Portrett av Gernot Trauner
Spillerprofil · komplett datakort

Gernot Trauner

ForsvarTilgjengelig
Født25. mars 1992 · 34 årNasjonalitetØsterrikeHøyde183 cmVekt82 kg
61Kamper
5 152Minutter
4Mål
2Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02,2
1,781,6
Brudd / 90
01,8
1,50,64
Blokkeringer / 90
01,6
0,821,28
Vunne dueller
0100
55,4 %70,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Atletic6.3Bayer L6.5Girona6.9Benfica7.9Red Bul6.6Manches7.5Sparta 7.2Bayern 6.3Lille6.7Inter
  1. Red Bull Salzburg7.9 vurdering
    6. nov. 2024 · 90 min
  2. Manchester City6.6 vurdering
    26. nov. 2024 · 90 min
  3. Sparta Praha7.5 vurdering
    11. des. 2024 · 90 min
  4. Bayern München7.2 vurdering
    22. jan. 2025 · 90 min
  5. Lille6.3 vurdering
    29. jan. 2025 · 90 min
  6. Inter6.7 vurdering
    11. mars 2025 · 27 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,230,180,000,000,27MINUTTER3602018-191 1612019-205002020-211 3342021-222812023-246582024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,23 målpoeng / 90
    1 161 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2020-210,18 målpoeng / 90
    500 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 334 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    281 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,27 målpoeng / 90
    658 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2013 kamper · 1 161 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2020-216 kamper · 500 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2021-2215 kamper · 1 334 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2310 kamper · 858 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-244 kamper · 281 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-259 kamper · 658 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,27/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Feyenoord logoChampions LeagueKlubb · Feyenoord · 2024-256.83
Kamper
9
Minutter
658
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
45
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    658 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,78

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,82

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
55,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
45 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
658
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
466
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
13
Blokkeringer
6
Brudd
11
Dueller
56
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
8
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    281 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,6
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,64
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,28
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
70,6 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
71 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
281
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
303
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
5
Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
17
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    858 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,15

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,05

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,73

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
45,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
59 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
858
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
660
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
11
Blokkeringer
7
Brudd
10
Dueller
64
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
11
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
    1 334 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
1,62

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
0,81

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
0,27

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
64,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord · Lask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Defender
  • Klubb · Lask Linz · Defender

Spilletid

Kamper
15
Fra start
15
Minutter
1 334
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
12
Skudd på mål
8
Pasninger
1 248
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
48
Blokkeringer
8
Brudd
24
Dueller
164
Vunne dueller
106
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
16
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    500 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
2,52

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
2,34

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
60,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
500
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Pasninger
177
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Brudd
13
Dueller
68
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2019-202 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    810 min · 69,8 %
  • UEFA Champions LeagueLask Linz
    351 min · 30,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
2
UEFA Champions LeagueLask Linz
0,51

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
2
UEFA Champions LeagueLask Linz
2,31

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
0,22
UEFA Champions LeagueLask Linz
1,03

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
50 %
UEFA Champions LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
65 %
UEFA Champions LeagueLask Linz
62 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
246
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
18
Dueller
14
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lask Linz · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
351
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Taklinger
2
Blokkeringer
4
Brudd
9

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Straffer begått
1
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Lask Linz → Feyenoordman 26. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Ried → Lask Linzlør 1. juli 2017Fri overgang
  3. →Lask Linz → Riedsøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

52 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
11. mars · Feyenoord–InterChampions League · 2024-25276.7
29. januar · Feyenoord–LilleChampions League · 2024-25906.31
22. januar · Feyenoord–Bayern MünchenChampions League · 2024-25907.2
11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25907.51
26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25906.6
6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25907.9
23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-25906.9
2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25196.5
19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25726.3
13. desember · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24––
28. november · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24646.6
7. november · Feyenoord–LazioChampions League · 2023-24546.3
4. oktober · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24746.6
19. september · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24907.7
20. april · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2022-231056.3
13. april · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2022-23907.3
16. mars · Feyenoord–Shakhtar DonetskEuropa League · 2022-23906.3
9. mars · Feyenoord–Shakhtar DonetskEuropa League · 2022-23336.7
3. november · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23907.5
27. oktober · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23907.3
13. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.6
6. oktober · Feyenoord–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.3
15. september · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2022-23907.2
8. september · Feyenoord–LazioEuropa League · 2022-23906.5
25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-22746.7
5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22907.7
28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22906.2
14. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22907.5
7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.2
10. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22906.9
25. november · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.6
4. november · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22906.9
21. oktober · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22907.2
30. september · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22906.9
14. september · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.3
26. november · Lask Linz–AntwerpEuropa League · 2020-21505.9
5. november · Lask Linz–AntwerpEuropa League · 2020-21907.2
29. oktober · Lask Linz–LudogoretsEuropa League · 2020-21907.2
22. oktober · Lask Linz–TottenhamEuropa League · 2020-21906.3
5. august · Lask Linz–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20906.3
12. mars · Lask Linz–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20905.3
27. februar · Lask Linz–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20907.4
20. februar · Lask Linz–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20906.81
12. desember · Lask Linz–Sporting CPEuropa League · 2019-20907.81
28. november · Lask Linz–RosenborgEuropa League · 2019-20906.9
7. november · Lask Linz–PSV EindhovenEuropa League · 2019-20907.7
24. oktober · Lask Linz–PSV EindhovenEuropa League · 2019-20907.0
3. oktober · Lask Linz–Sporting CPEuropa League · 2019-20907.2
28. august · Lask Linz–Club Brugge KVChampions League · 2019-20816.5
20. august · Lask Linz–Club Brugge KVChampions League · 2019-20906.8
13. august · Lask Linz–FC Basel 1893Champions League · 2019-20906.9
7. august · Lask Linz–FC Basel 1893Champions League · 2019-20907.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gernot Trauner: statistikk, kamper og karriere | Coro