Portrett av Derrick Luckassen
Spillerprofil · komplett datakort

Derrick Luckassen

ForsvarTilgjengelig
Født3. juli 1995 · 31 årNasjonalitetNederlandHøyde188 cmVekt78 kg
46Kamper
3 458Minutter
3Mål
0Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,8
1,50,8
Brudd / 90
01
–0,7
Blokkeringer / 90
01,1
–0,9
Vunne dueller
0100
–52,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.5Olympia5.9Bayern 7.2Kairat 7.9Villarr6.3Monaco6.6Juventu7.3Chelsea6.9Slavia 7.2Kroatia7.3Colombi
  1. Monaco6.3 vurdering
    26. nov. 2025 · 90 min
  2. Juventus6.6 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  3. Chelsea7.3 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  4. Slavia Praha6.9 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  5. Kroatia7.2 vurdering
    27. juni 2026 · 90 min
  6. Colombia7.3 vurdering
    4. juli 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,000,100,50MINUTTER2482018-194262023-248102024-259002025-261802026
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    248 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,21 målpoeng / 90
    426 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,10 målpoeng / 90
    900 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20260,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 714 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2017-181 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 248 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 426 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2024-259 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 900 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 20262 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: GhanaVerdensmesterskapetLandslag · Ghana · 20267.25
Kamper
2
Minutter
180
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
85.71428571428571
Pafos logoChampions LeagueKlubb · Pafos · 2025-266.90
Kamper
10
Minutter
900
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet.

Registrert spilletid

  • VerdensmesterskapetGhana
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

VerdensmesterskapetGhana
1,5

Brudd / 90

VerdensmesterskapetGhana
–

Blokkeringer / 90

VerdensmesterskapetGhana
–

Vunne dueller

VerdensmesterskapetGhana
–

Pasningspresisjon

VerdensmesterskapetGhana
85,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet
  • Landslag · Ghana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
133
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePafos
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePafos
0,8

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePafos
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePafos
0,9

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePafos
52,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePafos
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Pafos · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
413
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
9
Brudd
7
Dueller
89
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
17
Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePafos
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePafos
1,78

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePafos
0,56

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePafos
0,56

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePafos
67,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePafos
56 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Pafos · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
569
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
16
Blokkeringer
5
Brudd
5
Dueller
65
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
11
Gule kort
5
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    426 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,48

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,06

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,63

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
66,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
54 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
426
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
297
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
24
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
3
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaHertha BSC
    248 min · 100 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaHertha BSC
1,45
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

BundesligaHertha BSC
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

BundesligaHertha BSC
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

BundesligaHertha BSC
65,2 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

BundesligaHertha BSC
41 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Hertha BSC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
248
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Pasninger
185
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
4
Dueller
23
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    714 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
1,51

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
42,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
714
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
309
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Brudd
12
Dueller
80
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Maccabi Tel Aviv → Pafoslør 20. juli 2024Fri overgang
  2. →PSV Eindhoven → Maccabi Tel Avivsøn 4. september 2022Ikke oppgitt
  3. →Fatih Karagümrük → PSV Eindhovenfre 24. juni 2022Ikke oppgitt
  4. →PSV Eindhoven → Fatih Karagümrüksøn 5. september 2021Lån
  5. →Kasımpaşa → PSV Eindhoventor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →PSV Eindhoven → Kasımpaşaman 11. januar 2021Lån
  7. →PSV Eindhoven → Anderlechtlør 31. august 2019Lån
  8. →Hertha BSC → PSV Eindhovenman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  9. →PSV Eindhoven → Hertha BSCtir 28. august 2018Lån
  10. →AZ Alkmaar → PSV Eindhovenman 10. juli 2017€ 5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag4. juli · Ghana–ColombiaVerdensmesterskapet · 2026907.3
Landslag27. juni · Ghana–KroatiaVerdensmesterskapet · 2026907.21
Landslag23. juni · Ghana–EnglandVerdensmesterskapet · 20260–
Landslag17. juni · Ghana–PanamaVerdensmesterskapet · 2026––
Klubb28. januar · Pafos–Slavia PrahaChampions League · 2025-26906.9
Klubb21. januar · Pafos–ChelseaChampions League · 2025-26907.3
Klubb10. desember · Pafos–JuventusChampions League · 2025-26906.6
Klubb26. november · Pafos–MonacoChampions League · 2025-26906.3
Klubb5. november · Pafos–VillarrealChampions League · 2025-26907.91
Klubb21. oktober · Pafos–Kairat AlmatyChampions League · 2025-26907.2
Klubb30. september · Pafos–Bayern MünchenChampions League · 2025-26905.9
Klubb17. september · Pafos–Olympiakos PiraeusChampions League · 2025-26907.5
Klubb26. august · Pafos–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2025-26906.9
Klubb19. august · Pafos–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2025-26906.6
Klubb13. mars · Pafos–Djurgardens IFConference League · 2024-25906.5
Klubb6. mars · Pafos–Djurgardens IFConference League · 2024-25907.5
Klubb20. februar · Pafos–Omonia NicosiaConference League · 2024-25907.0
Klubb19. desember · Pafos–FC LuganoConference League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · Pafos–CeljeConference League · 2024-25906.6
Klubb28. november · Pafos–FiorentinaConference League · 2024-25907.0
Klubb7. november · Pafos–FC AstanaConference League · 2024-25907.9
Klubb24. oktober · Pafos–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25907.0
Klubb3. oktober · Pafos–PetrocubConference League · 2024-25907.0
Klubb14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24––
Klubb30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24907.2
Klubb25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24666.9
Klubb9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24907.91
Klubb5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24906.9
Klubb21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.3
Klubb24. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2022-23––
Klubb16. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2022-23––
Klubb2. august · PSV Eindhoven–MonacoChampions League · 2022-23––
Klubb30. juli · PSV Eindhoven–FC Basel 1893Champions League · 2019-20906.3
Klubb23. juli · PSV Eindhoven–FC Basel 1893Champions League · 2019-20906.7
Klubb24. november · Hertha BSC–1899 HoffenheimBundesliga · 2018-19906.2
Klubb10. november · Hertha BSC–Fortuna DüsseldorfBundesliga · 2018-19656.3
Klubb21. oktober · Hertha BSC–SC FreiburgBundesliga · 2018-19906.9
Klubb22. september · Hertha BSC–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2018-193–
Klubb23. februar · AZ Alkmaar–LyonEuropa League · 2016-17906.4
Klubb16. februar · AZ Alkmaar–LyonEuropa League · 2016-17905.4
Klubb8. desember · AZ Alkmaar–ZenitEuropa League · 2016-17907.3
Klubb24. november · AZ Alkmaar–DundalkEuropa League · 2016-17906.6
Klubb3. november · AZ Alkmaar–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2016-17906.6
Klubb20. oktober · AZ Alkmaar–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2016-17847.2
Klubb29. september · AZ Alkmaar–ZenitEuropa League · 2016-17907.1
Klubb15. september · AZ Alkmaar–DundalkEuropa League · 2016-17906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Derrick Luckassen: statistikk, kamper og karriere | Coro