Portrett av Ermal Krasniqi
Spillerprofil · komplett datakort

Ermal Krasniqi

AngrepTilgjengelig
Født7. september 1998 · 28 årNasjonalitetKosovoHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
33Kamper
1 979Minutter
4Mål
0Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01,6
1,011,28
Skudd på mål
0100
–40 %
Vellykkede driblinger
0100
–65,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Manches6.3Atletic6.7Feyenoo6.7Inter7.2Shakhta7.3Celje6.9Sparta 6.6FC Noah7.2Lincoln6.3Konyasp
  1. Shakhtar Donetsk7.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 67 min
  2. Celje7.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 86 min
  3. Sparta Praha6.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 60 min
  4. FC Noah6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 82 min
  5. Lincoln Red Imps FC7.2 vurdering
    18. des. 2025 · 57 min
  6. Konyaspor6.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,280,000,000,000,00MINUTTER1 2992022-23792023-241602024-253522025-26892026
  1. 2022-230,28 målpoeng / 90
    1 299 min · 4 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    79 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    160 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    352 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    89 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2315 kamper · 1 299 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 2023-242 kamper · 79 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-259 kamper · 160 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-265 kamper · 352 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 89 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Amed logoSüper LigKlubb · Amed · 20266.30
Kamper
1
Minutter
89
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
82.75862068965517
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigAmed
    89 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigAmed
–

Skudd / 90

Süper LigAmed
1,01

Skudd på mål

Süper LigAmed
–

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigAmed
–

Vellykkede driblinger

Süper LigAmed
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Amed · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
89
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
29
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
    352 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
1,28

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
40 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
1,53

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueLegia Warszawa
65,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Legia Warszawa · Attacker · nr. 77

Spilletid

Draktnummer
77
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
352
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
62
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    160 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,56

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,56

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSparta Praha
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
160
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
30
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
    79 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCFR 1907 Cluj
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
79
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 15 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
    1 115 min · 85,8 %
  • UEFA Champions LeagueBallkani
    184 min · 14,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
–
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
1,78
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
63,6 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
0,65
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueBallkani · CFR 1907 Cluj
43,8 %
UEFA Champions LeagueBallkani
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ballkani · Attacker
  • Klubb · CFR 1907 Cluj · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 115
Innbytter
0
Byttet ut
8
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
4
Skudd
22
Skudd på mål
14
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
98
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ballkani · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
184
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Sparta Praha → Amedtir 30. juni 2026Permanent overgang
  2. →Sparta Praha → Amedman 29. juni 2026Permanent overgang
  3. →Sparta Praha → Legia Warszawaman 25. august 2025Lån
  4. →Sparta Praha → Legia Warszawasøn 24. august 2025Lån
  5. →Rapid → Sparta Prahafre 21. juni 2024Ikke oppgitt
  6. →CFR 1907 Cluj → Rapidtir 16. januar 2024Ikke oppgitt
  7. →Ballkani → CFR 1907 Clujtir 10. januar 2023€ 200K
  8. →Prishtina → Ballkanitir 1. september 2020Ikke oppgitt
  9. →Ballkani → Prishtinaons 19. august 2020Lån
  10. →Ferizaj → Ballkanitor 1. august 2019Fri overgang
  11. →Llapi → Ferizajtor 31. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. oktober · Amed–KonyasporSüper Lig · 2026896.3
18. desember · Legia Warszawa–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26577.2
11. desember · Legia Warszawa–FC NoahConference League · 2025-26826.6
27. november · Legia Warszawa–Sparta PrahaConference League · 2025-26606.9
6. november · Legia Warszawa–CeljeConference League · 2025-26867.3
23. oktober · Legia Warszawa–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26677.2
2. oktober · Legia Warszawa–SamsunsporConference League · 2025-26––
29. januar · Sparta Praha–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-251–
22. januar · Sparta Praha–InterChampions League · 2024-25116.7
11. desember · Sparta Praha–FeyenoordChampions League · 2024-25136.7
26. november · Sparta Praha–Atletico MadridChampions League · 2024-25616.3
23. oktober · Sparta Praha–Manchester CityChampions League · 2024-25456.2
1. oktober · Sparta Praha–VfB StuttgartChampions League · 2024-2596.5
18. september · Sparta Praha–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25186.2
27. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-252–
21. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25––
23. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23846.2
16. februar · CFR 1907 Cluj–LazioConference League · 2022-23906.9
27. oktober · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23616.2
13. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23886.9
6. oktober · Ballkani–SivassporConference League · 2022-23896.61
15. september · Ballkani–Slavia PrahaConference League · 2022-23777.21
8. september · Ballkani–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23846.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ermal Krasniqi: statistikk, kamper og karriere | Coro