Portrett av Gunnar Vatnhamar
Spillerprofil · komplett datakort

Gunnar Vatnhamar

ForsvarTilgjengelig
Født29. mars 1995 · 31 årNasjonalitetFærøyeneHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
26Kamper
1 816Minutter
5Mål
0Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,6
–1,29
Brudd / 90
01,6
–1,29
Vunne dueller
0100
–58,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Omonia 7.7Cercle 7.2Borac B6.6Panathi
  1. Omonia Nicosia6.2 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. Cercle Brugge7.7 vurdering
    24. okt. 2024 · 90 min
  3. Borac Banja Luka7.2 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  4. Panathinaikos6.6 vurdering
    20. feb. 2025 · 9 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,530,000,000,32MINUTTER192016-173602017-183392018-193602022-231802023-245582024-25
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    19 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,53 målpoeng / 90
    339 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,32 målpoeng / 90
    558 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 19 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-184 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2018-194 kamper · 339 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,53/90
  • 2022-234 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 558 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2025-261 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Vikingur Reykjavik logoConference LeagueKlubb · Vikingur Reykjavik · 2025-26–
Kamper
1
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vikingur Reykjavik · Defender · nr. 6

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
1
Fra start
1
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 10 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
    279 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
    279 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
1,29
UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
1,29

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
1,29
UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
1,29

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
–
UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
58,3 %
UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
58,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavik
42 %
UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
42 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vikingur Reykjavik · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
279
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vikingur Reykjavik · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
279
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
24
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Reykjavik
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vikingur Reykjavik · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueVikingur Gota
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vikingur Gota · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueVikingur Gota
    179 min · 52,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueVikingur Gota
    160 min · 47,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–
UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–
UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–
UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–
UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–
UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vikingur Gota · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vikingur Gota · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
160
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueVikingur Gota
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueVikingur Gota
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vikingur Gota · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueVikingur Gota
    19 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueVikingur Gota
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vikingur Gota · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
19
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Vikingur Gota → Vikingur Reykjaviktir 4. april 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

7 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. juli · Vikingur Reykjavik–Gyori ETO FCChampions League · 2026-27––
14. august · Vikingur Reykjavik–BrondbyConference League · 2025-26––
20. februar · Vikingur Reykjavik–PanathinaikosConference League · 2024-2596.6
13. februar · Vikingur Reykjavik–PanathinaikosConference League · 2024-25––
7. november · Vikingur Reykjavik–Borac Banja LukaConference League · 2024-25907.2
24. oktober · Vikingur Reykjavik–Cercle BruggeConference League · 2024-25907.71
3. oktober · Vikingur Reykjavik–Omonia NicosiaConference League · 2024-25906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gunnar Vatnhamar: statistikk, kamper og karriere | Coro