Portrett av Sergei Zenjov
Spillerprofil · komplett datakort

Sergei Zenjov

MidtbaneTilgjengelig
Født20. april 1989 · 37 årNasjonalitetEstlandHøyde183 cmVekt70 kg
62Kamper
4 362Minutter
9Mål
2Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
16,7 %66,7 %
Taklinger / 90
014,8
12,272

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Gent7.3Østerri6.5Sverige6.3Belgia6.3Azerbai6.7Thailan6.3Østerri6.7Sverige6.7Sverige7.3Azerbai
  1. Azerbaijan6.3 vurdering
    13. okt. 2023 · 27 min
  2. Thailand6.7 vurdering
    17. okt. 2023 · 64 min
  3. Østerrike6.3 vurdering
    16. nov. 2023 · 19 min
  4. Sverige6.7 vurdering
    19. nov. 2023 · 34 min
  5. Sverige6.7 vurdering
    12. jan. 2024 · 45 min
  6. Azerbaijan7.3 vurdering
    11. okt. 2024 · 22 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,330,130,130,290,000,300,000,00MINUTTER1 0852016-17679201868220201 2562021-222012022-233012023912023-24222024-25
  1. 20200,13 målpoeng / 90
    682 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,29 målpoeng / 90
    1 256 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    201 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20230,30 målpoeng / 90
    301 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    22 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1713 kamper · 1 085 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 20189 kamper · 679 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 202013 kamper · 682 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2021-2214 kamper · 1 256 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,29/90
  • 2022-232 kamper · 201 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20237 kamper · 301 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,30/90
  • 2023-242 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-251 kamper · 22 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: EstoniaNations LeagueLandslag · Estonia · 2024-257.30
Kamper
1
Minutter
22
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
16.666666666666668
Flora Tallinn logoChampions LeagueKlubb · Flora Tallinn · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Flora Tallinn logoConference LeagueKlubb · Flora Tallinn · 2024-25–
Kamper
–
Minutter
–
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueEstonia
    22 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueEstonia
16,7 %
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueEstonia
12,27
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueEstonia
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
22
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
16,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20241 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperEstonia
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperEstonia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperEstonia
66,7 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperEstonia
2

Vunne dueller

PrivatlandskamperEstonia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
91
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationEstonia
    237 min · 78,7 %
  • PrivatlandskamperEstonia
    64 min · 21,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
0,38
PrivatlandskamperEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
1,14
PrivatlandskamperEstonia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationEstonia
–
PrivatlandskamperEstonia
75 %

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationEstonia
1,14
PrivatlandskamperEstonia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationEstonia
39,5 %
PrivatlandskamperEstonia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Estonia · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
237
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
38
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Estonia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
64
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Skudd
1
Pasninger
12

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    201 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
201
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    711 min · 56,6 %
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    350 min · 27,9 %
  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    195 min · 15,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
0,38
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
0,63
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
1,39
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
44 %
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
711
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
13
Dueller
91
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
350
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
195
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 13 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipEstonia
    494 min · 72,4 %
  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    188 min · 27,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipEstonia
–
World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipEstonia
1,09
World Cup - Qualification EuropeEstonia
0,96

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipEstonia
68 %
World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipEstonia
1,82
World Cup - Qualification EuropeEstonia
2,87

Vunne dueller

Euro ChampionshipEstonia
61,9 %
World Cup - Qualification EuropeEstonia
42,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Estonia · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
494
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Skudd
8
Skudd på mål
1
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
21
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
188
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
40
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeEstonia
    679 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeEstonia
65 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeEstonia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeEstonia
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Estonia · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
679
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Brudd
6
Dueller
52
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 13 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueQabala
    1 085 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQabala
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQabala
0,08

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQabala
55 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQabala
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQabala
34,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qabala · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 085
Innbytter
0
Byttet ut
8
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
4
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55 %
Brudd
6
Dueller
66
Vunne dueller
23

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Shakhter Karagandy → Flora Tallinnons 20. januar 2021Fri overgang
  2. →Cracovia Krakow → Shakhter Karagandylør 16. februar 2019Fri overgang
  3. →Qabala → Cracovia Krakowlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  4. →Torpedo Moskva → Qabalatir 16. juni 2015Fri overgang
  5. →Blackpool → Torpedo Moskvatir 13. januar 2015Fri overgang
  6. →Karpaty → Blackpooltor 3. juli 2014Fri overgang
  7. →Ukjent → Karpatytir 1. juli 2008€ 260K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

41 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag16. november · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
Landslag14. oktober · Estonia–SverigeNations League · 2024-25––
Landslag11. oktober · Estonia–AzerbaijanNations League · 2024-25227.3
Landslag12. januar · Estonia–SverigePrivatlandskamper · 2024456.7
Landslag19. november · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023346.7
Landslag16. november · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023196.3
Landslag17. oktober · Estonia–ThailandPrivatlandskamper · 2023646.7
Landslag13. oktober · Estonia–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023276.3
Landslag12. september · Estonia–BelgiaEM-kvalifisering · 2023236.3
Landslag9. september · Estonia–SverigeEM-kvalifisering · 2023456.5
Landslag27. mars · Estonia–ØsterrikeEM-kvalifisering · 2023897.31
Klubb9. desember · Flora Tallinn–GentConference League · 2021-22906.2
Klubb25. november · Flora Tallinn–FK PartizanConference League · 2021-22907.3
Landslag16. november · Estonia–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2020146.9
Landslag13. november · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020676.5
Klubb4. november · Flora Tallinn–AnorthosisConference League · 2021-22818.211
Klubb21. oktober · Flora Tallinn–AnorthosisConference League · 2021-22906.3
Landslag11. oktober · Estonia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020827.2
Landslag8. oktober · Estonia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020217.51
Klubb30. september · Flora Tallinn–FK PartizanConference League · 2021-22906.7
Klubb16. september · Flora Tallinn–GentConference League · 2021-22906.5
Landslag8. september · Estonia–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag2. september · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 202086.3
Landslag19. november · Estonia–NederlandEuropamesterskapet · 2020766.0
Landslag13. oktober · Estonia–TysklandEuropamesterskapet · 2020346.4
Landslag10. oktober · Estonia–BelarusEuropamesterskapet · 2020597.2
Landslag9. september · Estonia–NederlandEuropamesterskapet · 2020605.6
Landslag6. september · Estonia–BelarusEuropamesterskapet · 2020907.4
Landslag11. juni · Estonia–TysklandEuropamesterskapet · 2020716.7
Landslag8. juni · Estonia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag21. mars · Estonia–Northern IrelandEuropamesterskapet · 2020146.6
Landslag10. oktober · Estonia–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2018696.4
Landslag7. oktober · Estonia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2018587.31
Landslag3. september · Estonia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2018786.4
Landslag31. august · Estonia–HellasVM-kvalifisering Europa · 2018905.7
Landslag9. juni · Estonia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2018796.1
Klubb8. desember · Qabala–FSV Mainz 05Europa League · 2016-17776.2
Klubb3. november · Qabala–Saint EtienneEuropa League · 2016-17616.5
Klubb20. oktober · Qabala–Saint EtienneEuropa League · 2016-17806.4
Klubb29. september · Qabala–FSV Mainz 05Europa League · 2016-17906.61
Klubb15. september · Qabala–AnderlechtEuropa League · 2016-17895.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.