Portrett av Ousmane Diomande
Spillerprofil · komplett datakort

Ousmane Diomande

ForsvarTilgjengelig
Født4. desember 2003 · 22 årNasjonalitetElfenbenskystenHøyde190 cmVekt86 kg
44Kamper
2 584Minutter
2Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,5
1,051,17
Brudd / 90
01,3
–1,03
Blokkeringer / 90
01
–0,59
Vunne dueller
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Bayern 7.9Athleti6.0Bodø/Gl6.9Bodø/Gl6.6Arsenal6.9Arsenal7.2Aston V6.5Coventr6.6Crystal6.8Arsenal
  1. Arsenal6.6 vurdering
    7. apr. 2026 · 90 min
  2. Arsenal6.9 vurdering
    15. apr. 2026 · 90 min
  3. Aston Villa7.2 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  4. Coventry6.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 73 min
  5. Crystal Palace6.6 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  6. Arsenal6.8 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,150,000,150,00MINUTTER2692022-236062023-247522024-256142025-263432026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    269 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,15 målpoeng / 90
    606 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    752 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,15 målpoeng / 90
    614 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    343 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 269 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 606 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2024-259 kamper · 752 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 614 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2026-274 kamper · 343 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Nottingham Forest logoPremier LeagueKlubb · Nottingham Forest · 2026-276.76
Kamper
4
Minutter
343
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNottingham Forest
    343 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueNottingham Forest
1,05

Brudd / 90

Premier LeagueNottingham Forest
–

Blokkeringer / 90

Premier LeagueNottingham Forest
–

Vunne dueller

Premier LeagueNottingham Forest
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNottingham Forest
88 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Nottingham Forest · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
343
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
150
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
4
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    614 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,17

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,03

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,59

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
66,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
93 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
614
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
461
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93 %
Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
33
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSporting CP
    752 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
1,08

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,96

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSporting CP
0,72

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSporting CP
62,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSporting CP
51 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
752
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
498
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
9
Blokkeringer
6
Brudd
8
Dueller
53
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    606 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,49

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
1,19

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,3

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
61,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
49 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
606
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
441
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
47
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSporting CP
    269 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
2,68
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,33
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSporting CP
0,67
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSporting CP
73,1 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSporting CP
45 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sporting CP · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
269
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
200
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
8
Blokkeringer
2
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Midtjylland → Sporting CPtir 31. januar 2023€ 7.5M
  2. →Mafra → FC Midtjyllandman 30. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →FC Midtjylland → Mafrator 4. august 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

44 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Nottingham Forest–BrentfordPremier League · 2026-270–
23. oktober · Nottingham Forest–IpswichPremier League · 2026-270–
18. oktober · Nottingham Forest–ArsenalPremier League · 2026-27906.8
11. oktober · Nottingham Forest–Crystal PalacePremier League · 2026-27906.6
19. september · Nottingham Forest–CoventryPremier League · 2026-27736.5
12. september · Nottingham Forest–Aston VillaPremier League · 2026-27907.2
5. september · Nottingham Forest–TottenhamPremier League · 2026-270–
29. august · Nottingham Forest–LiverpoolPremier League · 2026-270–
22. august · Nottingham Forest–LeedsPremier League · 2026-27––
8. august · Sporting CP–EstrelaPrimeira Liga · 2026-27––
15. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26906.9
7. april · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2025-26906.6
17. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26106.9
11. mars · Sporting CP–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.0
28. januar · Sporting CP–Athletic ClubChampions League · 2025-26547.91
9. desember · Sporting CP–Bayern MünchenChampions League · 2025-26906.6
26. november · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2025-26907.7
4. november · Sporting CP–JuventusChampions League · 2025-26906.9
22. oktober · Sporting CP–MarseilleChampions League · 2025-26106.9
1. oktober · Sporting CP–NapoliChampions League · 2025-26––
19. februar · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2024-25907.2
11. februar · Sporting CP–Borussia DortmundChampions League · 2024-25906.6
29. januar · Sporting CP–BolognaChampions League · 2024-25906.9
22. januar · Sporting CP–RB LeipzigChampions League · 2024-25906.7
10. desember · Sporting CP–Club Brugge KVChampions League · 2024-25906.7
26. november · Sporting CP–ArsenalChampions League · 2024-25905.6
5. november · Sporting CP–Manchester CityChampions League · 2024-25906.5
1. oktober · Sporting CP–PSV EindhovenChampions League · 2024-25326.7
17. september · Sporting CP–LilleChampions League · 2024-25906.9
14. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24906.3
6. mars · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24456.3
22. februar · Sporting CP–BSC Young BoysEuropa League · 2023-24906.9
14. desember · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24––
30. november · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24906.9
9. november · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24206.3
26. oktober · Sporting CP–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.0
5. oktober · Sporting CP–AtalantaEuropa League · 2023-24906.9
21. september · Sporting CP–Sturm GrazEuropa League · 2023-24907.31
20. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23906.9
13. april · Sporting CP–JuventusEuropa League · 2022-23456.2
16. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-231207.0
9. mars · Sporting CP–ArsenalEuropa League · 2022-23147.0
23. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23––
16. februar · Sporting CP–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ousmane Diomande: statistikk, kamper og karriere | Coro