Portrett av Solomon Ime Udo
Spillerprofil · komplett datakort

Solomon Udo

Fullt navn: Solomon Ime Udo

MidtbaneTilgjengelig
Født15. juli 1995 · 31 årNasjonalitetArmeniaHøyde182 cmVektIkke oppgitt
24Kamper
1 750Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
84,2 %–
Taklinger / 90
01,7
1,38–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7FYR Mac6.5Tysklan7.3Liechte7.0Island6.5Romania6.6FYR Mac6.5Tysklan6.7Latvia6.3Georgia6.2Georgia
  1. Romania6.5 vurdering
    11. okt. 2021 · 82 min
  2. FYR Macedonia6.6 vurdering
    11. nov. 2021 · 90 min
  3. Tyskland6.5 vurdering
    14. nov. 2021 · 84 min
  4. Latvia6.7 vurdering
    17. nov. 2024 · 45 min
  5. Georgia6.3 vurdering
    20. mars 2025 · 45 min
  6. Georgia6.2 vurdering
    23. mars 2025 · 40 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER3902016-171802017-181652018-197412020212020-211232022-231302024-25
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    165 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    741 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    21 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    123 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    130 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 165 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202010 kamper · 741 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 21 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 123 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 130 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: ArmeniaNations LeagueLandslag · Armenia · 2024-256.41
Kamper
3
Minutter
130
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.21052631578948
Pyunik Yerevan logoChampions LeagueKlubb · Pyunik Yerevan · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Pyunik Yerevan logoConference LeagueKlubb · Pyunik Yerevan · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueArmenia
    130 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueArmenia
–
UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueArmenia
–
UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueArmenia
84,2 %
UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueArmenia
1,38
UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueArmenia
–
UEFA Champions LeaguePyunik Yerevan
–
UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Armenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
130
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
57

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,2 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
    123 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
123
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShirak
    21 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShirak
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShirak
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shirak · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
21
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeArmenia
    741 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
0,12

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeArmenia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeArmenia
1,94

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeArmenia
56,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Armenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
741
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
398
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
5
Brudd
8
Dueller
53
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Urartu
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Urartu · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Urartu
    165 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Urartu
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Urartu · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShirak
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShirak
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShirak
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shirak · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShirak
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShirak
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShirak
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShirak
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shirak · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Pyunik Yerevan → Al Arabi SCtor 7. august 2025Permanent overgang
  2. →Pyunik Yerevan → Al Arabi SCtir 5. august 2025–
  3. →Kaspiy → Pyunik Yerevantir 16. januar 2024Fri overgang
  4. →Ararat-Armenia → Kaspiylør 22. juli 2023Fri overgang
  5. →Shakhter Karagandy → Ararat-Armeniasøn 30. januar 2022Fri overgang
  6. →Atyrau → Shakhter Karagandylør 1. januar 2022Ikke oppgitt
  7. →Shakhter Karagandy → Atyrautor 29. juli 2021Lån
  8. →Ararat → Shakhter Karagandyman 22. februar 2021Fri overgang
  9. →Shirak → Ararattor 10. september 2020Fri overgang
  10. →FC Urartu → Shirakman 5. august 2019Ikke oppgitt
  11. →Shirak → FC Urartuons 13. juni 2018Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag23. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25406.2
Landslag20. mars · Armenia–GeorgiaNations League · 2024-25456.3
Landslag17. november · Armenia–LatviaNations League · 2024-25456.7
Landslag14. november · Armenia–Faroe IslandsNations League · 2024-25––
Landslag14. november · Armenia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020846.5
Landslag11. november · Armenia–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag11. oktober · Armenia–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2020826.5
Landslag8. oktober · Armenia–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag8. september · Armenia–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag5. september · Armenia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020456.5
Landslag2. september · Armenia–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.7
Landslag31. mars · Armenia–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 20201–
Landslag28. mars · Armenia–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020817.2
Landslag25. mars · Armenia–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.