Portrett av Otar Kiteishvili
Spillerprofil · komplett datakort

Otar Kiteishvili

MidtbaneTilgjengelig
Født26. mars 1996 · 30 årNasjonalitetGeorgiaHøyde173 cmVekt65 kg
48Kamper
3 276Minutter
9Mål
2Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
07,2
61,04
Pasningspresisjon
0100
88,9 %79,1 %
Taklinger / 90
03,6
22,99
Vellykkede driblinger
0100
–29,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Bodø/Gl6.9Bodø/Gl8.2Rangers6.5Celtic6.9Notting7.3Panathi6.7FK Crve7.3Feyenoo7.6Brann8.0Heart O
  1. Nottingham Forest6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 58 min
  2. Panathinaikos7.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 74 min
  3. FK Crvena Zvezda6.7 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Feyenoord7.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  5. Brann7.6 vurdering
    29. jan. 2026 · 89 min
  6. Heart Of Midlothian8.0 vurdering
    21. juli 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,260,000,000,590,430,260,150,392,00MINUTTER3502016-171802018-191802019-203042021-222102022-236992023-246162024-256922025-26452026-27
  1. 2021-220,59 målpoeng / 90
    304 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,43 målpoeng / 90
    210 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,26 målpoeng / 90
    699 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,15 målpoeng / 90
    616 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,39 målpoeng / 90
    692 min · 3 mål · 0 målgivende
  6. 2026-272,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 350 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 304 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,59/90
  • 2022-235 kamper · 210 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2023-2411 kamper · 699 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,26/90
  • 2024-258 kamper · 616 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2025-269 kamper · 692 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,39/90
  • 2026-271 kamper · 45 min · 0 mål · 1 målgivende · 2,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Sturm Graz logoChampions LeagueKlubb · Sturm Graz · 2026-278.00
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
88.88888888888889
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSturm Graz
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSturm Graz
6

Pasningspresisjon

Champions LeagueSturm Graz
88,9 %

Taklinger / 90

Champions LeagueSturm Graz
2

Vunne dueller

Champions LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
8,00

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 9 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    552 min · 79,8 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    140 min · 20,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,49
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,82
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,93

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
80 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
3,1
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,57

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
49,3 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
63,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
552
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
290
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
19
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
69
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
140
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
72
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
4
Dueller
11
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    616 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,15

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,88

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,34

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSturm Graz
45,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
616
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
284
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
16
Blokkeringer
3
Brudd
4
Dueller
71
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    300 min · 42,9 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    258 min · 36,9 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    141 min · 20,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,3
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,2
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,4
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,91

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,4
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
2,09
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
62,5 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
48,4 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
42,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
300
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
106
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
48
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
258
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
31
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
141
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
19
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    210 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,86
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,29
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
40 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
35
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    304 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,18

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
34,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
304
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,15

Angrep

Mål
2
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
67
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi · Sturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
    198 min · 56,6 %
  • UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
    152 min · 43,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueDinamo Tbilisi
–
UEFA Europa LeagueDinamo Tbilisi
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
198
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Tbilisi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
152
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Dinamo Tbilisi → Sturm Graztir 31. juli 2018€ 760K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

37 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. juli · Sturm Graz–Heart Of MidlothianChampions League · 2026-27––
21. juli · Sturm Graz–Heart Of MidlothianChampions League · 2026-27458.01
29. januar · Sturm Graz–BrannEuropa League · 2025-26897.61
22. januar · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2025-26907.3
11. desember · Sturm Graz–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26906.7
27. november · Sturm Graz–PanathinaikosEuropa League · 2025-26747.31
6. november · Sturm Graz–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26586.9
23. oktober · Sturm Graz–CelticEuropa League · 2025-26786.5
2. oktober · Sturm Graz–RangersEuropa League · 2025-26738.21
26. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26586.9
20. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26826.0
29. januar · Sturm Graz–RB LeipzigChampions League · 2024-25907.2
21. januar · Sturm Graz–AtalantaChampions League · 2024-25897.3
11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25907.51
27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25906.9
5. november · Sturm Graz–Borussia DortmundChampions League · 2024-25897.3
22. oktober · Sturm Graz–Sporting CPChampions League · 2024-25––
2. oktober · Sturm Graz–Club Brugge KVChampions League · 2024-25906.9
19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25786.9
14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24456.7
7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24657.0
22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24656.7
15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24828.61
14. desember · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24756.7
30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24186.6
26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24627.31
5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24767.9
21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24697.0
15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24716.9
8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24705.9
3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23806.0
27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23347.21
13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23576.3
6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23216.7
15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23186.3
30. september · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22826.0
16. september · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22716.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.