Portrett av Loris Benito Souto
Spillerprofil · komplett datakort

Loris Benito

Fullt navn: Loris Benito Souto

ForsvarTilgjengelig
Født7. januar 1992 · 34 årNasjonalitetSveitsHøyde186 cmVekt85 kg
112Kamper
7 764Minutter
2Mål
2Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,6
1,290,28
Brudd / 90
02,3
1,861,66
Blokkeringer / 90
01,4
11,1
Vunne dueller
0100
65,6 %20 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9VfB Stu6.2Celtic6.7FK Crve6.5Panathi8.2FCSB7.2Ludogor6.7Aston V6.9Lille6.9Lyon7.2VfB Stu
  1. FCSB8.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. Ludogorets7.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa6.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  4. Lille6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. Lyon6.9 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  6. VfB Stuttgart7.2 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,050,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER1132016-174202017-187202018-191 8962019-20520202 6532020-21622021-223142022-235872023-243262024-256302025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    2 653 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    62 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    314 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    587 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    326 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 113 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-185 kamper · 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-198 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2023 kamper · 1 896 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 20201 kamper · 5 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2131 kamper · 2 653 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-221 kamper · 62 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 314 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 587 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 326 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
BSC Young Boys logoEuropa LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2025-267.09
Kamper
8
Minutter
630
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87
Flagg: SveitsEM-kvalifiseringLandslag · Sveits · 2023–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,29

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,86

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
65,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
457
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
9
Blokkeringer
7
Brudd
13
Dueller
32
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    326 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,28

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,66

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,1

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
20 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
219
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
4
Brudd
6
Dueller
20
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    587 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,07
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,69
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,38
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
51,2 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
587
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
314
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
9
Brudd
11
Dueller
41
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSveits
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSveits
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSveits
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Sveits · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    314 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
2,01

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
0,57

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
67,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
51 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
314
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
239
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Bordeaux
    62 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Bordeaux
–

Brudd / 90

Ligue 1Bordeaux
1,45

Blokkeringer / 90

Ligue 1Bordeaux
–

Vunne dueller

Ligue 1Bordeaux
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Bordeaux
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Bordeaux · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
62
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
47
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 31 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Bordeaux
    2 653 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Bordeaux
1,42

Brudd / 90

Ligue 1Bordeaux
1,42

Blokkeringer / 90

Ligue 1Bordeaux
0,34

Vunne dueller

Ligue 1Bordeaux
50 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Bordeaux
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Bordeaux · Defender

Spilletid

Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 653
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
1 520
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
42
Blokkeringer
10
Brudd
42
Dueller
206
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
39
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
20202 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSveits
    5 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSveits
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Brudd / 90

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSveits
–
World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
5
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Sveits · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 23 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Bordeaux
    1 896 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Bordeaux
1,9

Brudd / 90

Ligue 1Bordeaux
1,38

Blokkeringer / 90

Ligue 1Bordeaux
0,24

Vunne dueller

Ligue 1Bordeaux
43,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Bordeaux
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Bordeaux · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
21
Minutter
1 896
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
1 114
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
40
Blokkeringer
5
Brudd
29
Dueller
194
Vunne dueller
84
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
37
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,25

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,25

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,13

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
43,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
76 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
274
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
71
Vunne dueller
31

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
17
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    330 min · 78,6 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    90 min · 21,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,82
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
42,3 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
38,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
77 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
68 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
330
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    113 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
4,78
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
38,5 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
79 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
6
Dueller
13
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →FC Sion → BSC Young Boystir 5. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Bordeaux → FC Siontir 1. februar 2022Ikke oppgitt
  3. →BSC Young Boys → Bordeauxman 1. juli 2019Fri overgang
  4. →Benfica → BSC Young Boysons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  5. →FC Zurich → Benficatir 1. juli 2014€ 2.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.2
Klubb22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26906.9
Klubb11. desember · BSC Young Boys–LilleEuropa League · 2025-26906.9
Klubb27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26906.7
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26907.2
Klubb2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26908.2
Klubb25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.5
Klubb29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25236.7
Klubb22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25906.2
Klubb11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25905.9
Klubb26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25––
Klubb6. november · BSC Young Boys–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25336.6
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25906.9
Klubb17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25––
Klubb27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25––
Klubb21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25––
Klubb13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
Klubb28. november · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24907.3
Landslag21. november · Sveits–RomaniaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag18. november · Sveits–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag15. november · Sveits–IsraelEM-kvalifisering · 2023––
Klubb7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24907.2
Klubb25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24906.9
Klubb4. oktober · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24476.6
Klubb19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24906.2
Klubb29. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24907.3
Klubb23. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24907.9
Klubb25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23446.3
Klubb4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23907.7
Klubb28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.2
Klubb21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.7
Klubb15. august · Bordeaux–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
Klubb8. august · Bordeaux–Clermont FootLigue 1 · 2021-22626.2
Landslag2. juli · Sveits–SpaniaEuropamesterskapet · 2020––
Landslag28. juni · Sveits–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020––
Landslag20. juni · Sveits–TyrkiaEuropamesterskapet · 202096.3
Landslag16. juni · Sveits–ItalyEuropamesterskapet · 2020––
Landslag12. juni · Sveits–WalesEuropamesterskapet · 2020––
Klubb16. mai · Bordeaux–LensLigue 1 · 2020-21907.3
Klubb8. mai · Bordeaux–NantesLigue 1 · 2020-21905.6
Klubb2. mai · Bordeaux–RennesLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb25. april · Bordeaux–LorientLigue 1 · 2020-21905.7
Klubb18. april · Bordeaux–MonacoLigue 1 · 2020-21907.0
Klubb11. april · Bordeaux–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21905.9
Landslag28. mars · Sveits–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag25. mars · Sveits–BulgariaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb21. mars · Bordeaux–MontpellierLigue 1 · 2020-21906.7
Klubb14. mars · Bordeaux–DijonLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb3. mars · Bordeaux–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb21. februar · Bordeaux–NimesLigue 1 · 2020-21686.3
Klubb14. februar · Bordeaux–MarseilleLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb7. februar · Bordeaux–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21906.2
Klubb3. februar · Bordeaux–LilleLigue 1 · 2020-21906.5
Klubb29. januar · Bordeaux–LyonLigue 1 · 2020-21906.5
Klubb24. januar · Bordeaux–AngersLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb17. januar · Bordeaux–NiceLigue 1 · 2020-21907.7
Klubb9. januar · Bordeaux–LorientLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb6. januar · Bordeaux–MetzLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb23. desember · Bordeaux–ReimsLigue 1 · 2020-21456.2
Klubb20. desember · Bordeaux–StrasbourgLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb13. desember · Bordeaux–LilleLigue 1 · 2020-21––
Klubb6. desember · Bordeaux–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21907.3
Klubb28. november · Bordeaux–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21456.9
Klubb20. november · Bordeaux–RennesLigue 1 · 2020-21––
Klubb7. november · Bordeaux–MontpellierLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb1. november · Bordeaux–MonacoLigue 1 · 2020-21905.9
Klubb25. oktober · Bordeaux–NimesLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb17. oktober · Bordeaux–MarseilleLigue 1 · 2020-21656.3
Klubb4. oktober · Bordeaux–DijonLigue 1 · 2020-21907.7
Klubb27. september · Bordeaux–NiceLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb19. september · Bordeaux–LensLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb11. september · Bordeaux–LyonLigue 1 · 2020-21907.2
Klubb30. august · Bordeaux–AngersLigue 1 · 2020-21907.1
Klubb8. mars · Bordeaux–Saint EtienneLigue 1 · 2019-20907.1
Klubb23. februar · Bordeaux–Paris Saint GermainLigue 1 · 2019-20906.0
Klubb15. februar · Bordeaux–DijonLigue 1 · 2019-20906.5
Klubb8. februar · Bordeaux–MetzLigue 1 · 2019-20906.6
Klubb5. februar · Bordeaux–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-20907.3
Klubb26. januar · Bordeaux–NantesLigue 1 · 2019-20906.9
Klubb11. januar · Bordeaux–LyonLigue 1 · 2019-20906.2
Klubb21. desember · Bordeaux–RennesLigue 1 · 2019-20846.6
Klubb15. desember · Bordeaux–StrasbourgLigue 1 · 2019-20907.2
Klubb8. desember · Bordeaux–MarseilleLigue 1 · 2019-20686.9
Klubb30. november · Bordeaux–ReimsLigue 1 · 2019-20906.6
Klubb24. november · Bordeaux–MonacoLigue 1 · 2019-20906.0
Landslag18. november · Sveits–GibraltarEuropamesterskapet · 20209010.012
Klubb8. november · Bordeaux–NiceLigue 1 · 2019-20906.9
Klubb3. november · Bordeaux–NantesLigue 1 · 2019-20906.8
Klubb26. oktober · Bordeaux–LilleLigue 1 · 2019-20906.4
Klubb20. oktober · Bordeaux–Saint EtienneLigue 1 · 2019-20907.1
Klubb5. oktober · Bordeaux–ToulouseLigue 1 · 2019-20906.7
Klubb28. september · Bordeaux–Paris Saint GermainLigue 1 · 2019-20136.9
Klubb25. september · Bordeaux–AmiensLigue 1 · 2019-20216.9
Landslag8. september · Sveits–GibraltarEuropamesterskapet · 2020657.1
Klubb31. august · Bordeaux–LyonLigue 1 · 2019-20906.7
Klubb24. august · Bordeaux–DijonLigue 1 · 2019-20907.01
Klubb17. august · Bordeaux–MontpellierLigue 1 · 2019-20907.0
Klubb10. august · Bordeaux–AngersLigue 1 · 2019-20906.0
Landslag26. mars · Sveits–DanmarkEuropamesterskapet · 2020455.8
Klubb12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.