Portrett av Edward Chilufya Jr.
Spillerprofil · komplett datakort

Edward Chilufya

Fullt navn: Edward Chilufya Jr.

AngrepTilgjengelig
Født17. september 1999 · 27 årNasjonalitetZambiaHøyde171 cmVekt65 kg
46Kamper
1 566Minutter
3Mål
1Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01
0–
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.91899 Ho7.2Maccabi6.3Eintrac6.3FC Port6.5Ludogor6.3Sturm G6.3Brann6.2Dinamo 5.6Notting6.5Aarhus
  1. Ludogorets6.5 vurdering
    23. jan. 2025 · 26 min
  2. Sturm Graz6.3 vurdering
    24. sep. 2025 · 20 min
  3. Brann6.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 15 min
  4. Dinamo Zagreb6.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 28 min
  5. Nottingham Forest5.6 vurdering
    19. mars 2026 · 17 min
  6. Aarhus6.5 vurdering
    2. sep. 2026 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,180,750,000,00MINUTTER1882020-214102022-235092023-243592024-25802025-2692026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    188 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    410 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,18 målpoeng / 90
    509 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,75 målpoeng / 90
    359 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    80 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    9 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 188 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2312 kamper · 410 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 509 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2024-259 kamper · 359 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,75/90
  • 2025-265 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Midtjylland logoSuperligaKlubb · FC Midtjylland · 2026-276.55
Kamper
1
Minutter
9
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
0
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Superliga.

Registrert spilletid

  • SuperligaFC Midtjylland
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

SuperligaFC Midtjylland
0

Skudd / 90

SuperligaFC Midtjylland
0

Skudd på mål

SuperligaFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

SuperligaFC Midtjylland
0

Vellykkede driblinger

SuperligaFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Superliga
  • Klubb · FC Midtjylland · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
1
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
0 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    80 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker · nr. 14

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
5
Fra start
0
Minutter
80
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
9
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
17
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 9 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    251 min · 69,9 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    108 min · 30,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,36
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,67

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,79
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
4,17

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
80 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
60 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,08
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,83

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
10 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
251
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
44
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
108
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
23
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBK Hacken
    464 min · 91,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    45 min · 8,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
1,36
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
2

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBK Hacken
42,9 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
0,39
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
4

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBK Hacken
50 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BK Hacken · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
464
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
1
Dueller
47
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
45
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
9
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    248 min · 60,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    162 min · 39,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,09
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,67

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
33,3 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,09
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,78

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
54,5 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
60 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
2
Minutter
248
Innbytter
6
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
30
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
162
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
    144 min · 76,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
    44 min · 23,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–
UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–
UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–
UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–
UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–
UEFA Champions LeagueDjurgardens IF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
144
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDjurgardens IF
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Djurgardens IF · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →BK Hacken → FC Midtjyllandman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →FC Midtjylland → BK Hackenfre 1. september 2023Lån
  3. →Djurgardens IF → FC Midtjyllandsøn 30. januar 2022Fri overgang
  4. →Misr EL Makasa → Djurgardens IFtor 15. februar 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

43 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. september · FC Midtjylland–AarhusSuperliga · 2026-2796.5
30. august · FC Midtjylland–SilkeborgSuperliga · 2026-27––
19. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26175.6
12. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26––
29. januar · FC Midtjylland–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26286.2
22. januar · FC Midtjylland–BrannEuropa League · 2025-26156.3
2. oktober · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26––
24. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2025-26206.3
20. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
13. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
23. januar · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2024-25266.5
12. desember · FC Midtjylland–FC PortoEuropa League · 2024-25616.3
28. november · FC Midtjylland–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25456.3
3. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25307.21
25. september · FC Midtjylland–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25906.9
28. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25106.3
21. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25157.51
13. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25––
6. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25––
31. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25456.2
23. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25457.31
14. desember · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24907.3
30. november · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24686.3
9. november · BK Hacken–MoldeEuropa League · 2023-24876.7
26. oktober · BK Hacken–MoldeEuropa League · 2023-24716.3
5. oktober · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24786.2
21. september · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24716.3
24. august · FC Midtjylland–Legia WarszawaConference League · 2023-24––
17. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24––
10. august · FC Midtjylland–Omonia NicosiaConference League · 2023-24156.6
3. august · FC Midtjylland–Progres NiederkornConference League · 2023-24307.31
23. februar · FC Midtjylland–Sporting CPEuropa League · 2022-23456.7
16. februar · FC Midtjylland–Sporting CPEuropa League · 2022-23456.9
3. november · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-23666.6
27. oktober · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23536.3
13. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-232–
6. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-23176.3
15. september · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23136.5
8. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-2396.2
9. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23136.3
2. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23456.0
26. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-23456.9
19. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-23596.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.