Portrett av Stefan Spirovski
Spillerprofil · komplett datakort

Stefan Spirovski

MidtbaneTilgjengelig
Født23. august 1990 · 36 årNasjonalitetNord-MakedoniaHøyde185 cmVekt78 kg
43Kamper
2 736Minutter
2Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2022-23Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,6
–2,14
Taklinger / 90
05,2
–4,29
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Romania7.0Liechte6.2Tysklan6.3Armenia6.3Island6.7Italy6.3FK Zalg6.3FK Zalg6.2Slovan 6.9FC Base
  1. Island6.3 vurdering
    14. nov. 2021 · 12 min
  2. Italy6.7 vurdering
    24. mars 2022 · 31 min
  3. FK Zalgiris Vilnius6.3 vurdering
    6. okt. 2022 · 8 min
  4. FK Zalgiris Vilnius6.3 vurdering
    13. okt. 2022 · 12 min
  5. Slovan Bratislava6.2 vurdering
    27. okt. 2022 · 13 min
  6. FC Basel 18936.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 20 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,500,000,000,36MINUTTER1802016-175202017-1872620181802018-198362020422022-232522024-25
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    520 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20180,00 målpoeng / 90
    726 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2018-190,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20200,00 målpoeng / 90
    836 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    42 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,36 målpoeng / 90
    252 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-186 kamper · 520 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20189 kamper · 726 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202016 kamper · 836 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 42 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 252 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Struga logoChampions LeagueKlubb · Struga · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
134
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Struga logoConference LeagueKlubb · Struga · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
118
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: FYR MacedoniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · FYR Macedonia · 20206.71
Kamper
10
Minutter
526
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: FYR MacedoniaEuro ChampionshipLandslag · FYR Macedonia · 20206.53
Kamper
6
Minutter
310
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
58
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueStruga
    134 min · 53,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueStruga
    118 min · 46,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueStruga
–
UEFA Europa Conference LeagueStruga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueStruga
–
UEFA Europa Conference LeagueStruga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueStruga
–
UEFA Europa Conference LeagueStruga
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueStruga
–
UEFA Europa Conference LeagueStruga
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueStruga
–
UEFA Europa Conference LeagueStruga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Struga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Struga · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
118
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
    42 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
2,14

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
4,29

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePyunik Yerevan
62,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
42
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
    526 min · 62,9 %
  • Euro ChampionshipFYR Macedonia
    310 min · 37,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
–
Euro ChampionshipFYR Macedonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
0,68
Euro ChampionshipFYR Macedonia
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
–
Euro ChampionshipFYR Macedonia
58 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
1,2
Euro ChampionshipFYR Macedonia
1,74

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
51,2 %
Euro ChampionshipFYR Macedonia
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · FYR Macedonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
4
Minutter
526
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
365
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
41
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · FYR Macedonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
310
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
    726 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
0,12

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
86 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeFYR Macedonia
60,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · FYR Macedonia · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
726
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
143
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
10
Dueller
28
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueVardar Skopje
    340 min · 65,4 %
  • UEFA Europa LeagueVardar Skopje
    180 min · 34,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–
UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–
UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–
UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–
UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–
UEFA Europa LeagueVardar Skopje
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vardar Skopje · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
340
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vardar Skopje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueVardar Skopje
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueVardar Skopje
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Vardar Skopje · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Struga → Pelistertir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Struga → Pelisterman 23. juni 2025Permanent overgang
  3. →Ethnikos Achna → Strugaman 1. juli 2024Fri overgang
  4. →Pyunik Yerevan → Ethnikos Achnaons 5. juli 2023Fri overgang
  5. →MTK Budapest → Pyunik Yerevantor 1. september 2022Fri overgang
  6. →FC Mariupol → MTK Budapestfre 21. januar 2022Fri overgang
  7. →AEK Larnaca → FC Mariupoltor 23. september 2021Fri overgang
  8. →Hapoel Tel Aviv → AEK Larnacafre 31. juli 2020Ikke oppgitt
  9. →Ferencvarosi TC → Hapoel Tel Avivtor 12. september 2019Ikke oppgitt
  10. →Vardar Skopje → Ferencvarosi TCman 28. august 2017Ikke oppgitt
  11. →Beroe → Vardar Skopjetir 6. januar 2015Ikke oppgitt
  12. →Borac Cacak → Beroeman 20. januar 2014Fri overgang
  13. →FK Rabotnicki → Borac Cacaktir 1. januar 2013Fri overgang
  14. →Borac Cacak → FK Rabotnickilør 1. september 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

31 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. november · Pyunik Yerevan–FC Basel 1893Conference League · 2022-23206.9
Klubb27. oktober · Pyunik Yerevan–Slovan BratislavaConference League · 2022-23136.2
Klubb13. oktober · Pyunik Yerevan–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23126.3
Klubb6. oktober · Pyunik Yerevan–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-2386.3
Klubb15. september · Pyunik Yerevan–Slovan BratislavaConference League · 2022-23––
Klubb8. september · Pyunik Yerevan–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
Landslag29. mars · FYR Macedonia–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · FYR Macedonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2020316.7
Landslag14. november · FYR Macedonia–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020126.3
Landslag11. november · FYR Macedonia–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020266.3
Landslag11. oktober · FYR Macedonia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020616.2
Landslag8. oktober · FYR Macedonia–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag8. september · FYR Macedonia–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2020787.0
Landslag5. september · FYR Macedonia–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
Landslag2. september · FYR Macedonia–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020306.7
Landslag21. juni · FYR Macedonia–NederlandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag17. juni · FYR Macedonia–UkrainaEuropamesterskapet · 2020456.3
Landslag13. juni · FYR Macedonia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020––
Landslag31. mars · FYR Macedonia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020186.6
Landslag28. mars · FYR Macedonia–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag25. mars · FYR Macedonia–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag12. november · FYR Macedonia–GeorgiaEuropamesterskapet · 2020236.6
Landslag8. oktober · FYR Macedonia–KosovoEuropamesterskapet · 2020106.7
Landslag16. november · FYR Macedonia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag13. oktober · FYR Macedonia–PolenEuropamesterskapet · 2020906.5
Landslag10. oktober · FYR Macedonia–SloveniaEuropamesterskapet · 2020906.4
Landslag5. september · FYR Macedonia–IsraelEuropamesterskapet · 2020136.3
Landslag6. oktober · FYR Macedonia–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2018907.2
Landslag5. september · FYR Macedonia–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2018877.0
Landslag2. september · FYR Macedonia–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2018906.9
Landslag11. juni · FYR Macedonia–SpaniaVM-kvalifisering Europa · 2018906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.