Portrett av Tomi Horvat
Spillerprofil · komplett datakort

Tomi Horvat

MidtbaneTilgjengelig
Født24. mars 1999 · 27 årNasjonalitetSloveniaHøyde175 cmVekt69 kg
57Kamper
3 528Minutter
4Mål
4Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
03
2,451,38
Pasningspresisjon
0100
73,4 %–
Taklinger / 90
03
2,452,31
Vellykkede driblinger
0100
25 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Bodø/Gl7.2Bodø/Gl6.2FC Midt7.6Rangers7.9Celtic6.6Notting6.5Panathi7.2FK Crve6.5Feyenoo6.7Brann
  1. Celtic7.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 82 min
  2. Nottingham Forest6.6 vurdering
    6. nov. 2025 · 78 min
  3. Panathinaikos6.5 vurdering
    27. nov. 2025 · 29 min
  4. FK Crvena Zvezda7.2 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. Feyenoord6.5 vurdering
    22. jan. 2026 · 80 min
  6. Brann6.7 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,150,150,350,000,35MINUTTER612019-201872020-211 1872021-226062022-235192023-241952024-257732025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    187 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,15 målpoeng / 90
    1 187 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,15 målpoeng / 90
    606 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,35 målpoeng / 90
    519 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    195 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,35 målpoeng / 90
    773 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 61 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 187 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 1 187 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2022-238 kamper · 606 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 2023-2411 kamper · 519 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,35/90
  • 2024-258 kamper · 195 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 773 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,35/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Sturm Graz logoEuropa LeagueKlubb · Sturm Graz · 2025-266.90
Kamper
8
Minutter
622
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
73
Sturm Graz logoChampions LeagueKlubb · Sturm Graz · 2025-266.55
Kamper
2
Minutter
151
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 10 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    622 min · 80,5 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    151 min · 19,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,43
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,6
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,79

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
73 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
75 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,46
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,38

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
36,1 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 19

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
8
Fra start
7
Minutter
622
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
226
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
17
Brudd
7
Dueller
83
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 19

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
19
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
151
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
4
Brudd
2
Dueller
21
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    195 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,38

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,31

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSturm Graz
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
195
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    260 min · 50,1 %
  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    220 min · 42,4 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    39 min · 7,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
0,69
UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
4,85
UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,64
UEFA Champions LeagueSturm Graz
4,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,04
UEFA Europa LeagueSturm Graz
3,27
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,31

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
19,2 %
UEFA Europa LeagueSturm Graz
48,3 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
260
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
104
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
220
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
1
Dueller
29
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
39
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    432 min · 71,3 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    174 min · 28,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,21
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
3,13
UEFA Champions LeagueSturm Graz
3,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,46
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
40,5 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
28,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
432
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
1
Dueller
37
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
174
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
14
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMura
    499 min · 42 %
  • UEFA Champions LeagueMura
    360 min · 30,3 %
  • UEFA Europa LeagueMura
    328 min · 27,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
1,8
UEFA Champions LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMura
–
UEFA Champions LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMura
1,08
UEFA Champions LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMura
28,3 %
UEFA Champions LeagueMura
–
UEFA Europa LeagueMura
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
499
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
195
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
60
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
328
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMura
    187 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMura
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMura
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
187
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMura
    61 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMura
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMura
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMura
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mura · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
61
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Sturm Graz → Bristol Cityman 2. februar 2026Permanent overgang
  2. →Mura → Sturm Graztor 9. juni 2022Ikke oppgitt
  3. →Maribor → Muralør 16. juni 2018Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

44 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · Sturm Graz–BrannEuropa League · 2025-26906.7
22. januar · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2025-26806.5
11. desember · Sturm Graz–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26907.2
27. november · Sturm Graz–PanathinaikosEuropa League · 2025-26296.5
6. november · Sturm Graz–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26786.6
23. oktober · Sturm Graz–CelticEuropa League · 2025-26827.91
2. oktober · Sturm Graz–RangersEuropa League · 2025-26837.611
24. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.2
26. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26777.2
20. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26745.9
29. januar · Sturm Graz–RB LeipzigChampions League · 2024-25––
21. januar · Sturm Graz–AtalantaChampions League · 2024-25206.2
11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25106.3
27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25256.7
5. november · Sturm Graz–Borussia DortmundChampions League · 2024-251–
22. oktober · Sturm Graz–Sporting CPChampions League · 2024-25706.9
2. oktober · Sturm Graz–Club Brugge KVChampions League · 2024-25246.3
19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25456.2
14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24686.6
7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24776.7
22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24256.7
15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24909.32
14. desember · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24836.7
30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24727.2
9. november · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24316.6
26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24136.6
5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24––
21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24216.3
15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24196.6
8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24206.7
3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.5
27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23907.5
13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23337.21
6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23696.9
15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23726.2
8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23787.3
9. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-23846.9
3. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-23906.6
9. desember · Mura–VitesseConference League · 2021-22736.7
25. november · Mura–TottenhamConference League · 2021-22877.31
4. november · Mura–RennesConference League · 2021-22887.0
21. oktober · Mura–RennesConference League · 2021-22876.6
30. september · Mura–TottenhamConference League · 2021-22756.0
16. september · Mura–VitesseConference League · 2021-22907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Tomi Horvat: statistikk, kamper og karriere | Coro