Portrett av Kings Kangwa
Spillerprofil · komplett datakort

Kings Kangwa

MidtbaneTilgjengelig
Født6. april 1999 · 27 årNasjonalitetZambiaHøyde170 cmVekt64 kg
16Kamper
700Minutter
3Mål
0Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,5
2,9–
Pasningspresisjon
0100
86,2 %81,8 %
Taklinger / 90
02,7
2,18–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Maccabi6.2Maccabi6.2Trabzon7.3Ferencv6.3Trabzon6.3Monaco6.3Manches6.0Russlan8.3Borac B7.5Kairat
  1. Trabzonspor6.3 vurdering
    27. okt. 2022 · 15 min
  2. Monaco6.3 vurdering
    3. nov. 2022 · 30 min
  3. Manchester City6.3 vurdering
    19. sep. 2023 · 8 min
  4. Russland6.0 vurdering
    25. mars 2025 · 90 min
  5. Borac Banja Luka8.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Kairat Almaty7.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 34 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,000,001,45MINUTTER4782022-2382023-249020251242026-27
  1. 2022-230,19 målpoeng / 90
    478 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-271,45 målpoeng / 90
    124 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-238 kamper · 478 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2023-241 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 124 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,45/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Panathinaikos logoConference LeagueKlubb · Panathinaikos · 2026-278.08
Kamper
2
Minutter
124
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
86.23853211009174
Flagg: ZambiaPrivatlandskamperLandslag · Zambia · 20256.00
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.81818181818181
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeaguePanathinaikos
    124 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeaguePanathinaikos
1,45

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeaguePanathinaikos
2,9

Pasningspresisjon

Conference LeaguePanathinaikos
86,2 %

Taklinger / 90

Conference LeaguePanathinaikos
2,18

Vunne dueller

Conference LeaguePanathinaikos
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
124
Kaptein
Nei
Vurdering
8,08

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperZambia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperZambia
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperZambia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperZambia
81,8 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperZambia
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperZambia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Zambia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Ja
Vurdering
6,00

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
33
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHapoel Beer Sheva
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hapoel Beer Sheva · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    8 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
11,25

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
9
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    307 min · 64,2 %
  • UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
    171 min · 35,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0,29
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,05

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0,29
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,05

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
58,3 %
UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
38,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
307
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
5
Dueller
12
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
171
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
4
Dueller
21
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Kortrijk → Hapoel Beer Shevatir 30. juli 2024Fri overgang
  2. →Arsenal Tula → FK Crvena Zvezdafre 1. juli 2022€ 800K
  3. →Buildcon → Arsenal Tulaons 10. juli 2019€ 250K
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

16 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Panathinaikos–Kairat AlmatyConference League · 2026-27347.51
Klubb15. oktober · Panathinaikos–Borac Banja LukaConference League · 2026-27908.31
Landslag25. mars · Zambia–RusslandPrivatlandskamper · 2025906.0
Klubb13. desember · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-24––
Klubb28. november · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24––
Klubb7. november · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
Klubb25. oktober · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
Klubb4. oktober · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24––
Klubb19. september · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-2486.3
Klubb3. november · FK Crvena Zvezda–MonacoEuropa League · 2022-23306.3
Klubb27. oktober · FK Crvena Zvezda–TrabzonsporEuropa League · 2022-23156.3
Klubb13. oktober · FK Crvena Zvezda–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23637.3
Klubb15. september · FK Crvena Zvezda–TrabzonsporEuropa League · 2022-23636.2
Klubb8. september · FK Crvena Zvezda–MonacoEuropa League · 2022-23––
Klubb23. august · FK Crvena Zvezda–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23376.2
Klubb17. august · FK Crvena Zvezda–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kings Kangwa: statistikk, kamper og karriere | Coro