Portrett av Álexandre Martínez Palau
Spillerprofil · komplett datakort

Álexandre Martínez

Fullt navn: Álexandre Martínez Palau

AngrepTilgjengelig
Født10. oktober 1998 · 28 årNasjonalitetAndorraHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
42Kamper
1 785Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
02,5
2,07–
Skudd på mål
0100
0 %–
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Belarus6.5Israel6.7Sør-Afr6.9FC Midt6.6FC Midt6.3Moldova6.7Serbia6.4Malta6.1Gibralt6.9Malta
  1. FC Midtjylland6.6 vurdering
    31. juli 2024 · 13 min
  2. Moldova6.3 vurdering
    10. okt. 2024 · 61 min
  3. Serbia6.7 vurdering
    10. juni 2025 · 24 min
  4. Malta6.4 vurdering
    24. sep. 2026 · 14 min
  5. Gibraltar6.1 vurdering
    27. sep. 2026 · 3 min
  6. Malta6.9 vurdering
    4. okt. 2026 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER36720186242020902020-211152021-22832022-232862023492024842024-25872026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    115 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    83 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    286 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    49 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    84 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    87 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20188 kamper · 367 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 202014 kamper · 624 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 115 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 83 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 286 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20242 kamper · 49 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 84 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 87 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Flagg: AndorraNations LeagueLandslag · Andorra · 2026-276.79
Kamper
3
Minutter
87
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
90
UE Santa Coloma logoChampions LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-256.80
Kamper
2
Minutter
23
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
UE Santa Coloma logoConference LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
UE Santa Coloma logoEuropa LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueAndorra
    87 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
0

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
2,07

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueAndorra
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
3,1

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Andorra · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
87
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-254 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 4 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueAndorra
    61 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
    23 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–
UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–
UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueAndorra
–
UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–
UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
3,91
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueAndorra
–
UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
100 %
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Andorra · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
15

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
23
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
6
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20242 turneringer · 2 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperAndorra
    25 min · 51 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    24 min · 49 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
0

Skudd / 90

PrivatlandskamperAndorra
3,6
World Cup - Qualification EuropeAndorra
3,75

Skudd på mål

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Vellykkede driblinger

PrivatlandskamperAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Andorra · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
25
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Skudd
1
Pasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Attacker · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Atlètic Club d'Escaldes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationAndorra
    286 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
1,57

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationAndorra
20 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationAndorra
0,94

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationAndorra
10 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Andorra · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
286
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
37
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
    83 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueAtlètic Club d'Escaldes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Atlètic Club d'Escaldes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
83
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
    115 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
115
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Santa Coloma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipAndorra
    319 min · 51,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    305 min · 48,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipAndorra
–
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipAndorra
0,85
World Cup - Qualification EuropeAndorra
0,59

Skudd på mål

Euro ChampionshipAndorra
0 %
World Cup - Qualification EuropeAndorra
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipAndorra
0
World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipAndorra
55,6 %
World Cup - Qualification EuropeAndorra
36,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Andorra · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
319
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
7
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
19
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
305
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
57
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeAndorra
    367 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
0,49

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeAndorra
0 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeAndorra
0,25

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeAndorra
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Andorra · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
367
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
41
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →La Solana → UE Santa Colomalør 15. juni 2024Fri overgang
  2. →Atlètic Club d'Escaldes → La Solanalør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →FC Santa Coloma → Atlètic Club d'Escaldeslør 18. september 2021Fri overgang
  4. →FC Andorra → FC Santa Colomaons 1. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

40 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag4. oktober · Andorra–MaltaNations League · 2026-27706.9
Landslag27. september · Andorra–GibraltarNations League · 2026-2736.1
Landslag24. september · Andorra–MaltaNations League · 2026-27146.4
Landslag14. oktober · Andorra–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag11. oktober · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag6. september · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. juni · Andorra–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024246.7
Landslag7. juni · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25616.3
Landslag10. september · Andorra–MaltaNations League · 2024-25––
Klubb31. juli · UE Santa Coloma–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25136.6
Klubb23. juli · UE Santa Coloma–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25106.9
Landslag21. mars · Andorra–Sør-AfrikaPrivatlandskamper · 2024256.7
Landslag21. november · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 2023166.5
Landslag18. november · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag12. september · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
Landslag9. september · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023596.5
Landslag19. juni · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 20231–
Landslag16. juni · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023266.3
Landslag28. mars · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023216.2
Landslag25. mars · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023726.2
Landslag15. november · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020166.2
Landslag12. november · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020246.5
Landslag8. september · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020156.5
Landslag5. september · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020166.5
Landslag2. september · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020866.6
Landslag31. mars · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020626.6
Landslag28. mars · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020166.2
Landslag25. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020706.7
Landslag17. november · Andorra–TyrkiaEuropamesterskapet · 2020906.4
Landslag14. november · Andorra–AlbaniaEuropamesterskapet · 20201–
Landslag14. oktober · Andorra–IslandEuropamesterskapet · 2020806.4
Landslag11. juni · Andorra–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020586.3
Landslag8. juni · Andorra–MoldovaEuropamesterskapet · 2020196.8
Landslag22. mars · Andorra–IslandEuropamesterskapet · 2020716.6
Landslag10. oktober · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2018276.4
Landslag7. oktober · Andorra–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2018116.5
Landslag3. september · Andorra–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2018886.5
Landslag31. august · Andorra–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2018766.2
Landslag9. juni · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2018906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Álexandre Martínez: statistikk, kamper og karriere | Coro