Portrett av Temirlan Erlanov
Spillerprofil · komplett datakort

Temirlan Erlanov

ForsvarTilgjengelig
Født9. juli 1993 · 33 årNasjonalitetKasakhstanHøyde189 cmVekt81 kg
27Kamper
1 255Minutter
2Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2023
Taklinger / 90
03
1,062,45
Brudd / 90
02,4
–1,96
Vunne dueller
0100
–31,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Bosnia-5.3Frankri6.2Sloveni6.6Danmark6.3Finland6.3San Mar5.6Hellas8.0Faroe I6.3Slovaki6.7Moldova
  1. Finland6.3 vurdering
    17. okt. 2023 · 9 min
  2. San Marino6.3 vurdering
    17. nov. 2023 · 36 min
  3. Hellas5.6 vurdering
    21. mars 2024 · 90 min
  4. Faroe Islands8.0 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  5. Slovakia6.3 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  6. Moldova6.7 vurdering
    2. okt. 2026 · 74 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,110,000,35MINUTTER803202018420232542026-27
  1. 20200,11 målpoeng / 90
    803 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    184 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,35 målpoeng / 90
    254 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202010 kamper · 803 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 20235 kamper · 184 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 254 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: KazakhstanNations LeagueLandslag · Kazakhstan · 2026-277.00
Kamper
3
Minutter
254
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
89.01098901098901
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueKazakhstan
    254 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
1,06

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueKazakhstan
89 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Kazakhstan · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
254
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
182
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
3
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationKazakhstan
    184 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
2,45

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
1,96

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationKazakhstan
31,6 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
184
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,22

Angrep

Mål
0
Pasninger
88
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
4
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipKazakhstan
    531 min · 66,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    272 min · 33,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
0,85
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
1,32

Brudd / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
1,53
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
3,31

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
0,34
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,66

Vunne dueller

Euro ChampionshipKazakhstan
56,5 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
58,3 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipKazakhstan
79 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
531
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
184
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
23
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
272
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FK Tobol Kostanay → Aktobesøn 8. februar 2026Fri overgang
  2. →FK Tobol Kostanay → Aktobelør 7. februar 2026Fri overgang
  3. →Ordabasy → FK Tobol Kostanaytor 23. januar 2025Permanent overgang
  4. →Ordabasy → FK Tobol Kostanaytir 31. desember 2024–
  5. →Aktobe → Ordabasyfre 24. februar 2023Fri overgang
  6. →Ordabasy → Aktobeons 14. juli 2021Fri overgang
  7. →FK Tobol Kostanay → Ordabasyman 1. februar 2021Fri overgang
  8. →Ordabasy → FK Tobol Kostanaysøn 5. januar 2020Fri overgang
  9. →Vostok → Ordabasyfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. oktober · Kazakhstan–MoldovaNations League · 2026-27746.7
29. september · Kazakhstan–SlovakiaNations League · 2026-27906.3
26. september · Kazakhstan–Faroe IslandsNations League · 2026-27908.01
21. mars · Kazakhstan–HellasEM-kvalifisering · 2023905.6
20. november · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023––
17. november · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023366.3
17. oktober · Kazakhstan–FinlandEM-kvalifisering · 202396.3
14. oktober · Kazakhstan–DanmarkEM-kvalifisering · 2023––
10. september · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
7. september · Kazakhstan–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
19. juni · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
16. juni · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023––
26. mars · Kazakhstan–DanmarkEM-kvalifisering · 2023456.6
23. mars · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023116.2
13. november · Kazakhstan–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020905.3
12. oktober · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
9. oktober · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2020––
7. september · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 202096.7
4. september · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
1. september · Kazakhstan–UkrainaVM-kvalifisering Europa · 2020––
28. mars · Kazakhstan–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
10. oktober · Kazakhstan–CyprusEuropamesterskapet · 2020907.11
9. september · Kazakhstan–RusslandEuropamesterskapet · 2020906.5
6. september · Kazakhstan–CyprusEuropamesterskapet · 2020906.9
11. juni · Kazakhstan–San MarinoEuropamesterskapet · 2020906.8
8. juni · Kazakhstan–BelgiaEuropamesterskapet · 2020906.7
21. mars · Kazakhstan–SkottlandEuropamesterskapet · 2020816.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Temirlan Erlanov: statistikk, kamper og karriere | Coro