Portrett av Idan Nachmias
Spillerprofil · komplett datakort

Idan Nachmias

ForsvarTilgjengelig
Født17. mars 1997 · 29 årNasjonalitetIsraelHøyde190 cmVekt83 kg
43Kamper
2 269Minutter
4Mål
0Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,4
1,72
Brudd / 90
01
–0,67
Blokkeringer / 90
01,6
–1,33
Vunne dueller
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3PSV Ein6.9Olympia6.0Olympia6.7FC Midt6.7Beşikta7.3Rīgas F6.3Bodø/Gl6.9Ferencv8.0Ferencv6.3AZ Alkm
  1. Beşiktaş6.7 vurdering
    28. nov. 2024 · 23 min
  2. Rīgas FS7.3 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  3. Bodø/Glimt6.3 vurdering
    23. jan. 2025 · 90 min
  4. Ferencvarosi TC6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 45 min
  5. Ferencvarosi TC8.0 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  6. AZ Alkmaar6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 53 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,180,000,000,210,000,00MINUTTER5042021-221032022-232102023-241 2642024-251352025-26532026-27
  1. 2021-220,18 målpoeng / 90
    504 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,21 målpoeng / 90
    1 264 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    135 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-226 kamper · 504 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2022-232 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2525 kamper · 1 264 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2025-263 kamper · 135 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Hapoel Beer Sheva logoEuropa LeagueKlubb · Hapoel Beer Sheva · 2026-276.25
Kamper
1
Minutter
53
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
77.77777777777777
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueHapoel Beer Sheva
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europa LeagueHapoel Beer Sheva
1,7

Brudd / 90

Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

Europa LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueHapoel Beer Sheva
77,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
53
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    135 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
2
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
0,67
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets
1,33
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLudogorets
66,7 %
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets
85 %
UEFA Champions LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Defender · nr. 55

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
55
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
135
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Defender · nr. 55

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
55
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 25 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
    810 min · 64,1 %
  • UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
    454 min · 35,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
1,33
UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
1,84

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
0,22
UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
0,31

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
58,8 %
UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
58,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueLudogorets · Maccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Defender
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
15
Fra start
11
Minutter
810
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
364
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
2
Dueller
68
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Defender
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
454
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,29

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,29

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,86

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
44,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
114
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    504 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,89

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,07

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,54

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
60,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
504
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Pasninger
316
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
5
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
28
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → Ludogoretstir 5. august 2025Fri overgang
  2. →Maccabi Tel Aviv → Ludogoretsfre 1. august 2025Fri overgang
  3. →Maccabi Tel Aviv → Ludogoretstor 31. juli 2025Fri overgang
  4. →Ironi Kiryat Shmona → Maccabi Tel Avivtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

33 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
15. oktober · Hapoel Beer Sheva–AZ AlkmaarEuropa League · 2026-27536.3
26. februar · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26908.0
19. februar · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26456.9
29. januar · Ludogorets–NiceEuropa League · 2025-26––
22. januar · Ludogorets–RangersEuropa League · 2025-26––
11. desember · Ludogorets–PAOKEuropa League · 2025-26––
27. november · Ludogorets–Celta VigoEuropa League · 2025-26––
6. november · Ludogorets–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26––
12. august · Ludogorets–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
6. august · Ludogorets–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26––
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25––
23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.3
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.31
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25236.7
7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25––
24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
3. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25906.7
26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25––
14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241206.0
7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24906.9
14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24––
9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24––
5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24––
21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24––
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23––
18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23––
24. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22817.3
17. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22906.7
9. desember · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22906.9
25. november · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22––
4. november · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22––
21. oktober · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22––
14. september · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.