Portrett av Raz Shlomo
Spillerprofil · komplett datakort

Raz Shlomo

ForsvarTilgjengelig
Født13. august 1999 · 27 årNasjonalitetIsraelHøyde188 cmVektIkke oppgitt
26Kamper
1 900Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02
1,191,66
Brudd / 90
01,7
1,360,91
Blokkeringer / 90
01
0,510,3
Vunne dueller
0100
50 %61,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Beşikta6.3Rīgas F6.9FC Port6.9PAOK6.3Dinamo 6.3FC Midt6.6Aston V5.5Lyon7.5SC Frei6.2Bologna
  1. Dinamo Zagreb6.3 vurdering
    2. okt. 2025 · 27 min
  2. FC Midtjylland6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa6.6 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Lyon5.5 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. SC Freiburg7.5 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  6. Bologna6.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 51 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1802022-231 1922024-255282025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 192 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    528 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2516 kamper · 1 192 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 528 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoEuropa LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2025-266.47
Kamper
8
Minutter
528
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    528 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,19

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,36

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,51

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
528
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
306
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
8
Dueller
32
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    596 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    596 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
1,66
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,66

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,91
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,91

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
0,3
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,3

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
61,9 %
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
61,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
50 %
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
596
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
405
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
42
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
596
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
405
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
11
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
42
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Netanya
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Netanya · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →OH Leuven → Maccabi Tel Avivfre 2. februar 2024€ 1.2M
  2. →Maccabi Netanya → OH Leuvenman 3. juli 2023€ 1.1M
  3. →Hapoel Tel Aviv → Maccabi Netanyafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Maccabi Netanya → Hapoel Tel Avivtor 30. juni 2022Ikke oppgitt
  5. →Hapoel Tel Aviv → Maccabi Netanyaman 2. august 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

15 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · Maccabi Tel Aviv–BolognaEuropa League · 2025-26516.2
22. januar · Maccabi Tel Aviv–SC FreiburgEuropa League · 2025-26907.5
27. november · Maccabi Tel Aviv–LyonEuropa League · 2025-26905.5
6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.6
23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.3
2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26276.3
24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26906.9
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25906.9
23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25––
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25576.3
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25896.7
7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25906.3
24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.3
3. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.5
26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Raz Shlomo: statistikk, kamper og karriere | Coro