Portrett av Ryan James Jack
Spillerprofil · komplett datakort

Ryan Jack

Fullt navn: Ryan James Jack

MidtbaneTilgjengelig
Født27. februar 1992 · 34 årNasjonalitetSkottlandHøyde182 cmVekt72 kg
59Kamper
4 306Minutter
1Mål
2Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Nøkkelpasninger / 90
01,3
0,771,05
Taklinger / 90
04,4
3,591,4
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Napoli6.7Liverpo6.7Liverpo7.2Servett7.2Servett6.7PSV Ein6.3PSV Ein7.0Real Be7.0Sparta 6.6Benfica
  1. Servette FC7.2 vurdering
    15. aug. 2023 · 90 min
  2. PSV Eindhoven6.7 vurdering
    22. aug. 2023 · 67 min
  3. PSV Eindhoven6.3 vurdering
    30. aug. 2023 · 10 min
  4. Real Betis7.0 vurdering
    21. sep. 2023 · 9 min
  5. Sparta Praha7.0 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  6. Benfica6.6 vurdering
    7. mars 2024 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,140,000,000,350,00MINUTTER5402016-171802017-188112018-191 2692019-202182020-216792021-222582022-233512023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    811 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,14 målpoeng / 90
    1 269 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    218 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    679 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,35 målpoeng / 90
    258 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    351 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1910 kamper · 811 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2015 kamper · 1 269 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2020-215 kamper · 218 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-229 kamper · 679 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 258 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,35/90
  • 2023-247 kamper · 351 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Rangers logoChampions LeagueKlubb · Rangers · 2023-246.88
Kamper
4
Minutter
239
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Rangers logoEuropa LeagueKlubb · Rangers · 2023-246.90
Kamper
3
Minutter
112
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRangers
    239 min · 68,1 %
  • UEFA Europa LeagueRangers
    112 min · 31,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,75
UEFA Europa LeagueRangers
0,8

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
2,64
UEFA Europa LeagueRangers
5,63

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRangers
77,8 %
UEFA Europa LeagueRangers
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
239
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Pasninger
161
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
9
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
112
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRangers
    258 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,35

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,05

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,4

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRangers
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
258
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    679 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,66
UEFA Champions LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
2,25
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
53,6 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
679
Innbytter
0
Byttet ut
8
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
408
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
2
Brudd
12
Dueller
56
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    218 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,83

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
2,89

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
56,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
218
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 15 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    1 269 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,14

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,28

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
84 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,21

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
71,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
15
Fra start
15
Minutter
1 269
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
345
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
17
Blokkeringer
1
Brudd
19
Dueller
7
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
12
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2018-191 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    811 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,33

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
58,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
811
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
4
Dueller
24
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAberdeen
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAberdeen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Aberdeen · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Rangers → Esenler Eroksporsøn 8. september 2024Fri overgang
  2. →Aberdeen → Rangersfre 9. juni 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

39 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
7. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24136.6
9. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24907.0
26. oktober · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24––
21. september · Rangers–Real BetisEuropa League · 2023-2497.0
30. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2023-24106.3
22. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2023-24676.7
15. august · Rangers–Servette FCChampions League · 2023-24907.2
9. august · Rangers–Servette FCChampions League · 2023-24777.2
12. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23606.71
4. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23246.7
14. september · Rangers–NapoliChampions League · 2022-23636.9
7. september · Rangers–AjaxChampions League · 2022-23456.2
24. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23––
16. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23––
18. mai · Rangers–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2021-22746.9
5. mai · Rangers–RB LeipzigEuropa League · 2021-22597.0
28. april · Rangers–RB LeipzigEuropa League · 2021-22836.9
14. april · Rangers–SC BragaEuropa League · 2021-22807.5
7. april · Rangers–SC BragaEuropa League · 2021-22636.6
17. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22696.9
10. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22757.3
24. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22906.7
17. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22866.9
25. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2021-22––
18. februar · Rangers–AntwerpEuropa League · 2020-21167.3
5. november · Rangers–BenficaEuropa League · 2020-21907.3
29. oktober · Rangers–Lech PoznanEuropa League · 2020-21106.3
22. oktober · Rangers–Standard LiegeEuropa League · 2020-21907.0
6. august · Rangers–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20907.2
26. februar · Rangers–SC BragaEuropa League · 2019-20906.6
12. desember · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20896.0
28. november · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20906.9
7. november · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20906.81
24. oktober · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20836.9
3. oktober · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20656.3
19. september · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20906.7
13. desember · Rangers–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19797.2
29. november · Rangers–VillarrealEuropa League · 2018-19906.9
25. oktober · Rangers–Spartak MoscowEuropa League · 2018-19686.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.