Portrett av Ștefan Târnovanu
Spillerprofil · komplett datakort

Ștefan Târnovanu

KeeperTilgjengelig
Født9. mai 2000 · 26 årNasjonalitetRomaniaHøyde197 cmVekt81 kg
55Kamper
4 265Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
06,7
–5,54
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,4
–1,96
Pasningspresisjon
0100
66,7 %58 %
Kampvurdering
510
6,336,89

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3PAOK6.9Lyon8.7GO Ahea7.3BSC You8.2Bologna6.2San Mar6.5Feyenoo6.2Dinamo 8.3Fenerba6.3Rapid
  1. Bologna8.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  2. San Marino6.2 vurdering
    18. nov. 2025 · 90 min
  3. Feyenoord6.5 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Dinamo Zagreb6.2 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  5. Fenerbahçe8.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  6. Rapid6.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1 0802022-233602023-249020242 0932024-255522025-26902026
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 093 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    552 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2312 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2526 kamper · 2 093 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 552 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FCSB logoLiga IKlubb · FCSB · 20266.33
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2024-257.66
Kamper
2
Minutter
113
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
62.96296296296296
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IFCSB
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Liga IFCSB
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Liga IFCSB
–

Pasningspresisjon

Liga IFCSB
66,7 %

Kampvurdering

Liga IFCSB
6,33

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    552 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
5,54

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFCSB
1,96

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
58 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFCSB
6,89

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper · nr. 32

Spilletid

Draktnummer
32
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
552
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
158
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
34
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-253 turneringer · 26 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFCSB
    990 min · 47,3 %
  • UEFA Europa LeagueFCSB
    990 min · 47,3 %
  • UEFA Nations LeagueRomania
    113 min · 5,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFCSB
2,91
UEFA Europa LeagueFCSB
2,91
UEFA Nations LeagueRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFCSB
1,18
UEFA Europa LeagueFCSB
1,18
UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFCSB
–
UEFA Europa LeagueFCSB
–
UEFA Nations LeagueRomania
63 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFCSB
7,08
UEFA Europa LeagueFCSB
7,08
UEFA Nations LeagueRomania
7,66

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
990
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
317
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
11
Vunne dueller
10
Redninger
32
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
990
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
317
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
11
Vunne dueller
10
Redninger
32
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
113
Kaptein
Nei
Vurdering
7,66

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
27

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20242 turneringer · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    90 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipRomania
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–
Euro ChampionshipRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRomania
1
Euro ChampionshipRomania
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
89 %
Euro ChampionshipRomania
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRomania
6,20
Euro ChampionshipRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Goalkeeper · nr. 16

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationRomania
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
1,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
6,42

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Pasninger
130
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
22
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sportul Snagov → Politehnica Iasiman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  2. →Politehnica Iasi → Sportul Snagovons 20. februar 2019Lån
  3. →Stiinta Miroslava → Politehnica Iasisøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →Politehnica Iasi → Stiinta Miroslavasøn 14. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

55 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · FCSB–RapidLiga I · 2026906.3
Klubb29. januar · FCSB–FenerbahçeEuropa League · 2025-26908.3
Klubb22. januar · FCSB–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.2
Klubb11. desember · FCSB–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.5
Landslag18. november · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Landslag15. november · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb6. november · FCSB–FC Basel 1893Europa League · 2025-2612–
Klubb23. oktober · FCSB–BolognaEuropa League · 2025-26908.2
Landslag12. oktober · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag9. oktober · Romania–MoldovaPrivatlandskamper · 2025––
Klubb2. oktober · FCSB–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26907.3
Klubb25. september · FCSB–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26908.7
Landslag9. september · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag5. september · Romania–CanadaPrivatlandskamper · 2025––
Landslag10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag7. juni · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag24. mars · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb13. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25––
Klubb6. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25906.9
Klubb20. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25907.3
Klubb13. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25906.6
Klubb30. januar · FCSB–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25907.9
Klubb23. januar · FCSB–QarabagEuropa League · 2024-25905.9
Klubb12. desember · FCSB–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25907.5
Klubb28. november · FCSB–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25907.0
Landslag18. november · Romania–CyprusNations League · 2024-25236.7
Landslag15. november · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
Klubb7. november · FCSB–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · FCSB–RangersEuropa League · 2024-25906.2
Landslag15. oktober · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
Landslag12. oktober · Romania–CyprusNations League · 2024-25––
Klubb3. oktober · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25908.3
Klubb26. september · FCSB–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.3
Landslag9. september · Romania–LitauenNations League · 2024-25907.9
Landslag6. september · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
Landslag2. juli · Romania–NederlandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag26. juni · Romania–SlovakiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag22. juni · Romania–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag17. juni · Romania–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag22. mars · Romania–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
Landslag15. oktober · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. oktober · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
Landslag12. september · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag9. september · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
Landslag19. juni · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Klubb3. november · FCSB–West HamConference League · 2022-23907.5
Klubb27. oktober · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-23907.7
Klubb13. oktober · FCSB–SilkeborgConference League · 2022-2390–
Klubb6. oktober · FCSB–SilkeborgConference League · 2022-23905.0
Landslag26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
Klubb15. september · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-23907.2
Klubb8. september · FCSB–West HamConference League · 2022-23906.2
Landslag7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ștefan Târnovanu: statistikk, kamper og karriere | Coro