Portrett av Jon Gorenc Stankovič
Spillerprofil · komplett datakort

Jon Gorenc Stankovič

MidtbaneTilgjengelig
Født14. januar 1996 · 30 årNasjonalitetSloveniaHøyde190 cmVekt78 kg
87Kamper
5 150Minutter
5Mål
2Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,230,2
Pasningspresisjon
0100
76,1 %79,4 %
Taklinger / 90
03,2
2,642
Vellykkede driblinger
0100
–28,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Panathi7.2FK Crve7.2Feyenoo7.2Brann7.9Heart O7.9Heart O7.2Fenerba7.5Fenerba6.6Bournem6.6Marseil
  1. Heart Of Midlothian7.9 vurdering
    21. juli 2026 · 90 min
  2. Heart Of Midlothian7.9 vurdering
    28. juli 2026 · 81 min
  3. Fenerbahçe7.2 vurdering
    5. aug. 2026 · 91 min
  4. Fenerbahçe7.5 vurdering
    11. aug. 2026 · 70 min
  5. Bournemouth6.6 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Marseille6.6 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,130,000,150,000,000,170,000,000,100,35MINUTTER7182018-1912420205842021-225772022-2311520231 0352023-2414820244372024-259002025-265122026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    115 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,17 målpoeng / 90
    1 035 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    437 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,10 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,35 målpoeng / 90
    512 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1911 kamper · 718 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 20204 kamper · 124 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-227 kamper · 584 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2022-238 kamper · 577 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20235 kamper · 115 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2412 kamper · 1 035 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 20247 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 437 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 900 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2026-276 kamper · 512 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,35/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

21 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Sturm Graz logoChampions LeagueKlubb · Sturm Graz · 2026-277.62
Kamper
4
Minutter
332
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
76.81159420289855
Sturm Graz logoEuropa LeagueKlubb · Sturm Graz · 2026-276.63
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74.57627118644068
Flagg: SloveniaNations LeagueLandslag · Slovenia · 2024-256.85
Kamper
3
Minutter
73
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
80.85106382978724
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueSturm Graz
    332 min · 64,8 %
  • Europa LeagueSturm Graz
    180 min · 35,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueSturm Graz
0,54
Europa LeagueSturm Graz
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSturm Graz
1,63
Europa LeagueSturm Graz
0,5

Pasningspresisjon

Champions LeagueSturm Graz
76,8 %
Europa LeagueSturm Graz
74,6 %

Taklinger / 90

Champions LeagueSturm Graz
3,25
Europa LeagueSturm Graz
1,5

Vunne dueller

Champions LeagueSturm Graz
–
Europa LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
332
Kaptein
Ja
Vurdering
7,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
138
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,8 %
Taklinger
12
Vunne dueller
38

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74,6 %
Taklinger
3
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 10 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    720 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,13
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,25
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
80 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
77 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,88
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
51 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
61,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
337
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
15
Blokkeringer
4
Brudd
6
Dueller
96
Vunne dueller
49
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
14
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
85
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    364 min · 83,3 %
  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    73 min · 16,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
2,47

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
80,9 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
3,46
UEFA Nations LeagueSlovenia
1,23

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSturm Graz
42,9 %
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
364
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
137
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
63
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
73
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    95 min · 64,2 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    46 min · 31,1 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovenia
    7 min · 4,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0
PrivatlandskamperSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
80 %
PrivatlandskamperSlovenia
100 %

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0,95
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovenia
40 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
33,3 %
PrivatlandskamperSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 5

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
95
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
3
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 5

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
7
Kaptein
Nei

Angrep

Pasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    540 min · 52,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    334 min · 32,3 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    161 min · 15,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
0,27
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,83
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
2,43
UEFA Champions LeagueSturm Graz
3,35

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
53,7 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
55,3 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
55,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
95
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
18
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
334
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
5
Dueller
47
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
29
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    115 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
3,91

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
64,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
115
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    384 min · 66,6 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    192 min · 33,3 %
  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    1 min · 0,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,47
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,47
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,64
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,41
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
50 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
53,1 %
UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
384
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
9
Dueller
42
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
72
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
32
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Kaptein
Nei

Angrep

Pasninger
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    584 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,62

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
42,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
584
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
162
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
8
Dueller
52
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
20202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    124 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovenia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2,18
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
2,9
Euro ChampionshipSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
71,4 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
124
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueHuddersfield
    718 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueHuddersfield
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueHuddersfield
0,25

Pasningspresisjon

Premier LeagueHuddersfield
–

Taklinger / 90

Premier LeagueHuddersfield
3,26

Vunne dueller

Premier LeagueHuddersfield
60,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Huddersfield · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
9
Minutter
718
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
294
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
9
Brudd
9
Dueller
96
Vunne dueller
58
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueHuddersfield
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueHuddersfield
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueHuddersfield
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueHuddersfield
–

Taklinger / 90

Premier LeagueHuddersfield
–

Vunne dueller

Premier LeagueHuddersfield
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Huddersfield · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Huddersfield → Sturm Grazman 27. juli 2020Fri overgang
  2. →Borussia Dortmund → Huddersfieldfre 8. juli 2016€ 585K
  3. →NK Domzale → Borussia Dortmundtir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

87 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Sturm Graz–MarseilleEuropa League · 2026-27906.6
Klubb15. oktober · Sturm Graz–BournemouthEuropa League · 2026-27906.6
Klubb11. august · Sturm Graz–FenerbahçeChampions League · 2026-27707.5
Klubb5. august · Sturm Graz–FenerbahçeChampions League · 2026-27917.2
Klubb28. juli · Sturm Graz–Heart Of MidlothianChampions League · 2026-27817.91
Klubb21. juli · Sturm Graz–Heart Of MidlothianChampions League · 2026-27907.91
Klubb29. januar · Sturm Graz–BrannEuropa League · 2025-26907.2
Klubb22. januar · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2025-26907.2
Klubb11. desember · Sturm Graz–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26907.2
Klubb27. november · Sturm Graz–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.31
Landslag18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 20241–
Landslag15. november · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024456.3
Klubb6. november · Sturm Graz–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.6
Klubb23. oktober · Sturm Graz–CelticEuropa League · 2025-26906.9
Landslag13. oktober · Slovenia–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024––
Klubb2. oktober · Sturm Graz–RangersEuropa League · 2025-26906.6
Klubb24. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.9
Klubb26. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.6
Klubb20. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.3
Landslag23. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-25366.9
Landslag20. mars · Slovenia–SlovakiaNations League · 2024-25126.6
Klubb29. januar · Sturm Graz–RB LeipzigChampions League · 2024-25866.5
Klubb21. januar · Sturm Graz–AtalantaChampions League · 2024-25906.5
Klubb11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25846.3
Klubb27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25146.3
Klubb19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25906.6
Landslag9. september · Slovenia–KazakhstanNations League · 2024-25256.9
Landslag6. september · Slovenia–ØsterrikeNations League · 2024-25––
Landslag1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 2024466.9
Landslag25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 202496.3
Landslag20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024266.7
Landslag16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024146.7
Landslag26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 20247–
Klubb14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24797.0
Klubb7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24906.6
Klubb22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24756.7
Klubb15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24907.71
Klubb14. desember · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.5
Klubb30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.2
Landslag20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 20231–
Landslag17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023176.3
Klubb9. november · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24906.3
Landslag17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 20231–
Klubb5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24907.2
Landslag10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Klubb15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24716.3
Klubb8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24907.21
Landslag26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 202386.9
Landslag23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.6
Klubb13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23796.9
Klubb6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23907.2
Landslag24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-231–
Klubb15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23456.3
Klubb8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23796.7
Klubb9. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-231026.3
Klubb3. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-23906.3
Landslag9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23––
Klubb9. desember · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22906.5
Klubb25. november · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22626.2
Klubb21. oktober · Sturm Graz–Real SociedadEuropa League · 2021-22876.9
Landslag11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020197.3
Klubb30. september · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22906.91
Klubb16. september · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22906.5
Landslag7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020656.3
Landslag4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020206.6
Landslag1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020207.0
Landslag30. mars · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag27. mars · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag24. mars · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb12. mai · Huddersfield–SouthamptonPremier League · 2018-19906.7
Klubb26. april · Huddersfield–LiverpoolPremier League · 2018-19816.0
Klubb13. april · Huddersfield–TottenhamPremier League · 2018-19826.9
Klubb6. april · Huddersfield–LeicesterPremier League · 2018-19456.7
Klubb30. mars · Huddersfield–Crystal PalacePremier League · 2018-191–
Klubb16. mars · Huddersfield–West HamPremier League · 2018-19906.3
Klubb9. mars · Huddersfield–BournemouthPremier League · 2018-19906.8
Klubb2. mars · Huddersfield–BrightonPremier League · 2018-19677.2
Klubb26. februar · Huddersfield–WolvesPremier League · 2018-19827.4
Klubb25. november · Huddersfield–WolvesPremier League · 2018-191–
Klubb19. august · Huddersfield–Manchester CityPremier League · 2018-19907.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jon Gorenc Stankovič: statistikk, kamper og karriere | Coro