Portrett av Mark Zabukovnik
Spillerprofil · komplett datakort

Mark Zabukovnik

MidtbaneTilgjengelig
Født27. desember 2000 · 25 årNasjonalitetSloveniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
34Kamper
3 044Minutter
1Mål
4Målgivende
0,15Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,230,5
Pasningspresisjon
0100
87,4 %89 %
Taklinger / 90
01,2
0,451
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6FC Luga6.9FC Luga6.3Fiorent7.0Fiorent8.9FC Luga6.5FC Luga6.9Slovan 7.2Slovan 6.4Omonia 6.1Red Bul
  1. FC Lugano8.9 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  2. FC Lugano6.5 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min
  3. Slovan Bratislava6.9 vurdering
    19. aug. 2026 · 95 min
  4. Slovan Bratislava7.2 vurdering
    26. aug. 2026 · 122 min
  5. Omonia Nicosia6.4 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Red Bull Salzburg6.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,180,500,00MINUTTER4592023-242 0082024-251802025-263972026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    459 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,18 målpoeng / 90
    2 008 min · 0 mål · 4 målgivende
  3. 2025-260,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    397 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 459 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2522 kamper · 2 008 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,18/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2026-274 kamper · 397 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Celje logoChampions LeagueKlubb · Celje · 2026-277.07
Kamper
2
Minutter
217
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
90.55118110236221
Celje logoEuropa LeagueKlubb · Celje · 2026-276.24
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.1726618705036
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueCelje
    217 min · 54,7 %
  • Europa LeagueCelje
    180 min · 45,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueCelje
0,41
Europa LeagueCelje
0

Pasningspresisjon

Champions LeagueCelje
90,6 %
Europa LeagueCelje
84,2 %

Taklinger / 90

Champions LeagueCelje
0,41
Europa LeagueCelje
0,5

Vunne dueller

Champions LeagueCelje
–
Europa LeagueCelje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
217
Kaptein
Ja
Vurdering
7,07

Angrep

Pasninger
127
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,5

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
89 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
54,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
2
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 22 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCelje
    1 004 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    1 004 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueCelje
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa Conference LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCelje
0,72
UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,72
UEFA Europa LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa Conference LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCelje
1,08
UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,08
UEFA Europa LeagueCelje
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCelje
51,4 %
UEFA Europa Conference LeagueCelje
51,4 %
UEFA Europa LeagueCelje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 004
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
470
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
70
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 004
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
470
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
16
Dueller
70
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    459 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
459
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Radomlje → Celjefre 1. juli 2022€ 150K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Celje–Red Bull SalzburgEuropa League · 2026-27906.1
15. oktober · Celje–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27906.4
26. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-271227.2
19. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27956.9
14. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26906.5
7. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26908.91
17. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25907.01
10. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25906.3
13. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-251206.9
6. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-25906.6
20. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25807.2
13. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25906.9
19. desember · Celje–The New SaintsConference League · 2024-25907.3
12. desember · Celje–PafosConference League · 2024-25906.3
28. november · Celje–JagielloniaConference League · 2024-25907.51
7. november · Celje–Real BetisConference League · 2024-25907.0
24. oktober · Celje–BaşakşehirConference League · 2024-25847.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mark Zabukovnik: statistikk, kamper og karriere | Coro