Portrett av Srđan Grahovac
Spillerprofil · komplett datakort

Srđan Grahovac

Også registrert som S. Grahovac

MidtbaneTilgjengelig
Født19. september 1992 · 34 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde182 cmVekt76 kg
48Kamper
2 243Minutter
0Mål
2Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,1
–1,74
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Dinamo 6.6Genk7.2Vitesse7.5Vitesse6.3Vikingu6.3Lask Li6.6Shamroc7.3Omonia 6.9Rapid V6.6Rapid V
  1. Vikingur Reykjavik6.3 vurdering
    7. nov. 2024 · 32 min
  2. Lask Linz6.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 69 min
  3. Shamrock Rovers6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. Omonia Nicosia7.3 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  5. Rapid Vienna6.9 vurdering
    6. mars 2025 · 31 min
  6. Rapid Vienna6.6 vurdering
    13. mars 2025 · 102 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,450,00MINUTTER4002020-214142024-25
  1. 2020-210,45 målpoeng / 90
    400 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    414 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 386 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2017-186 kamper · 308 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2018-194 kamper · 308 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2020-217 kamper · 400 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,45/90
  • 2021-228 kamper · 427 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-2514 kamper · 414 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Borac Banja Luka logoConference LeagueKlubb · Borac Banja Luka · 2025-26–
Kamper
2
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 14 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
    414 min · –
  • UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
1,74
UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
61,1 %
UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
414
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
266
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
36
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    245 min · 57,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    165 min · 38,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueRapid Vienna
    17 min · 4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,09
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
3,67
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
5,45
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
58,6 %
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
59,1 %
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
245
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Pasninger
119
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
4
Dueller
29
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
22
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
17
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Pasninger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    365 min · 91,3 %
  • UEFA Champions LeagueRapid Vienna
    35 min · 8,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,23
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
47 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,74
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
41,2 %
UEFA Champions LeagueRapid Vienna
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
365
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Målgivende
2
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
13
Dueller
34
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
35
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
3
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
    308 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
0,58

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
82 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
2,34

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Rapid Vienna
47,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Midfielder
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
308
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
8
Blokkeringer
0
Brudd
8
Dueller
34
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    223 min · 72,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    85 min · 27,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
2,42
UEFA Champions LeagueFC Astana
2,12

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
84 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
77 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
42,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
36,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
223
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Brudd
7
Dueller
28
Vunne dueller
12

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
85
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
2
Dueller
11
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    386 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,23

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
79 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRapid Vienna
56,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
386
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
6
Dueller
37
Vunne dueller
21

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Rapid Vienna → Rizesportor 21. juli 2022Fri overgang
  2. →FC Astana → Rapid Viennatir 15. januar 2019Fri overgang
  3. →HNK Rijeka → FC Astanatir 1. januar 2019Ikke oppgitt
  4. →FC Astana → HNK Rijekator 1. februar 2018Lån
  5. →Rapid Vienna → FC Astanator 11. januar 2018Ikke oppgitt
  6. →FC Astana → Rapid Viennaman 1. januar 2018Ikke oppgitt
  7. →Rapid Vienna → FC Astanalør 18. mars 2017Lån
  8. →Borac Banja Luka → Rapid Viennatir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

36 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
13. mars · Borac Banja Luka–Rapid ViennaConference League · 2024-251026.6
6. mars · Borac Banja Luka–Rapid ViennaConference League · 2024-25316.9
19. desember · Borac Banja Luka–Omonia NicosiaConference League · 2024-25907.3
12. desember · Borac Banja Luka–Shamrock RoversConference League · 2024-25906.6
28. november · Borac Banja Luka–Lask LinzConference League · 2024-25696.3
7. november · Borac Banja Luka–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25326.3
24. februar · Rapid Vienna–VitesseConference League · 2021-22817.5
17. februar · Rapid Vienna–VitesseConference League · 2021-22847.2
9. desember · Rapid Vienna–GenkEuropa League · 2021-22156.6
25. november · Rapid Vienna–West HamEuropa League · 2021-221–
4. november · Rapid Vienna–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22816.2
21. oktober · Rapid Vienna–Dinamo ZagrebEuropa League · 2021-22––
30. september · Rapid Vienna–West HamEuropa League · 2021-22907.2
16. september · Rapid Vienna–GenkEuropa League · 2021-22586.6
20. juli · Rapid Vienna–Sparta PrahaChampions League · 2021-22176.3
10. desember · Rapid Vienna–MoldeEuropa League · 2020-21907.31
3. desember · Rapid Vienna–ArsenalEuropa League · 2020-21––
26. november · Rapid Vienna–DundalkEuropa League · 2020-21906.31
5. november · Rapid Vienna–DundalkEuropa League · 2020-21186.5
29. oktober · Rapid Vienna–MoldeEuropa League · 2020-21776.6
22. oktober · Rapid Vienna–ArsenalEuropa League · 2020-21906.7
15. september · Rapid Vienna–GentChampions League · 2020-2196.6
26. august · Rapid Vienna–NK Lokomotiva ZagrebChampions League · 2020-21267.0
21. februar · Rapid Vienna–InterEuropa League · 2018-19906.8
14. februar · Rapid Vienna–InterEuropa League · 2018-19646.4
7. desember · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18907.5
23. november · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18226.4
19. oktober · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18216.8
14. september · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18906.7
22. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-18776.8
16. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-1886.5
8. desember · Rapid Vienna–Athletic ClubEuropa League · 2016-17906.4
24. november · Rapid Vienna–GenkEuropa League · 2016-17907.4
3. november · Rapid Vienna–SassuoloEuropa League · 2016-17907.4
20. oktober · Rapid Vienna–SassuoloEuropa League · 2016-17267.4
29. september · Rapid Vienna–Athletic ClubEuropa League · 2016-17906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Srđan Grahovac: statistikk, kamper og karriere | Coro