Portrett av Peter Vindahl Jensen
Spillerprofil · komplett datakort

Peter Vindahl Jensen

Også registrert som P. Vindahl-Jensen

KeeperTilgjengelig
Født16. februar 1998 · 28 årNasjonalitetDanmarkHøyde195 cmVekt89 kg
54Kamper
3 840Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Redninger / 90
04,2
1,833,43
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,8
0,51,5
Pasningspresisjon
0100
74 %–
Kampvurdering
510
6,927,24

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Atletic6.6Feyenoo7.3Inter8.3Bayer L6.9Shamroc6.2HNK Rij7.5Raków C7.7Legia W6.6Univers6.6Aberdee
  1. Shamrock Rovers6.9 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  2. HNK Rijeka6.2 vurdering
    24. okt. 2025 · 90 min
  3. Raków Częstochowa7.5 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  4. Legia Warszawa7.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 90 min
  5. Universitatea Craiova6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. Aberdeen6.6 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER7502021-221 2902023-241 2602024-255402025-26
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    750 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 290 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 750 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2414 kamper · 1 290 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2514 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Sparta Praha logoConference LeagueKlubb · Sparta Praha · 2025-266.92
Kamper
9
Minutter
540
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74
Flagg: DanmarkVM-kvalifisering EuropaLandslag · Danmark · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
74 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
6,92

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
9
Fra start
9
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
222
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
11
Baklengsmål
3

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 14 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueSparta Praha
3,43

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSparta Praha
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueSparta Praha
7,24

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
321
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
48
Baklengsmål
21

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    1 080 min · 83,7 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    210 min · 16,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
3
UEFA Champions LeagueSparta Praha
2,57
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,83
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,29
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSparta Praha
6,87
UEFA Champions LeagueSparta Praha
7,30
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Pasninger
398
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
36
Baklengsmål
22

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
69
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
    750 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
1,32
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
0,84
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
–
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar
6,83
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
750
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Pasninger
356
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
11
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AZ Alkmaar · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeDanmark
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeDanmark
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeDanmark
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeDanmark
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeDanmark
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Danmark · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Nordsjaelland · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →AZ Alkmaar → Sparta Prahatir 25. juli 2023Lån
  2. →AZ Alkmaar → 1. FC Nürnbergsøn 1. januar 2023Lån
  3. →FC Nordsjaelland → AZ Alkmaarman 16. august 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

54 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Sparta Praha–AberdeenConference League · 2025-26906.6
Klubb11. desember · Sparta Praha–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26906.6
Klubb27. november · Sparta Praha–Legia WarszawaConference League · 2025-26907.7
Klubb6. november · Sparta Praha–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26907.5
Klubb24. oktober · Sparta Praha–HNK RijekaConference League · 2025-26906.2
Klubb2. oktober · Sparta Praha–Shamrock RoversConference League · 2025-26906.9
Klubb29. januar · Sparta Praha–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25908.3
Klubb22. januar · Sparta Praha–InterChampions League · 2024-25907.3
Klubb11. desember · Sparta Praha–FeyenoordChampions League · 2024-25906.6
Klubb26. november · Sparta Praha–Atletico MadridChampions League · 2024-25905.9
Landslag18. november · Danmark–SerbiaNations League · 2024-25––
Landslag15. november · Danmark–SpaniaNations League · 2024-25––
Klubb6. november · Sparta Praha–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25906.9
Klubb23. oktober · Sparta Praha–Manchester CityChampions League · 2024-25906.9
Klubb1. oktober · Sparta Praha–VfB StuttgartChampions League · 2024-25908.3
Klubb18. september · Sparta Praha–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25906.9
Landslag8. september · Danmark–SerbiaNations League · 2024-25––
Landslag5. september · Danmark–SveitsNations League · 2024-25––
Klubb27. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25908.3
Klubb21. august · Sparta Praha–Malmo FFChampions League · 2024-25907.2
Klubb14. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24907.0
Klubb7. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.5
Klubb22. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24906.5
Klubb15. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24906.2
Klubb14. desember · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24906.9
Klubb30. november · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24908.2
Klubb9. november · Sparta Praha–RangersEuropa League · 2023-24907.3
Klubb26. oktober · Sparta Praha–RangersEuropa League · 2023-24908.0
Klubb5. oktober · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24906.3
Klubb21. september · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24906.3
Klubb15. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-241206.7
Klubb8. august · Sparta Praha–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24907.9
Klubb3. november · AZ Alkmaar–Dnipro-1Conference League · 2022-23––
Klubb27. oktober · AZ Alkmaar–FC VaduzConference League · 2022-23––
Klubb13. oktober · AZ Alkmaar–Apollon LimassolConference League · 2022-23––
Klubb6. oktober · AZ Alkmaar–Apollon LimassolConference League · 2022-23––
Klubb15. september · AZ Alkmaar–FC VaduzConference League · 2022-23––
Klubb8. september · AZ Alkmaar–Dnipro-1Conference League · 2022-23––
Klubb25. august · AZ Alkmaar–GIL VicenteConference League · 2022-23––
Klubb18. august · AZ Alkmaar–GIL VicenteConference League · 2022-23––
Klubb11. august · AZ Alkmaar–Dundee UtdConference League · 2022-23––
Klubb4. august · AZ Alkmaar–Dundee UtdConference League · 2022-23––
Klubb28. juli · AZ Alkmaar–Tuzla CityConference League · 2022-23––
Klubb21. juli · AZ Alkmaar–Tuzla CityConference League · 2022-23––
Klubb17. mars · AZ Alkmaar–Bodø/GlimtConference League · 2021-221206.6
Klubb10. mars · AZ Alkmaar–Bodø/GlimtConference League · 2021-22906.5
Klubb9. desember · AZ Alkmaar–Randers FCConference League · 2021-22907.0
Klubb25. november · AZ Alkmaar–FK JablonecConference League · 2021-22906.6
Landslag15. november · Danmark–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag12. november · Danmark–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb4. november · AZ Alkmaar–CFR 1907 ClujConference League · 2021-22907.3
Klubb21. oktober · AZ Alkmaar–CFR 1907 ClujConference League · 2021-22907.3
Klubb30. september · AZ Alkmaar–FK JablonecConference League · 2021-22907.3
Klubb16. september · AZ Alkmaar–Randers FCConference League · 2021-22906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Peter Vindahl Jensen: statistikk, kamper og karriere | Coro