Portrett av Samat Zharynbetov
Spillerprofil · komplett datakort

Samat Zharynbetov

MidtbaneTilgjengelig
Født4. januar 1994 · 32 årNasjonalitetKasakhstanHøyde174 cmVekt64 kg
23Kamper
1 267Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,15
Taklinger / 90
01,4
–1,16

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Finland6.3Bosnia-5.6Frankri7.2FC Base6.9FC Base
  1. Finland6.3 vurdering
    4. sep. 2021 · 9 min
  2. Bosnia-Hercegovina6.3 vurdering
    7. sep. 2021 · 9 min
  3. Frankrike5.6 vurdering
    13. nov. 2021 · 90 min
  4. FC Basel 18937.2 vurdering
    27. juli 2023 · 81 min
  5. FC Basel 18936.9 vurdering
    3. aug. 2023 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER242018-191012020782021-224452022-236192023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    24 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    101 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    78 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    445 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    619 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-193 kamper · 24 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20203 kamper · 101 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 78 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 445 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 619 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Ordabasy logoChampions LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Ordabasy logoConference LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: KazakhstanEM-kvalifiseringLandslag · Kazakhstan · 2023–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueOrdabasy
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ordabasy · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    619 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
0,15

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
1,16

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
52,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
619
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationKazakhstan
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Kazakhstan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    308 min · 69,2 %
  • UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
    137 min · 30,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
308
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
137
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    78 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
78
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    101 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,03

Angrep

Mål
0
Pasninger
33
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
    24 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
24
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Kyzyl-Zhar → Irtyshlør 21. februar 2026Fri overgang
  2. →Kyzyl-Zhar → Irtyshfre 2. januar 2026Fri overgang
  3. →Kyzyl-Zhar → Zharynbetov Samatfre 2. januar 2026Fri overgang
  4. →Ordabasy → Kyzyl-Zharsøn 16. februar 2025Fri overgang
  5. →Ordabasy → Kyzyl-Zhartor 13. februar 2025Fri overgang
  6. →FK Tobol Kostanay → Ordabasytir 16. januar 2024Fri overgang
  7. →Ekibastuz → FK Tobol Kostanaysøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. august · FK Tobol Kostanay–FC Basel 1893Conference League · 2023-24846.9
Klubb27. juli · FK Tobol Kostanay–FC Basel 1893Conference League · 2023-24817.2
Landslag13. november · Kazakhstan–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020905.6
Landslag7. september · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 202096.3
Landslag4. september · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 202096.3
Landslag1. september · Kazakhstan–UkrainaVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Samat Zharynbetov: statistikk, kamper og karriere | Coro