Portrett av Mohamed Ali Camara
Spillerprofil · komplett datakort

Mohamed Ali Camara

ForsvarTilgjengelig
Født28. august 1997 · 29 årNasjonalitetGuineaHøyde191 cmVekt80 kg
52Kamper
4 053Minutter
0Mål
1Målgivende
0,02Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,5
1,011,2
Brudd / 90
01,8
–1,46
Blokkeringer / 90
02,8
0,512,26
Vunne dueller
0100
52 %60,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Barcelo6.3Atalant6.6VfB Stu6.6Celtic7.7FK Crve7.5PAOK6.3Dinamo 6.0FC Midt6.9Aston V6.0VfB Stu
  1. FK Crvena Zvezda7.7 vurdering
    29. jan. 2025 · 67 min
  2. PAOK7.5 vurdering
    24. sep. 2025 · 90 min
  3. Dinamo Zagreb6.3 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  4. FC Midtjylland6.0 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  5. Aston Villa6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 14 min
  6. VfB Stuttgart6.0 vurdering
    11. des. 2025 · 71 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,130,000,00MINUTTER3482018-196782020-218532021-224242022-237182023-246772024-253552025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    678 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    853 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    424 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,13 målpoeng / 90
    718 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    677 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    355 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 348 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-219 kamper · 678 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2210 kamper · 853 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 424 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 718 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-259 kamper · 677 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 355 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoEuropa LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2025-266.54
Kamper
7
Minutter
355
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
92
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    355 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,01

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,51

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
52 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
92 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
355
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
209
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Dueller
25
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    677 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,2

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,46

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,26

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
60,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
677
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
249
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
17
Brudd
11
Dueller
46
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    630 min · 87,7 %
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    88 min · 12,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,43
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,07

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,71
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,02

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,57
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,02

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
46,3 %
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
44,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
41 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
11
Brudd
12
Dueller
67
Vunne dueller
31
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
88
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    424 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
2,76

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,06

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,27

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
65,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
424
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
383
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
13
Blokkeringer
6
Brudd
5
Dueller
32
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    853 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,11

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,48

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,84

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
60,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
49 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
853
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
584
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
49 %
Taklinger
20
Blokkeringer
8
Brudd
14
Dueller
66
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    498 min · 73,5 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 26,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,08
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,63
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,36
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
41,9 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
498
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
224
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
31
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    348 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,78

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,59

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,55

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
40,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
77 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
3
Blokkeringer
6
Brudd
10
Dueller
27
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →BSC Young Boys → Maccabi Tel Avivtor 17. juli 2025Permanent overgang
  2. →BSC Young Boys → Maccabi Tel Avivons 16. juli 2025Permanent overgang
  3. →Hapoel Ra'anana → BSC Young Boysfre 6. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

52 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. desember · Maccabi Tel Aviv–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26716.0
Klubb6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26146.9
Klubb23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.0
Klubb2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26906.3
Klubb24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26907.5
Klubb29. januar · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25677.7
Klubb22. januar · BSC Young Boys–CelticChampions League · 2024-25906.6
Klubb11. desember · BSC Young Boys–VfB StuttgartChampions League · 2024-25706.6
Klubb26. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2024-25906.3
Klubb23. oktober · BSC Young Boys–InterChampions League · 2024-25––
Klubb1. oktober · BSC Young Boys–BarcelonaChampions League · 2024-25906.3
Klubb17. september · BSC Young Boys–Aston VillaChampions League · 2024-25906.9
Klubb27. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25907.5
Klubb21. august · BSC Young Boys–GalatasarayChampions League · 2024-25906.6
Klubb15. februar · BSC Young Boys–Sporting CPEuropa League · 2023-24886.5
Klubb13. desember · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24––
Klubb28. november · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24907.31
Klubb7. november · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24906.5
Klubb25. oktober · BSC Young Boys–Manchester CityChampions League · 2023-24906.2
Klubb4. oktober · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2023-24906.3
Klubb19. september · BSC Young Boys–RB LeipzigChampions League · 2023-24907.9
Klubb29. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24907.3
Klubb23. august · BSC Young Boys–Maccabi HaifaChampions League · 2023-24907.0
Landslag17. juni · Guinea–BrasilPrivatlandskamper · 2023––
Klubb25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23647.0
Klubb18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23907.6
Klubb11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23––
Klubb4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23906.9
Klubb28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.9
Klubb21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23908.0
Klubb8. desember · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22776.6
Klubb20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22906.6
Klubb29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22907.3
Klubb14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22906.7
Klubb24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22906.3
Klubb18. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22906.9
Klubb10. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22907.3
Klubb3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22566.7
Klubb28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22906.2
Klubb21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22907.0
Klubb18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21656.2
Klubb11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21346.5
Klubb3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21826.2
Klubb26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.3
Klubb5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21636.9
Klubb29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21756.9
Klubb22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21––
Klubb16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21906.7
Klubb12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19907.0
Klubb27. november · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19907.3
Klubb2. oktober · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19785.9
Klubb19. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mohamed Ali Camara: statistikk, kamper og karriere | Coro