Portrett av Sebastián Herrera Cardona
Spillerprofil · komplett datakort

Sebastián Herrera

Fullt navn: Sebastián Herrera Cardona

ForsvarTilgjengelig
Født23. januar 1995 · 31 årNasjonalitetColombiaHøyde178 cmVekt73 kg
42Kamper
3 650Minutter
0Mål
3Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
05,1
3,294,18
Brudd / 90
02,7
–2,25
Blokkeringer / 90
01
–0,54
Vunne dueller
0100
–60,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Shamroc6.9Omonia 8.0Olimpij7.5Olimpij7.2Rapid V6.2Danmark5.4Sveits6.2Skottla6.0Panathi8.0KuPS
  1. Rapid Vienna7.2 vurdering
    13. mars 2025 · 120 min
  2. Danmark6.2 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  3. Sveits5.4 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Skottland6.2 vurdering
    3. okt. 2026 · 31 min
  5. Panathinaikos6.0 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. KuPS8.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,110,00MINUTTER682016-173392017-181522018-191802023-249020242 5202024-253012026-27
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    339 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    152 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,11 målpoeng / 90
    2 520 min · 0 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    301 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 68 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-184 kamper · 339 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 152 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2527 kamper · 2 520 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,11/90
  • 2026-274 kamper · 301 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Borac Banja Luka logoConference LeagueKlubb · Borac Banja Luka · 2026-277.00
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.08108108108108
Flagg: FYR MacedoniaNations LeagueLandslag · FYR Macedonia · 2026-275.59
Kamper
2
Minutter
121
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueBorac Banja Luka
    180 min · 59,8 %
  • UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
    121 min · 40,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Conference LeagueBorac Banja Luka
4,5
UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
1,49

Brudd / 90

Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
–

Vunne dueller

Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueBorac Banja Luka
81,1 %
UEFA Nations LeagueFYR Macedonia
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,1 %
Taklinger
9
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · FYR Macedonia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
121
Kaptein
Nei
Vurdering
5,59

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 27 kamper · – mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
    840 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
    840 min · 33,3 %
  • UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
    840 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
4,18
UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
4,18
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
4,18

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
2,25
UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
2,25
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
2,25

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
0,54
UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
0,54
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
0,54

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
60,6 %
UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
60,6 %
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
60,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–
UEFA Europa LeagueBorac Banja Luka
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
840
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
365
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
39
Blokkeringer
5
Brudd
21
Dueller
127
Vunne dueller
77
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
16
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
840
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
365
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
39
Blokkeringer
5
Brudd
21
Dueller
127
Vunne dueller
77
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
16
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
840
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
365
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
39
Blokkeringer
5
Brudd
21
Dueller
127
Vunne dueller
77
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
16
Gule kort
3
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
6

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
2

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
50 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · FYR Macedonia · Defender · nr. 3

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
23
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
3

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
61,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBorac Banja Luka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Borac Banja Luka · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
49
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
6
Dueller
26
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
    152 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Rabotnicki · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
    339 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Rabotnicki · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
339
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
    68 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFK Rabotnicki
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Rabotnicki · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
68
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Doxa → Borac Banja Lukafre 7. juli 2023Fri overgang
  2. →MTK Budapest → Bregalnica Štipons 24. august 2022Fri overgang
  3. →FK Rabotnicki → MTK Budapestons 1. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

16 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Borac Banja Luka–KuPSConference League · 2026-27908.0
Klubb15. oktober · Borac Banja Luka–PanathinaikosConference League · 2026-27906.0
Landslag3. oktober · FYR Macedonia–SkottlandNations League · 2026-27316.2
Landslag26. september · FYR Macedonia–SveitsNations League · 2026-27905.4
Landslag26. mars · FYR Macedonia–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Klubb13. mars · Borac Banja Luka–Rapid ViennaConference League · 2024-251207.2
Klubb20. februar · Borac Banja Luka–Olimpija LjubljanaConference League · 2024-25907.5
Klubb13. februar · Borac Banja Luka–Olimpija LjubljanaConference League · 2024-25908.0
Klubb19. desember · Borac Banja Luka–Omonia NicosiaConference League · 2024-25906.9
Klubb12. desember · Borac Banja Luka–Shamrock RoversConference League · 2024-25906.6
Klubb28. november · Borac Banja Luka–Lask LinzConference League · 2024-25908.5
Klubb7. november · Borac Banja Luka–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25906.6
Klubb24. oktober · Borac Banja Luka–Apoel NicosiaConference League · 2024-25908.2
Klubb3. oktober · Borac Banja Luka–PanathinaikosConference League · 2024-25907.71
Klubb3. august · Borac Banja Luka–Austria ViennaConference League · 2023-24906.9
Klubb27. juli · Borac Banja Luka–Austria ViennaConference League · 2023-24907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.