Portrett av Vuk Striković
Spillerprofil · komplett datakort

Vuk Striković

Også registrert som V. Striković

AngrepTilgjengelig
Født10. juni 2002 · 24 årNasjonalitetMontenegroHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
15Kamper
968Minutter
3Mål
0Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,570,29
Skudd / 90
01
0,57–
Skudd på mål
0100
100 %–
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Rapid V7.3Rapid V
  1. Rapid Vienna6.2 vurdering
    24. juli 2025 · 63 min
  2. Rapid Vienna7.3 vurdering
    31. juli 2025 · 94 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,240,290,57MINUTTER1252022-233782023-243082024-251572025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    125 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,24 målpoeng / 90
    378 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,29 målpoeng / 90
    308 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,57 målpoeng / 90
    157 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-233 kamper · 125 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 378 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2024-256 kamper · 308 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,29/90
  • 2025-262 kamper · 157 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,57/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Montenegro

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Dečić logoConference LeagueKlubb · Dečić · 2025-266.75
Kamper
2
Minutter
157
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
65
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    157 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
0,57

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
0,57

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDečić
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDečić
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Midfielder · nr. 77

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
77
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
157
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    256 min · 83,1 %
  • UEFA Champions LeagueDečić
    52 min · 16,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–
UEFA Champions LeagueDečić
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–
UEFA Champions LeagueDečić
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–
UEFA Champions LeagueDečić
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–
UEFA Champions LeagueDečić
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–
UEFA Champions LeagueDečić
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
256
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dečić · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
52
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
    378 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sutjeska · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
378
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSutjeska
    65 min · 52 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
    60 min · 48 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSutjeska
–
UEFA Europa Conference LeagueSutjeska
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sutjeska · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
65
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sutjeska · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
60
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBuducnost Podgorica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Buducnost Podgorica · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Sutjeska → Dečićsøn 30. juni 2024Fri overgang
  2. →Sutjeska → Dečićons 12. juni 2024Fri overgang
  3. →Mlada Boleslav → Sutjeskafre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →Rudar → Mlada Boleslavons 23. februar 2022Ikke oppgitt
  5. →Buducnost Podgorica → Rudartor 30. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

2 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26947.31
Klubb24. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26636.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Vuk Striković: statistikk, kamper og karriere | Coro