Portrett av Sergiu Plătică
Spillerprofil · komplett datakort

Sergiu Plătică

ForsvarTilgjengelig
Født5. juni 1991 · 35 årNasjonalitetMoldovaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
37Kamper
3 240Minutter
5Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
03,1
2,56–
Brudd / 90
01
0,68–
Blokkeringer / 90
01
0,34–
Vunne dueller
0100
35,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Pafos6.3Jagiell6.5Rapid V6.2Başakşe6.9Real Be6.9Heart O
  1. Pafos6.2 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. Jagiellonia6.3 vurdering
    24. okt. 2024 · 90 min
  3. Rapid Vienna6.5 vurdering
    7. nov. 2024 · 81 min
  4. Başakşehir6.2 vurdering
    27. nov. 2024 · 87 min
  5. Real Betis6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  6. Heart Of Midlothian6.9 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,500,000,000,000,250,000,000,17MINUTTER1802017-181262018-191802019-20902020-213602021-225402022-231802023-241 5842024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,17 målpoeng / 90
    1 584 min · 3 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2018-192 kamper · 126 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2022-236 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2518 kamper · 1 584 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,17/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Petrocub logoChampions LeagueKlubb · Petrocub · 2024-256.48
Kamper
6
Minutter
528
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Petrocub logoConference LeagueKlubb · Petrocub · 2024-256.48
Kamper
6
Minutter
528
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Petrocub logoEuropa LeagueKlubb · Petrocub · 2024-256.48
Kamper
6
Minutter
528
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 18 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePetrocub
    528 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
    528 min · 33,3 %
  • UEFA Europa LeaguePetrocub
    528 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePetrocub
2,56
UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
2,56
UEFA Europa LeaguePetrocub
2,56

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePetrocub
0,68
UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
0,68
UEFA Europa LeaguePetrocub
0,68

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePetrocub
0,34
UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
0,34
UEFA Europa LeaguePetrocub
0,34

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePetrocub
35,7 %
UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
35,7 %
UEFA Europa LeaguePetrocub
35,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePetrocub
–
UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–
UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
528
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
222
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
84
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
9
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
528
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
222
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
84
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
9
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
528
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
222
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
84
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
9
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePetrocub
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePetrocub
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePetrocub
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Petrocub · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Milsami Orhei · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
    126 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Milsami Orhei · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
126
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMilsami Orhei
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Milsami Orhei · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Milsami Orhei → Petrocubtir 18. februar 2020Ikke oppgitt
  2. →Speranţa Nisporeni → Milsami Orheifre 2. mars 2018Fri overgang
  3. →Milsami Orhei → Speranţa Nisporeniman 10. juli 2017Ikke oppgitt
  4. →Speranţa Nisporeni → Milsami Orheiman 19. juni 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

6 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. desember · Petrocub–Heart Of MidlothianConference League · 2024-25906.91
12. desember · Petrocub–Real BetisConference League · 2024-25906.9
27. november · Petrocub–BaşakşehirConference League · 2024-25876.2
7. november · Petrocub–Rapid ViennaConference League · 2024-25816.5
24. oktober · Petrocub–JagielloniaConference League · 2024-25906.3
3. oktober · Petrocub–PafosConference League · 2024-25906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sergiu Plătică: statistikk, kamper og karriere | Coro