Portrett av Mahir Emreli
Spillerprofil · komplett datakort

Mahir Emreli

Også registrert som Mahir Madatov

AngrepTilgjengelig
Født1. juli 1997 · 29 årNasjonalitetAserbajdsjanHøyde185 cmVekt75 kg
67Kamper
2 150Minutter
7Mål
2Målgivende
0,38Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01,8
1,480,41
Skudd på mål
0100
0 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Sevilla6.3Bodø/Gl6.3Bodø/Gl6.7Chelsea6.5FC Asta6.9FC Asta6.6Ballkan6.7Plzen6.3Plzen6.2GKS Kat
  1. FC Astana6.5 vurdering
    25. juli 2023 · 10 min
  2. FC Astana6.9 vurdering
    21. sep. 2023 · 65 min
  3. Ballkani6.6 vurdering
    5. okt. 2023 · 45 min
  4. Plzen6.7 vurdering
    26. okt. 2023 · 56 min
  5. Plzen6.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 45 min
  6. GKS Katowice6.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 61 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,180,250,781,102,250,000,00MINUTTER372016-175012017-183572018-192302019-201642020-211202021-222212023-24612026
  1. 2018-190,25 målpoeng / 90
    357 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2019-200,78 målpoeng / 90
    230 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2020-211,10 målpoeng / 90
    164 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2021-222,25 målpoeng / 90
    120 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    221 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    61 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-176 kamper · 37 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-187 kamper · 501 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2018-1912 kamper · 357 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,25/90
  • 2019-2010 kamper · 230 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,78/90
  • 2020-216 kamper · 164 min · 2 mål · 0 målgivende · 1,10/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 120 min · 2 mål · 1 målgivende · 2,25/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-233 kamper · 102 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-247 kamper · 221 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 61 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Raków Częstochowa logoEkstraklasaKlubb · Raków Częstochowa · 20266.24
Kamper
1
Minutter
61
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.23529411764706
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ekstraklasa.

Registrert spilletid

  • EkstraklasaRaków Częstochowa
    61 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

EkstraklasaRaków Częstochowa
0

Skudd / 90

EkstraklasaRaków Częstochowa
1,48

Skudd på mål

EkstraklasaRaków Częstochowa
0 %

Nøkkelpasninger / 90

EkstraklasaRaków Częstochowa
1,48

Vellykkede driblinger

EkstraklasaRaków Częstochowa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ekstraklasa
  • Klubb · Raków Częstochowa · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Kaptein
Nei
Vurdering
6,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
    211 min · –
  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    10 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
0,43
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–
UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
211
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Skudd
1
Pasninger
56
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
23
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
3
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    102 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
1,76

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
0,88

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
102
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Skudd
2
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
    120 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb · Legia Warszawa
–
UEFA Champions LeagueLegia Warszawa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Forward
  • Klubb · Legia Warszawa · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
120
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
22
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Legia Warszawa · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    164 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1,1
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueQarabag
50 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,55
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueQarabag
80 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
164
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    230 min · –
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
3,91
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueQarabag
30 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
1,17
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueQarabag
80 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
230
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Skudd
10
Skudd på mål
3
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    357 min · –
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,25
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueQarabag
100 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,76
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueQarabag
25 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
357
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    501 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,9

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueQarabag
40 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,54

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueQarabag
52,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
501
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Brudd
4
Dueller
84
Vunne dueller
45

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    37 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
4,86
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueQarabag
0 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
2,43
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueQarabag
100 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
37
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Brudd
0
Dueller
7
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Forward

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →1. FC Nürnberg → 1. FC Kaiserslauterntir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →1. FC Nürnberg → 1. FC Kaiserslauternman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Dinamo Zagreb → 1. FC Nürnbergtir 6. august 2024Fri overgang
  4. →Konyaspor → Dinamo Zagreblør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Dinamo Zagreb → Konyasportir 14. februar 2023Lån
  6. →Legia Warszawa → Dinamo Zagrebons 2. februar 2022Ikke oppgitt
  7. →Qarabag → Legia Warszawator 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

48 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. oktober · Raków Częstochowa–GKS KatowiceEkstraklasa · 2026616.2
14. desember · Dinamo Zagreb–BallkaniConference League · 2023-24––
30. november · Dinamo Zagreb–FC AstanaConference League · 2023-24––
9. november · Dinamo Zagreb–PlzenConference League · 2023-24456.3
26. oktober · Dinamo Zagreb–PlzenConference League · 2023-24566.7
5. oktober · Dinamo Zagreb–BallkaniConference League · 2023-24456.6
21. september · Dinamo Zagreb–FC AstanaConference League · 2023-24656.9
25. juli · Dinamo Zagreb–FC AstanaChampions League · 2023-24106.5
2. november · Dinamo Zagreb–ChelseaChampions League · 2022-23216.7
25. oktober · Dinamo Zagreb–AC MilanChampions League · 2022-23––
11. oktober · Dinamo Zagreb–Red Bull SalzburgChampions League · 2022-23––
5. oktober · Dinamo Zagreb–Red Bull SalzburgChampions League · 2022-23––
14. september · Dinamo Zagreb–AC MilanChampions League · 2022-23––
6. september · Dinamo Zagreb–ChelseaChampions League · 2022-23––
24. august · Dinamo Zagreb–Bodø/GlimtChampions League · 2022-23606.3
16. august · Dinamo Zagreb–Bodø/GlimtChampions League · 2022-23216.3
24. februar · Dinamo Zagreb–SevillaEuropa League · 2021-22286.7
17. februar · Dinamo Zagreb–SevillaEuropa League · 2021-22326.2
9. desember · Legia Warszawa–Spartak MoscowEuropa League · 2021-22736.2
25. november · Legia Warszawa–LeicesterEuropa League · 2021-22786.2
4. november · Legia Warszawa–NapoliEuropa League · 2021-22806.61
21. oktober · Legia Warszawa–NapoliEuropa League · 2021-22196.9
30. september · Legia Warszawa–LeicesterEuropa League · 2021-22847.21
15. september · Legia Warszawa–Spartak MoscowEuropa League · 2021-22836.5
26. november · Qarabag–SivassporEuropa League · 2020-21906.7
5. november · Qarabag–SivassporEuropa League · 2020-21456.9
29. oktober · Qarabag–VillarrealEuropa League · 2020-21296.5
22. oktober · Qarabag–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2020-21––
12. desember · Qarabag–F91 DudelangeEuropa League · 2019-20756.0
28. november · Qarabag–SevillaEuropa League · 2019-20206.7
24. oktober · Qarabag–Apoel NicosiaEuropa League · 2019-20456.3
3. oktober · Qarabag–F91 DudelangeEuropa League · 2019-20906.5
13. desember · Qarabag–ArsenalEuropa League · 2018-19756.2
29. november · Qarabag–Sporting CPEuropa League · 2018-19906.0
8. november · Qarabag–Vorskla PoltavaEuropa League · 2018-1996.2
25. oktober · Qarabag–Vorskla PoltavaEuropa League · 2018-19326.6
4. oktober · Qarabag–ArsenalEuropa League · 2018-19616.2
20. september · Qarabag–Sporting CPEuropa League · 2018-19905.9
5. desember · Qarabag–AS RomaChampions League · 2017-18856.4
22. november · Qarabag–ChelseaChampions League · 2017-18456.7
18. oktober · Qarabag–Atletico MadridChampions League · 2017-18906.5
27. september · Qarabag–AS RomaChampions League · 2017-18816.8
12. september · Qarabag–ChelseaChampions League · 2017-18206.8
23. august · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2017-18906.3
15. august · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2017-18907.61
8. desember · Qarabag–FiorentinaEuropa League · 2016-17196.1
20. oktober · Qarabag–PAOKEuropa League · 2016-17146.6
15. september · Qarabag–Slovan LiberecEuropa League · 2016-1746.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.