Portrett av Roi Mishpati
Spillerprofil · komplett datakort

Roi Mishpati

Også registrert som R. Mishpati

KeeperTilgjengelig
Født23. november 1992 · 33 årNasjonalitetIsraelHøyde192 cmVekt85 kg
38Kamper
2 460Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Redninger / 90
04,5
3,143,71
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
03,3
2,712,29
Pasningspresisjon
0100
78 %–
Kampvurdering
510
7,167,00

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Beşikta7.2Rīgas F6.3Bodø/Gl8.0PAOK5.6Dinamo 6.3FC Midt7.9Aston V6.0Lyon7.6VfB Stu8.7SC Frei
  1. Dinamo Zagreb5.6 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. FC Midtjylland6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa7.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Lyon6.0 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. VfB Stuttgart7.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. SC Freiburg8.7 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER902021-224802023-241 2602024-256302025-26
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2516 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoEuropa LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2025-267.16
Kamper
9
Minutter
630
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
3,14

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
2,71

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
78 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
7,16

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper · nr. 90

Spilletid

Draktnummer
90
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
248
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Dueller
7
Vunne dueller
7
Redninger
22
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 16 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    630 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    630 min · 50 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
3,71
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
3,71

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
2,29
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
2,29

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
7,00
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
7,00

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
227
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
26
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
227
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
26
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
2,44

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
2,06

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
6,35

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
118
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
13
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAshdod · Maccabi Haifa
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAshdod · Maccabi Haifa
8

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueAshdod · Maccabi Haifa
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAshdod · Maccabi Haifa
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueAshdod · Maccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ashdod · Goalkeeper
  • Klubb · Maccabi Haifa · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
24
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
16
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Maccabi Haifa → Maccabi Tel Avivlør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Ashdod → Maccabi Haifatir 31. august 2021Ikke oppgitt
  3. →Hapoel Rishon LeZion → Ashdodsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Ashdod → Hapoel Rishon LeZionlør 1. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

38 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · Maccabi Tel Aviv–BolognaEuropa League · 2025-26––
Klubb22. januar · Maccabi Tel Aviv–SC FreiburgEuropa League · 2025-26908.7
Klubb11. desember · Maccabi Tel Aviv–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.6
Klubb27. november · Maccabi Tel Aviv–LyonEuropa League · 2025-26906.0
Klubb6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26907.9
Klubb23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.3
Klubb2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26905.6
Klubb24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26908.0
Klubb30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25––
Klubb23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.3
Klubb12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.2
Klubb28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25907.3
Landslag17. november · Israel–BelgiaNations League · 2024-25––
Landslag14. november · Israel–FrankrikeNations League · 2024-25––
Klubb7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25906.2
Klubb24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25907.0
Klubb3. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.0
Klubb26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25908.0
Klubb14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241205.5
Klubb7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.3
Klubb14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24––
Klubb25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24––
Klubb5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24907.0
Klubb21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24905.9
Klubb2. november · Maccabi Haifa–BenficaChampions League · 2022-23––
Klubb25. oktober · Maccabi Haifa–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23––
Klubb11. oktober · Maccabi Haifa–JuventusChampions League · 2022-23––
Klubb5. oktober · Maccabi Haifa–JuventusChampions League · 2022-23––
Klubb14. september · Maccabi Haifa–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23––
Klubb6. september · Maccabi Haifa–BenficaChampions League · 2022-23––
Klubb23. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23––
Klubb17. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23––
Klubb9. desember · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22908.0
Klubb25. november · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22––
Klubb4. november · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb21. oktober · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22––
Klubb30. september · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22––
Klubb14. september · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Roi Mishpati: statistikk, kamper og karriere | Coro