Portrett av Graeme Lee Torrilla
Spillerprofil · komplett datakort

Graeme Torrilla

Fullt navn: Graeme Lee Torrilla

MidtbaneTilgjengelig
Født3. september 1997 · 29 årNasjonalitetGibraltarHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
30Kamper
1 915Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,52–
Pasningspresisjon
0100
74,2 %83 %
Taklinger / 90
06,4
4,195,27
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9FC Købe6.3Slovan 6.9Slovan 6.9FC Købe6.5Zrinjsk6.3HNK Rij6.2Hamrun 7.6Legia W6.7Brann6.3Twente
  1. Zrinjski6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 74 min
  2. HNK Rijeka6.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 14 min
  3. Hamrun Spartans6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 63 min
  4. Legia Warszawa7.6 vurdering
    18. des. 2025 · 71 min
  5. Brann6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 82 min
  6. Twente6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER1802020-216342021-221342022-235732024-252222025-261722026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    634 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    134 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    573 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    222 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    172 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2212 kamper · 634 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 134 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 573 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-264 kamper · 222 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 172 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lincoln Red Imps FC logoConference LeagueKlubb · Lincoln Red Imps FC · 2026-276.49
Kamper
2
Minutter
172
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
74.19354838709677
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    172 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueLincoln Red Imps FC
0,52

Pasningspresisjon

Conference LeagueLincoln Red Imps FC
74,2 %

Taklinger / 90

Conference LeagueLincoln Red Imps FC
4,19

Vunne dueller

Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Kaptein
Ja
Vurdering
6,49

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    222 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
83 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
5,27

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
55,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
222
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
73
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
13
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
45
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    268 min · 46,8 %
  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    159 min · 27,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    146 min · 25,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
268
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
159
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
146
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    134 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    457 min · 72,1 %
  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    90 min · 14,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    87 min · 13,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
2,95
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
48,7 %
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
457
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Pasninger
133
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
76
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
87
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

11 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Lincoln Red Imps FC–TwenteConference League · 2026-27906.3
15. oktober · Lincoln Red Imps FC–BrannConference League · 2026-27826.7
18. desember · Lincoln Red Imps FC–Legia WarszawaConference League · 2025-26717.6
27. november · Lincoln Red Imps FC–Hamrun SpartansConference League · 2025-26636.2
6. november · Lincoln Red Imps FC–HNK RijekaConference League · 2025-26146.3
2. oktober · Lincoln Red Imps FC–ZrinjskiConference League · 2025-26746.5
25. november · Lincoln Red Imps FC–FC KøbenhavnConference League · 2021-22796.9
4. november · Lincoln Red Imps FC–Slovan BratislavaConference League · 2021-22906.9
21. oktober · Lincoln Red Imps FC–Slovan BratislavaConference League · 2021-22716.3
30. september · Lincoln Red Imps FC–FC KøbenhavnConference League · 2021-22286.9
16. september · Lincoln Red Imps FC–PAOKConference League · 2021-22676.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Graeme Torrilla: statistikk, kamper og karriere | Coro