Portrett av Gregory Kwesi Wüthrich
Spillerprofil · komplett datakort

Gregory Wüthrich

Fullt navn: Gregory Kwesi Wüthrich

ForsvarTilgjengelig
Født4. desember 1994 · 31 årNasjonalitetSveitsHøyde192 cmVekt86 kg
42Kamper
3 365Minutter
0Mål
4Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02
0,651,61
Brudd / 90
04,7
3,882,25
Blokkeringer / 90
02,8
2,270,64
Vunne dueller
0100
62,5 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Lille7.3Lille6.7Stade B6.3Lille6.2Atalant7.2RB Leip6.9Aston V7.9Lille6.9Lyon6.7VfB Stu
  1. Atalanta6.2 vurdering
    21. jan. 2025 · 90 min
  2. RB Leipzig7.2 vurdering
    29. jan. 2025 · 90 min
  3. Aston Villa6.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 8 min
  4. Lille7.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. Lyon6.9 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  6. VfB Stuttgart6.7 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,500,000,000,110,000,65MINUTTER1222016-172632017-181802018-196932021-227062022-238432023-242802024-252782025-26
  1. 2018-190,50 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    693 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    706 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,11 målpoeng / 90
    843 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    280 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,65 målpoeng / 90
    278 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-183 kamper · 263 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-193 kamper · 180 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 693 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 706 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2410 kamper · 843 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2024-254 kamper · 280 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-264 kamper · 278 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,65/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
BSC Young Boys logoEuropa LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2025-267.10
Kamper
4
Minutter
278
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
83
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    278 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,65

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,88

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,27

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
62,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
83 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
278
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
2
Blokkeringer
7
Brudd
12
Dueller
16
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    280 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,61

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,25

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,64

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSturm Graz
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
280
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
26
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    332 min · 39,4 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    331 min · 39,3 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    180 min · 21,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,71
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
0,82
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,71
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,36
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,09
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
66,7 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
55,6 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
332
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Pasninger
121
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
10
Dueller
24
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
331
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
156
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
27
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,05

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    496 min · 70,3 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    210 min · 29,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,91
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,81
UEFA Champions LeagueSturm Graz
3,86

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,18
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,86

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
62,5 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
212
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
24
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
76
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
14
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    693 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,69

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,17

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,04

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSturm Graz
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
693
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
177
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
8
Brudd
9
Dueller
45
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
3

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
60,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
52 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
6
Dueller
23
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    263 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,08
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
56,5 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
80 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
263
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
9
Dueller
23
Vunne dueller
13

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Sturm Graz → BSC Young Boystir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Sturm Graz → BSC Young Boysman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Perth Glory → Sturm Grazfre 7. august 2020Fri overgang
  4. →BSC Young Boys → Perth Gloryons 18. september 2019Fri overgang
  5. →Grasshoppers → BSC Young Boysons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  6. →BSC Young Boys → Grasshopperstor 1. januar 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

40 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26906.71
22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26906.9
11. desember · BSC Young Boys–LilleEuropa League · 2025-26907.9
27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-2686.91
29. januar · Sturm Graz–RB LeipzigChampions League · 2024-25907.2
21. januar · Sturm Graz–AtalantaChampions League · 2024-25906.2
11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25906.3
27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25––
19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25106.7
14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24617.31
7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24906.5
22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24907.3
15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24906.6
30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24––
9. november · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24907.7
26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24626.6
5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24907.2
21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24906.5
15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24905.9
8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24906.3
3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23906.3
27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23907.2
13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23906.7
6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23907.2
15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23455.9
8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23907.2
9. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-231207.5
3. august · Sturm Graz–Dynamo KyivChampions League · 2022-23906.9
9. desember · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22907.3
25. november · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22757.2
4. november · Sturm Graz–Real SociedadEuropa League · 2021-22906.5
21. oktober · Sturm Graz–Real SociedadEuropa League · 2021-22907.2
30. september · Sturm Graz–PSV EindhovenEuropa League · 2021-22906.2
16. september · Sturm Graz–MonacoEuropa League · 2021-22786.9
12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-191–
28. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19907.51
22. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19907.0
7. desember · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18906.8
23. november · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18836.3
28. september · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gregory Wüthrich: statistikk, kamper og karriere | Coro