Portrett av Joël Almada Monteiro
Spillerprofil · komplett datakort

Joël Monteiro

Fullt navn: Joël Almada Monteiro

MidtbaneTilgjengelig
Født5. august 1999 · 27 årNasjonalitetPortugalHøyde191 cmVekt81 kg
39Kamper
2 067Minutter
6Mål
1Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,2
1,31,82
Pasningspresisjon
0100
70,3 %74 %
Taklinger / 90
02,4
1,951,37
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Lyon6.3VfB Stu6.1Cagliar6.9Monza6.6AC Mila6.3Bologna6.8Udinese6.8Juventu7.2Frosino6.8Genoa
  1. AC Milan6.6 vurdering
    20. sep. 2026 · 70 min
  2. Bologna6.3 vurdering
    11. okt. 2026 · 11 min
  3. Udinese6.8 vurdering
    18. okt. 2026 · 8 min
  4. Juventus6.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 44 min
  5. Frosinone7.2 vurdering
    29. okt. 2026 · 83 min
  6. Genoa6.8 vurdering
    1. nov. 2026 · 59 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,230,680,22MINUTTER542022-234322023-247702024-253952025-264152026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    54 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,21 målpoeng / 90
    432 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,23 målpoeng / 90
    770 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,68 målpoeng / 90
    395 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,22 målpoeng / 90
    415 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 54 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 432 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 2024-2510 kamper · 770 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2025-268 kamper · 395 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,68/90
  • 2026-278 kamper · 415 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,22/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lecce logoSerie AKlubb · Lecce · 2026-276.74
Kamper
8
Minutter
415
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
70.32967032967034
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ALecce
    415 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ALecce
0,22

Nøkkelpasninger / 90

Serie ALecce
1,3

Pasningspresisjon

Serie ALecce
70,3 %

Taklinger / 90

Serie ALecce
1,95

Vunne dueller

Serie ALecce
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Lecce · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
415
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,3 %
Taklinger
9
Vunne dueller
31

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    395 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,68

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,82

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
74 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,37

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
31,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder · nr. 77

Spilletid

Draktnummer
77
Kamper
8
Fra start
5
Minutter
395
Innbytter
3
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
57
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    770 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,23

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,47

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,81

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
49,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
770
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
3
Pasninger
156
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
37
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
24
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
135
Vunne dueller
67
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    313 min · 72,5 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    119 min · 27,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,29
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,44
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,59
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,27

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
43,3 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
47,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
313
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
60
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
119
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    54 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
6,67

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
54
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
8
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Stade Lausanne-Ouchy → BSC Young Boystor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Lausanne → Stade Lausanne-Ouchytir 2. mars 2021Lån
  3. →Lausanne → BSC Young Boysman 1. mars 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

39 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Lecce–GenoaSerie A · 2026-27596.8
29. oktober · Lecce–FrosinoneSerie A · 2026-27837.21
25. oktober · Lecce–JuventusSerie A · 2026-27446.8
18. oktober · Lecce–UdineseSerie A · 2026-2786.8
11. oktober · Lecce–BolognaSerie A · 2026-27116.3
20. september · Lecce–AC MilanSerie A · 2026-27706.6
13. september · Lecce–MonzaSerie A · 2026-27746.9
7. september · Lecce–CagliariSerie A · 2026-27666.1
29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26796.3
22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26197.0
27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26207.71
6. november · BSC Young Boys–PAOKEuropa League · 2025-26456.5
23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26787.2
2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26878.52
25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26676.0
29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25906.9
22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25726.9
11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25905.6
26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25676.2
6. november · BSC Young Boys–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25457.2
23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25907.5
1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25906.7
17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25836.6
27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25696.9
21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25747.62
22. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24907.0
15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24296.3
13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24286.3
28. november · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24747.3
7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24––
25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24736.6
4. oktober · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24907.71
19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
29. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24206.3
23. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24296.3
25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23––
18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23––
11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23276.2
4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23276.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Joël Monteiro: statistikk, kamper og karriere | Coro