Portrett av Matěj Ryneš
Spillerprofil · komplett datakort

Matěj Ryneš

MidtbaneTilgjengelig
Født30. mai 2001 · 25 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde186 cmVekt82 kg
32Kamper
1 802Minutter
3Mål
2Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,2
0,971
Pasningspresisjon
0100
84,1 %75 %
Taklinger / 90
02
1,451,66
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Atletic6.9Feyenoo6.9Inter6.5HNK Rij6.9Raków C7.3Legia W8.5Univers6.5AZ Alkm7.9Lyon6.3Lyon
  1. Raków Częstochowa6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 14 min
  2. Legia Warszawa7.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  3. Universitatea Craiova8.5 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. AZ Alkmaar6.5 vurdering
    12. mars 2026 · 32 min
  5. Lyon7.9 vurdering
    4. aug. 2026 · 93 min
  6. Lyon6.3 vurdering
    11. aug. 2026 · 93 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,100,330,97MINUTTER92022-234242023-249122024-252712025-261862026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    9 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,21 målpoeng / 90
    424 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,10 målpoeng / 90
    912 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,33 målpoeng / 90
    271 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,97 målpoeng / 90
    186 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 424 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 912 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2025-268 kamper · 271 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 2026-272 kamper · 186 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,97/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Sparta Praha logoChampions LeagueKlubb · Sparta Praha · 2026-277.10
Kamper
2
Minutter
186
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
84.0909090909091
Flagg: TsjekkiaNations LeagueLandslag · Tsjekkia · 2024-256.90
Kamper
1
Minutter
26
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
77.77777777777777
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSparta Praha
    186 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSparta Praha
0,97

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSparta Praha
0,97

Pasningspresisjon

Champions LeagueSparta Praha
84,1 %

Taklinger / 90

Champions LeagueSparta Praha
1,45

Vunne dueller

Champions LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
186
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    271 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
0,33

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
75 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1,66

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
57,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
8
Fra start
5
Minutter
271
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
163
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    886 min · 97,1 %
  • UEFA Nations LeagueTsjekkia
    26 min · 2,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,1
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,71
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Nations LeagueTsjekkia
77,8 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,93
UEFA Nations LeagueTsjekkia
3,46

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSparta Praha
51,6 %
UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
886
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
230
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
62
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
9
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Defender · nr. 3

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    424 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,21
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,42
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,06
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
44,4 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
424
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
158
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
36
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Hradec Králové → Sparta Prahalør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Sparta Praha → Hradec Královéfre 12. august 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

32 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. august · Sparta Praha–LyonChampions League · 2026-27936.3
Klubb4. august · Sparta Praha–LyonChampions League · 2026-27937.911
Klubb12. mars · Sparta Praha–AZ AlkmaarConference League · 2025-26326.5
Klubb11. desember · Sparta Praha–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26908.51
Klubb27. november · Sparta Praha–Legia WarszawaConference League · 2025-26907.3
Landslag17. november · Tsjekkia–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb6. november · Sparta Praha–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26146.9
Klubb24. oktober · Sparta Praha–HNK RijekaConference League · 2025-26456.5
Klubb2. oktober · Sparta Praha–Shamrock RoversConference League · 2025-26––
Klubb22. januar · Sparta Praha–InterChampions League · 2024-25706.9
Klubb11. desember · Sparta Praha–FeyenoordChampions League · 2024-25836.9
Klubb26. november · Sparta Praha–Atletico MadridChampions League · 2024-25905.9
Klubb6. november · Sparta Praha–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25856.6
Klubb23. oktober · Sparta Praha–Manchester CityChampions League · 2024-25896.2
Klubb1. oktober · Sparta Praha–VfB StuttgartChampions League · 2024-25907.0
Klubb18. september · Sparta Praha–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25196.7
Landslag7. september · Tsjekkia–GeorgiaNations League · 2024-25266.9
Klubb27. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25907.2
Klubb21. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25907.31
Klubb14. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24455.6
Klubb7. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24476.6
Klubb15. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24805.9
Klubb14. desember · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24––
Klubb30. november · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24––
Klubb26. oktober · Sparta Praha–RangersEuropa League · 2023-24907.0
Klubb5. oktober · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24907.21
Klubb21. september · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24––
Klubb15. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24––
Klubb8. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24––
Klubb24. februar · Sparta Praha–FK PartizanConference League · 2021-22––
Klubb17. februar · Sparta Praha–FK PartizanConference League · 2021-22––
Klubb10. desember · Sparta Praha–AC MilanEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Matěj Ryneš: statistikk, kamper og karriere | Coro