Portrett av Olivier Maxime Boscagli
Spillerprofil · komplett datakort

Olivier Boscagli

Fullt navn: Olivier Maxime Boscagli

ForsvarTilgjengelig
Født18. november 1997 · 28 årNasjonalitetFrankrikeHøyde181 cmVekt68 kg
118Kamper
7 127Minutter
1Mål
3Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,2
0,551,76
Brudd / 90
02,4
–1,98
Blokkeringer / 90
01
–0,22
Vunne dueller
0100
–63,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Chelsea7.0Leeds7.5Coventr7.0Arsenal6.9Sunderl8.2Kauno Ž8.1Crystal7.9FK Jabl5.8Liverpo6.9Manches
  1. Sunderland6.9 vurdering
    10. okt. 2026 · 68 min
  2. Kauno Žalgiris8.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 45 min
  3. Crystal Palace8.1 vurdering
    18. okt. 2026 · 81 min
  4. FK Jablonec7.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 68 min
  5. Liverpool5.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 46 min
  6. Manchester City6.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 64 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,100,000,000,000,000,000,110,18MINUTTER2212016-17302017-188622018-193602019-208022020-211 1662021-229672023-249122024-258192025-269882026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    802 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 166 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    967 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    912 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,11 målpoeng / 90
    819 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,18 målpoeng / 90
    988 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 221 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-181 kamper · 30 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1914 kamper · 862 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2019-204 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2110 kamper · 802 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 1 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 967 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2511 kamper · 912 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2612 kamper · 819 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,11/90
  • 2026-2713 kamper · 988 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,18/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

18 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Brighton logoPremier LeagueKlubb · Brighton · 2026-277.05
Kamper
9
Minutter
704
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
83.01435406698565
Brighton logoConference LeagueKlubb · Brighton · 2026-278.24
Kamper
4
Minutter
284
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
88.21656050955414
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueBrighton
    704 min · 71,3 %
  • Conference LeagueBrighton
    284 min · 28,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Premier LeagueBrighton
0,51
Conference LeagueBrighton
0,63

Brudd / 90

Premier LeagueBrighton
–
Conference LeagueBrighton
–

Blokkeringer / 90

Premier LeagueBrighton
–
Conference LeagueBrighton
–

Vunne dueller

Premier LeagueBrighton
–
Conference LeagueBrighton
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueBrighton
83 %
Conference LeagueBrighton
88,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Brighton · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
704
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
418
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
4
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Brighton · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
284
Kaptein
Nei
Vurdering
8,24

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
314
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,2 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueBrighton
    819 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueBrighton
1,76

Brudd / 90

Premier LeagueBrighton
1,98

Blokkeringer / 90

Premier LeagueBrighton
0,22

Vunne dueller

Premier LeagueBrighton
63,9 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueBrighton
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Brighton · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
12
Fra start
9
Minutter
819
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
29
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
754
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
16
Blokkeringer
2
Brudd
18
Dueller
72
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    912 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,58

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,88

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,69

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
65,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
64 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
912
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
798
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
16
Blokkeringer
7
Brudd
19
Dueller
52
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    967 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,77

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,77

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,93

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
68,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
967
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
769
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
19
Blokkeringer
10
Brudd
19
Dueller
63
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    508 min · 43,6 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    388 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
    270 min · 23,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,24
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,16
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
1,33

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,77
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
1,86
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
2,33

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,53
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
0,46
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
0,33

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
55,6 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
51,4 %
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
70 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
62 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
53 %
UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
56 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
508
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
470
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
10
Dueller
45
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
388
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Pasninger
321
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
35
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
199
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
20
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    802 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,79

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,01

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,22

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
55 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
54 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
802
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
521
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
60
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    360 min · 100 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,25
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0,25
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
0
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
78 %
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
5
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 14 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    862 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
2,09

Brudd / 90

Ligue 1Nice
1,77

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,1

Vunne dueller

Ligue 1Nice
60,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
10
Minutter
862
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Pasninger
550
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
1
Brudd
17
Dueller
110
Vunne dueller
67
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueNice
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Nice
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueNice
–
Ligue 1Nice
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueNice
6
Ligue 1Nice
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueNice
–
Ligue 1Nice
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueNice
80 %
Ligue 1Nice
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueNice
69 %
Ligue 1Nice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Nice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
30
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
16
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Brudd
2
Dueller
5
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueNice
    180 min · 81,4 %
  • Ligue 1Nice
    41 min · 18,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice
13,17

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNice
3
Ligue 1Nice
4,39

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNice
61,1 %
Ligue 1Nice
66,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNice
80 %
Ligue 1Nice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
112
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
6
Dueller
18
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
41
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →PSV → Brightonons 2. juli 2025Fri overgang
  2. →PSV Eindhoven → Brightonons 2. juli 2025Fri overgang
  3. →Nice → PSV Eindhovenons 17. juli 2019€ 2M
  4. →Nimes → Nicesøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Nice → Nimestor 24. august 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Brighton–Manchester CityPremier League · 2026-27646.9
Klubb25. oktober · Brighton–LiverpoolPremier League · 2026-27465.8
Klubb22. oktober · Brighton–FK JablonecConference League · 2026-27687.9
Klubb18. oktober · Brighton–Crystal PalacePremier League · 2026-27818.11
Klubb15. oktober · Brighton–Kauno ŽalgirisConference League · 2026-27458.2
Klubb10. oktober · Brighton–SunderlandPremier League · 2026-27686.9
Klubb19. september · Brighton–ArsenalPremier League · 2026-27907.0
Klubb13. september · Brighton–CoventryPremier League · 2026-27787.5
Klubb5. september · Brighton–LeedsPremier League · 2026-27937.0
Klubb30. august · Brighton–ChelseaPremier League · 2026-27946.3
Klubb27. august · Brighton–TromsøConference League · 2026-27889.51
Klubb23. august · Brighton–Aston VillaPremier League · 2026-27907.5
Klubb20. august · Brighton–TromsøConference League · 2026-27837.2
Klubb24. mai · Brighton–Manchester UnitedPremier League · 2025-26––
Klubb17. mai · Brighton–LeedsPremier League · 2025-26––
Klubb9. mai · Brighton–WolvesPremier League · 2025-26––
Klubb2. mai · Brighton–NewcastlePremier League · 2025-26906.3
Klubb21. april · Brighton–ChelseaPremier League · 2025-26907.3
Klubb18. april · Brighton–TottenhamPremier League · 2025-26907.2
Klubb11. april · Brighton–BurnleyPremier League · 2025-26907.5
Klubb21. mars · Brighton–LiverpoolPremier League · 2025-26––
Klubb14. mars · Brighton–SunderlandPremier League · 2025-26––
Klubb4. mars · Brighton–ArsenalPremier League · 2025-26907.2
Klubb1. mars · Brighton–Nottingham ForestPremier League · 2025-26––
Klubb21. februar · Brighton–BrentfordPremier League · 2025-26––
Klubb11. februar · Brighton–Aston VillaPremier League · 2025-26296.2
Klubb8. februar · Brighton–Crystal PalacePremier League · 2025-26907.2
Klubb31. januar · Brighton–EvertonPremier League · 2025-26––
Klubb24. januar · Brighton–FulhamPremier League · 2025-26886.51
Klubb19. januar · Brighton–BournemouthPremier League · 2025-26126.9
Klubb7. januar · Brighton–Manchester CityPremier League · 2025-26––
Klubb3. januar · Brighton–BurnleyPremier League · 2025-26––
Klubb30. desember · Brighton–West HamPremier League · 2025-26––
Klubb27. desember · Brighton–ArsenalPremier League · 2025-26––
Klubb20. desember · Brighton–SunderlandPremier League · 2025-26908.0
Klubb13. desember · Brighton–LiverpoolPremier League · 2025-26––
Klubb7. desember · Brighton–West HamPremier League · 2025-26156.9
Klubb3. desember · Brighton–Aston VillaPremier League · 2025-26––
Klubb30. november · Brighton–Nottingham ForestPremier League · 2025-26––
Klubb22. november · Brighton–BrentfordPremier League · 2025-26456.3
Klubb9. november · Brighton–Crystal PalacePremier League · 2025-26––
Klubb1. november · Brighton–LeedsPremier League · 2025-26––
Klubb25. oktober · Brighton–Manchester UnitedPremier League · 2025-26––
Klubb18. oktober · Brighton–NewcastlePremier League · 2025-26––
Klubb5. oktober · Brighton–WolvesPremier League · 2025-26––
Klubb27. september · Brighton–ChelseaPremier League · 2025-26––
Klubb20. september · Brighton–TottenhamPremier League · 2025-26––
Klubb13. september · Brighton–BournemouthPremier League · 2025-26––
Klubb31. august · Brighton–Manchester CityPremier League · 2025-26––
Klubb24. august · Brighton–EvertonPremier League · 2025-26––
Klubb16. august · Brighton–FulhamPremier League · 2025-26––
Klubb12. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25216.6
Klubb4. mars · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2024-25826.2
Klubb19. februar · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-251057.6
Klubb29. januar · PSV Eindhoven–LiverpoolChampions League · 2024-25906.6
Klubb21. januar · PSV Eindhoven–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25906.6
Klubb10. desember · PSV Eindhoven–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25907.6
Klubb27. november · PSV Eindhoven–Shakhtar DonetskChampions League · 2024-25747.0
Klubb5. november · PSV Eindhoven–GironaChampions League · 2024-25908.0
Klubb22. oktober · PSV Eindhoven–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25907.7
Klubb1. oktober · PSV Eindhoven–Sporting CPChampions League · 2024-25907.2
Klubb17. september · PSV Eindhoven–JuventusChampions League · 2024-25907.2
Klubb13. mars · PSV Eindhoven–Borussia DortmundChampions League · 2023-24907.0
Klubb20. februar · PSV Eindhoven–Borussia DortmundChampions League · 2023-24897.2
Klubb12. desember · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24––
Klubb29. november · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24826.6
Klubb8. november · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-24907.5
Klubb24. oktober · PSV Eindhoven–LensChampions League · 2023-24907.7
Klubb3. oktober · PSV Eindhoven–SevillaChampions League · 2023-24826.9
Klubb20. september · PSV Eindhoven–ArsenalChampions League · 2023-24906.0
Klubb30. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24837.3
Klubb22. august · PSV Eindhoven–RangersChampions League · 2023-24897.0
Klubb15. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24907.5
Klubb8. august · PSV Eindhoven–Sturm GrazChampions League · 2023-24907.9
Klubb23. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23––
Klubb16. februar · PSV Eindhoven–SevillaEuropa League · 2022-23––
Klubb7. april · PSV Eindhoven–LeicesterConference League · 2021-22906.9
Klubb17. mars · PSV Eindhoven–FC KøbenhavnConference League · 2021-22907.6
Klubb24. februar · PSV Eindhoven–Maccabi Tel AvivConference League · 2021-22907.0
Klubb9. desember · PSV Eindhoven–Real SociedadEuropa League · 2021-22906.3
Klubb25. november · PSV Eindhoven–Sturm GrazEuropa League · 2021-22586.9
Klubb4. november · PSV Eindhoven–MonacoEuropa League · 2021-22907.2
Klubb21. oktober · PSV Eindhoven–MonacoEuropa League · 2021-22906.6
Klubb30. september · PSV Eindhoven–Sturm GrazEuropa League · 2021-22906.9
Klubb16. september · PSV Eindhoven–Real SociedadEuropa League · 2021-22906.6
Klubb24. august · PSV Eindhoven–BenficaChampions League · 2021-22706.6
Klubb18. august · PSV Eindhoven–BenficaChampions League · 2021-22647.5
Klubb10. august · PSV Eindhoven–FC MidtjyllandChampions League · 2021-22906.9
Klubb28. juli · PSV Eindhoven–GalatasarayChampions League · 2021-22745.9
Klubb21. juli · PSV Eindhoven–GalatasarayChampions League · 2021-22907.0
Klubb25. februar · PSV Eindhoven–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2020-21907.2
Klubb18. februar · PSV Eindhoven–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2020-21386.5
Klubb10. desember · PSV Eindhoven–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21456.6
Klubb3. desember · PSV Eindhoven–Granada CFEuropa League · 2020-21907.3
Klubb26. november · PSV Eindhoven–PAOKEuropa League · 2020-21906.9
Klubb5. november · PSV Eindhoven–PAOKEuropa League · 2020-21906.5
Klubb29. oktober · PSV Eindhoven–Omonia NicosiaEuropa League · 2020-21906.3
Klubb22. oktober · PSV Eindhoven–Granada CFEuropa League · 2020-21907.3
Klubb12. desember · PSV Eindhoven–RosenborgEuropa League · 2019-20907.0
Klubb19. september · PSV Eindhoven–Sporting CPEuropa League · 2019-20906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Olivier Boscagli: statistikk, kamper og karriere | Coro