Portrett av Andre Tjay De Barr
Spillerprofil · komplett datakort

Tjay De Barr

Fullt navn: Andre Tjay De Barr

AngrepTilgjengelig
Født13. mars 2000 · 26 årNasjonalitetGibraltarHøyde175 cmVekt74 kg
22Kamper
1 805Minutter
5Mål
1Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,33
Skudd / 90
01
0,620,5
Skudd på mål
0100
0 %33,3 %
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Zrinjsk7.6Lech Po7.7HNK Rij7.2Hamrun 6.6Sigma O8.0Legia W6.3FK Crve5.7Vojvodi
  1. HNK Rijeka7.7 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  2. Hamrun Spartans7.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  3. Sigma Olomouc6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Legia Warszawa8.0 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min
  5. FK Crvena Zvezda6.3 vurdering
    24. okt. 2026 · 64 min
  6. Vojvodina5.7 vurdering
    1. nov. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,350,001,070,140,330,00MINUTTER2562019-20382020-211692021-226562024-255402025-261462026
  1. 2019-200,35 målpoeng / 90
    256 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    38 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-221,07 målpoeng / 90
    169 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,14 målpoeng / 90
    656 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,33 målpoeng / 90
    540 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    146 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-204 kamper · 256 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2020-211 kamper · 38 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 169 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,07/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 656 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2025-266 kamper · 540 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,33/90
  • 20262 kamper · 146 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
OFK Beograd logoSuper LigaKlubb · OFK Beograd · 20265.95
Kamper
2
Minutter
146
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
60.714285714285715
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super Liga.

Registrert spilletid

  • Super LigaOFK Beograd
    146 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LigaOFK Beograd
0

Skudd / 90

Super LigaOFK Beograd
0,62

Skudd på mål

Super LigaOFK Beograd
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Super LigaOFK Beograd
0

Vellykkede driblinger

Super LigaOFK Beograd
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super Liga
  • Klubb · OFK Beograd · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
146
Kaptein
Nei
Vurdering
5,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,7 %
Taklinger
2
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
0,33

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
0,5

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
0,5

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
202
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
36
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
5
Dueller
125
Vunne dueller
67
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
40
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    296 min · 45,1 %
  • UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
    180 min · 27,4 %
  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    180 min · 27,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa Conference LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
296
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 2 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
    169 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueLincoln Red Imps FC
–
UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
    38 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLincoln Red Imps FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lincoln Red Imps FC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
38
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueEuropa
    256 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueEuropa
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueEuropa
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueEuropa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueEuropa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueEuropa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Europa · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
256
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Lincoln Red Imps FC → OFK Beogradtir 30. juni 2026Permanent overgang
  2. →Lincoln Red Imps FC → OFK Beogradman 29. juni 2026Permanent overgang
  3. →Wycombe → Lincoln Red Imps FCons 24. januar 2024Fri overgang
  4. →Eastleigh → Wycombefre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →Wycombe → Eastleighlør 12. februar 2022Lån
  6. →Lincoln Red Imps FC → Wycombeons 4. august 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · OFK Beograd–VojvodinaSuper Liga · 2026825.7
24. oktober · OFK Beograd–FK Crvena ZvezdaSuper Liga · 2026646.3
18. desember · Lincoln Red Imps FC–Legia WarszawaConference League · 2025-26908.01
11. desember · Lincoln Red Imps FC–Sigma OlomoucConference League · 2025-26906.6
27. november · Lincoln Red Imps FC–Hamrun SpartansConference League · 2025-26907.21
6. november · Lincoln Red Imps FC–HNK RijekaConference League · 2025-26907.7
23. oktober · Lincoln Red Imps FC–Lech PoznanConference League · 2025-26907.6
2. oktober · Lincoln Red Imps FC–ZrinjskiConference League · 2025-26907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tjay De Barr: statistikk, kamper og karriere | Coro