Portrett av Elías Rafn Ólafsson
Spillerprofil · komplett datakort

Elías Ólafsson

Fullt navn: Elías Rafn Ólafsson

KeeperTilgjengelig
Født11. mars 2000 · 26 årNasjonalitetIslandHøyde201 cmVekt93 kg
55Kamper
3 496Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
05,5
–4,55
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
–0,97
Pasningspresisjon
0100
59,1 %66 %
Kampvurdering
510
6,657,73

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Notting9.2Notting6.7Sonderj6.2AC Hors6.3Lyngby7.3Randers7.2Silkebo6.7Aarhus6.1FC Nord6.8Odense
  1. Lyngby6.3 vurdering
    16. aug. 2026 · 86 min
  2. Randers FC7.3 vurdering
    23. aug. 2026 · 78 min
  3. Silkeborg7.2 vurdering
    30. aug. 2026 · 94 min
  4. Aarhus6.7 vurdering
    2. sep. 2026 · 90 min
  5. FC Nordsjaelland6.1 vurdering
    7. sep. 2026 · 90 min
  6. Odense6.8 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER4802021-223902022-239712024-259302025-267252026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    971 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    725 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2511 kamper · 971 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2612 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-278 kamper · 725 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Midtjylland logoSuperligaKlubb · FC Midtjylland · 2026-276.65
Kamper
8
Minutter
725
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
59.09090909090909
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Superliga.

Registrert spilletid

  • SuperligaFC Midtjylland
    725 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

SuperligaFC Midtjylland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

SuperligaFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

SuperligaFC Midtjylland
59,1 %

Kampvurdering

SuperligaFC Midtjylland
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Superliga
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
725
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
220
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    930 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
4,55

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,97

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
66 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
7,73

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
12
Fra start
12
Minutter
930
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
347
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
47
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    521 min · 53,7 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    450 min · 46,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
4,15
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
4,6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,21
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
7,18
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
7,56

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
521
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
173
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
24
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
113
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
23
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    390 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
3
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,08
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
6,68
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Pasninger
120
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
13
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    270 min · 56,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    210 min · 43,8 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
2,33
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
2,57
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,67
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
0,86
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
6,63
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
7,25
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
101
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
7
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
81
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
6
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFH hafnarfjordur
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–
UEFA Europa LeagueFH hafnarfjordur
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–
UEFA Europa LeagueFH hafnarfjordur
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–
UEFA Europa LeagueFH hafnarfjordur
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFH hafnarfjordur
–
UEFA Europa LeagueFH hafnarfjordur
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FH hafnarfjordur · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FH hafnarfjordur · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Mafra → FC Midtjyllandman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →FC Midtjylland → Mafratir 18. juli 2023Lån
  3. →FC Fredericia → FC Midtjyllandtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  4. →FC Midtjylland → FC Fredericiatir 11. august 2020Lån
  5. →Breidablik → FH hafnarfjordurtir 16. mai 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. september · FC Midtjylland–OdenseSuperliga · 2026-27906.8
7. september · FC Midtjylland–FC NordsjaellandSuperliga · 2026-27906.1
2. september · FC Midtjylland–AarhusSuperliga · 2026-27906.7
30. august · FC Midtjylland–SilkeborgSuperliga · 2026-27947.2
23. august · FC Midtjylland–Randers FCSuperliga · 2026-27787.3
16. august · FC Midtjylland–LyngbySuperliga · 2026-27866.3
2. august · FC Midtjylland–AC HorsensSuperliga · 2026-27956.2
26. juli · FC Midtjylland–SonderjyskeSuperliga · 2026-271026.7
19. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-261209.2
12. mars · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26907.9
29. januar · FC Midtjylland–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26907.3
22. januar · FC Midtjylland–BrannEuropa League · 2025-26908.5
11. desember · FC Midtjylland–GenkEuropa League · 2025-26907.9
27. november · FC Midtjylland–AS RomaEuropa League · 2025-26907.2
6. november · FC Midtjylland–CelticEuropa League · 2025-26907.0
23. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2025-26907.5
2. oktober · FC Midtjylland–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26907.5
24. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2025-26907.3
20. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
13. februar · FC Midtjylland–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
12. desember · FC Midtjylland–FC PortoEuropa League · 2024-25717.2
28. november · FC Midtjylland–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25906.9
7. november · FC Midtjylland–FCSBEuropa League · 2024-25905.9
24. oktober · FC Midtjylland–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25908.9
3. oktober · FC Midtjylland–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25907.3
25. september · FC Midtjylland–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25906.9
28. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25906.7
21. august · FC Midtjylland–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25907.3
13. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25908.9
6. august · FC Midtjylland–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25907.2
31. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25––
23. juli · FC Midtjylland–UE Santa ColomaChampions League · 2024-25907.6
23. februar · FC Midtjylland–Sporting CPEuropa League · 2022-23––
16. februar · FC Midtjylland–Sporting CPEuropa League · 2022-23––
3. november · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-23––
27. oktober · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23––
13. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-23––
6. oktober · FC Midtjylland–FeyenoordEuropa League · 2022-23––
15. september · FC Midtjylland–LazioEuropa League · 2022-23––
8. september · FC Midtjylland–Sturm GrazEuropa League · 2022-23––
9. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23905.9
2. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23907.2
26. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-231207.3
19. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-23906.2
24. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-221207.2
17. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-22907.3
9. desember · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22––
25. november · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22––
4. november · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22––
21. oktober · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22906.9
30. september · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22906.5
16. september · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22906.7
10. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22––
28. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22––
20. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.