Portrett av Manuel Battistini
Spillerprofil · komplett datakort

Manuel Battistini

ForsvarTilgjengelig
Født22. juli 1994 · 32 årNasjonalitetSan MarinoHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
28Kamper
1 973Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023Forrige sesong 2020
Taklinger / 90
01,6
1,30,91
Brudd / 90
02,2
0,741,82
Blokkeringer / 90
01
–0,18
Vunne dueller
0100
21,6 %36,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Andorra6.3Ungarn5.9Norther5.9Kazakhs5.3Finland6.2Danmark5.3Norther6.2Danmark5.5Kazakhs6.3Finland
  1. Finland5.3 vurdering
    19. juni 2023 · 12 min
  2. Danmark6.2 vurdering
    7. sep. 2023 · 66 min
  3. Northern Ireland5.3 vurdering
    14. okt. 2023 · 90 min
  4. Danmark6.2 vurdering
    17. okt. 2023 · 35 min
  5. Kazakhstan5.5 vurdering
    17. nov. 2023 · 90 min
  6. Finland6.3 vurdering
    20. nov. 2023 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER1 48720204842023
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    1 487 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    484 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202018 kamper · 1 487 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20238 kamper · 484 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: San MarinoEM-kvalifiseringLandslag · San Marino · 20235.79
Kamper
8
Minutter
484
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSan Marino
    484 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSan Marino
1,3

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSan Marino
0,74

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSan Marino
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSan Marino
21,6 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSan Marino
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · San Marino · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
484
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
5,79

Angrep

Mål
0
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
51
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 18 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSan Marino
    800 min · 53,8 %
  • Euro ChampionshipSan Marino
    687 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSan Marino
0,68
Euro ChampionshipSan Marino
1,18

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSan Marino
1,8
Euro ChampionshipSan Marino
1,83

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSan Marino
0,11
Euro ChampionshipSan Marino
0,26

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSan Marino
28,8 %
Euro ChampionshipSan Marino
53,6 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSan Marino
–
Euro ChampionshipSan Marino
58 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · San Marino · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
800
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,59

Angrep

Mål
0
Pasninger
162
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
16
Dueller
59
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · San Marino · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
687
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
5,89

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
14
Dueller
28
Vunne dueller
15

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Juvenes / Dogana → Virtuslør 2. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Virtus → Juvenes / Doganafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Juvenes / Dogana → Virtusons 15. januar 2020Lån
  4. →Juvenes / Dogana → Tre Pennelør 1. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

28 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. november · San Marino–FinlandEM-kvalifisering · 2023126.3
17. november · San Marino–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023905.5
17. oktober · San Marino–DanmarkEM-kvalifisering · 2023356.2
14. oktober · San Marino–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023905.3
10. september · San Marino–SloveniaEM-kvalifisering · 2023––
7. september · San Marino–DanmarkEM-kvalifisering · 2023666.2
19. juni · San Marino–FinlandEM-kvalifisering · 2023125.3
16. juni · San Marino–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023905.9
26. mars · San Marino–SloveniaEM-kvalifisering · 2023––
23. mars · San Marino–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023905.9
15. november · San Marino–EnglandVM-kvalifisering Europa · 202090–
12. november · San Marino–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
12. oktober · San Marino–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020906.3
9. oktober · San Marino–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020905.3
8. september · San Marino–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020905.3
2. september · San Marino–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2020906.0
31. mars · San Marino–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020806.2
28. mars · San Marino–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020905.7
25. mars · San Marino–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020905.5
19. november · San Marino–RusslandEuropamesterskapet · 2020456.4
16. november · San Marino–KazakhstanEuropamesterskapet · 2020906.0
13. oktober · San Marino–SkottlandEuropamesterskapet · 2020905.7
10. oktober · San Marino–BelgiaEuropamesterskapet · 2020905.1
6. september · San Marino–BelgiaEuropamesterskapet · 2020905.6
11. juni · San Marino–KazakhstanEuropamesterskapet · 2020136.6
8. juni · San Marino–RusslandEuropamesterskapet · 2020905.1
24. mars · San Marino–SkottlandEuropamesterskapet · 2020906.6
21. mars · San Marino–CyprusEuropamesterskapet · 2020905.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Manuel Battistini: statistikk, kamper og karriere | Coro