Portrett av Sandro Mike Lauper
Spillerprofil · komplett datakort

Sandro Lauper

Fullt navn: Sandro Mike Lauper

MidtbaneTilgjengelig
Født25. oktober 1996 · 30 årNasjonalitetSveitsHøyde186 cmVekt73 kg
45Kamper
3 104Minutter
1Mål
0Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,160,38
Pasningspresisjon
0100
87 %–
Taklinger / 90
02,2
1,81,66
Vellykkede driblinger
0100
100 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Atalant6.3Celtic7.2FK Crve7.9FCSB6.3Ludogor6.2PAOK6.2Aston V6.6Lille6.9Lyon7.2VfB Stu
  1. Ludogorets6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 12 min
  2. PAOK6.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  4. Lille6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. Lyon6.9 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  6. VfB Stuttgart7.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,16MINUTTER4042018-193322020-215032021-226082023-247042024-255492025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    404 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    332 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    503 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    608 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    704 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,16 målpoeng / 90
    549 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-195 kamper · 404 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-214 kamper · 332 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-229 kamper · 503 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-248 kamper · 608 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 704 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 549 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,16/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
BSC Young Boys logoEuropa LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2025-266.76
Kamper
8
Minutter
549
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    549 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,16

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,16

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
87 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,8

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
53,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder · nr. 30

Spilletid

Draktnummer
30
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
549
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
247
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
11
Blokkeringer
5
Brudd
5
Dueller
32
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    704 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,66

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
48,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
704
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
308
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
7
Brudd
17
Dueller
54
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    440 min · 72,4 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    168 min · 27,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,61
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,54

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
40 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,84
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,21

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
33,3 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
43,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
440
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
36
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    503 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,54

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
40 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,33

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
75,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
503
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
4
Pasninger
412
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
29
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    332 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,81
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,08
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
37,5 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
332
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
32
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
84 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,23

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
47,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
404
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
154
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
10
Blokkeringer
4
Brudd
11
Dueller
42
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →FC Thun → BSC Young Boysman 9. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

45 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.21
22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26906.9
11. desember · BSC Young Boys–LilleEuropa League · 2025-26906.6
27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.2
6. november · BSC Young Boys–PAOKEuropa League · 2025-26906.2
23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26126.3
2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26877.9
25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26––
29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25907.2
22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25126.3
11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25––
26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25906.0
6. november · BSC Young Boys–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25626.9
23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25907.2
1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25906.2
17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25906.9
27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25907.6
21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25906.5
22. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24786.3
15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.9
13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24706.7
7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24535.3
25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24806.3
19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24776.6
29. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24907.3
23. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24706.6
8. desember · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22136.3
23. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22907.2
2. november · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22906.2
20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22906.7
29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22907.5
14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22897.3
24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-2296.6
3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22347.2
28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-221–
21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22––
18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21906.9
11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21716.5
25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21906.9
18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21816.7
12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19907.0
27. november · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19907.0
7. november · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19906.8
23. oktober · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19906.9
2. oktober · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19456.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sandro Lauper: statistikk, kamper og karriere | Coro