Portrett av Žan Karničnik
Spillerprofil · komplett datakort

Žan Karničnik

ForsvarTilgjengelig
Født18. september 1994 · 32 årNasjonalitetSloveniaHøyde184 cmVekt77 kg
52Kamper
4 386Minutter
3Mål
3Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,7
2,171,39
Brudd / 90
01
0,720,66
Blokkeringer / 90
01
0,140,13
Vunne dueller
0100
58,5 %42,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Fiorent7.0Fiorent7.2FC Luga6.5FC Luga7.2AEK Ath7.2Shamroc8.3Legia W7.3Sigma O6.3AEK Ath6.9AEK Ath
  1. AEK Athens FC7.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. Shamrock Rovers7.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Legia Warszawa8.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Sigma Olomouc7.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. AEK Athens FC6.3 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  6. AEK Athens FC6.9 vurdering
    19. mars 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,150,000,000,200,14MINUTTER742019-202702020-211 2192021-222702022-235702023-241 3602024-256232025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,15 målpoeng / 90
    1 219 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    570 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,20 målpoeng / 90
    1 360 min · 2 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,14 målpoeng / 90
    623 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-201 kamper · 74 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 1 219 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,15/90
  • 2022-234 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 570 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2516 kamper · 1 360 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2025-268 kamper · 623 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Celje logoConference LeagueKlubb · Celje · 2025-267.11
Kamper
8
Minutter
623
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
92
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    623 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
2,17

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,72

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,14

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
58,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
92 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
623
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
470
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
41
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 16 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    1 078 min · 79,3 %
  • UEFA Champions LeagueCelje
    208 min · 15,3 %
  • UEFA Europa LeagueCelje
    74 min · 5,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,75
UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,83
UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,17
UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
42,3 %
UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
42 %
UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 078
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Pasninger
488
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
21
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
97
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
21
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celje · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
208
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celje · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
74
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    570 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    221 min · 81,9 %
  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    49 min · 18,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
221
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
49
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMura
    540 min · 44,3 %
  • UEFA Europa LeagueMura
    341 min · 28 %
  • UEFA Champions LeagueMura
    338 min · 27,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
3,33
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
2,17
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
1,17
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMura
67,3 %
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMura
40 %
UEFA Europa LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Mura · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Pasninger
300
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
20
Blokkeringer
7
Brudd
13
Dueller
55
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
341
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Mura · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
338
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMura
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMura
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMura
    74 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMura
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
74
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Ludogorets → Celjelør 30. desember 2023€ 500K
  2. →Ludogorets → Celjesøn 1. januar 2023Lån
  3. →Mura → Ludogoretslør 15. januar 2022€ 500K
  4. →Maribor → Muraons 26. juli 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

24 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26136.9
12. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26906.3
27. november · Celje–Sigma OlomoucConference League · 2025-26907.3
6. november · Celje–Legia WarszawaConference League · 2025-26908.31
23. oktober · Celje–Shamrock RoversConference League · 2025-26907.2
2. oktober · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26907.2
14. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26706.5
7. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26907.2
17. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25907.0
10. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25906.3
13. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-251207.21
6. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-25907.3
20. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25907.9
13. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25906.6
19. desember · Celje–The New SaintsConference League · 2024-25906.5
12. desember · Celje–PafosConference League · 2024-25906.7
28. november · Celje–JagielloniaConference League · 2024-25906.0
7. november · Celje–Real BetisConference League · 2024-25727.0
9. desember · Mura–VitesseConference League · 2021-22906.3
25. november · Mura–TottenhamConference League · 2021-22907.71
4. november · Mura–RennesConference League · 2021-22907.2
21. oktober · Mura–RennesConference League · 2021-22907.31
30. september · Mura–TottenhamConference League · 2021-22906.3
16. september · Mura–VitesseConference League · 2021-22907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Žan Karničnik: statistikk, kamper og karriere | Coro