Portrett av Markus Poom
Spillerprofil · komplett datakort

Markus Poom

AngrepTilgjengelig
Født27. februar 1999 · 27 årNasjonalitetEstlandHøyde186 cmVekt72 kg
31Kamper
1 826Minutter
2Mål
2Målgivende
0,2Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
0,370
Skudd / 90
01
0,56–
Skudd på mål
0100
100 %–
Vellykkede driblinger
0100
75 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2FK Part6.5Gent6.3Ferencv6.7Ferencv7.0Apoel N6.6Larne7.0The New6.3Rapid V7.5Borac B7.7Chelsea
  1. Apoel Nicosia7.0 vurdering
    3. okt. 2024 · 54 min
  2. Larne6.6 vurdering
    24. okt. 2024 · 73 min
  3. The New Saints7.0 vurdering
    7. nov. 2024 · 85 min
  4. Rapid Vienna6.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  5. Borac Banja Luka7.5 vurdering
    12. des. 2024 · 77 min
  6. Chelsea7.7 vurdering
    19. des. 2024 · 68 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,410,000,000,120,000,000,37MINUTTER2192018-19122019-20232020-217362021-22102022-233402023-244862024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    12 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    23 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,12 målpoeng / 90
    736 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    10 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    340 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,37 målpoeng / 90
    486 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 219 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 2019-201 kamper · 12 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-212 kamper · 23 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2211 kamper · 736 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2022-231 kamper · 10 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 340 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 486 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,37/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

4 turneringer
Shamrock Rovers logoConference LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2024-256.98
Kamper
6
Minutter
447
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
–
Shamrock Rovers logoChampions LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2024-25–
Kamper
1
Minutter
27
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Shamrock Rovers logoEuropa LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2024-25–
Kamper
1
Minutter
12
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flora Tallinn logoChampions LeagueKlubb · Flora Tallinn · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    447 min · 92 %
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
    27 min · 5,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    12 min · 2,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,4
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,6
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
100 %
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,21
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
75 %
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn · Shamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
447
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
224
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
31
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
27
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    180 min · 52,9 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    160 min · 47,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
2
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
100 %
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
160
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    10 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
    486 min · 66 %
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    144 min · 19,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    106 min · 14,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
0,19
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
0,93
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
60 %
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
1,85
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
486
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
217
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
12
Dueller
30
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
144
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    23 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    12 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    110 min · 50,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
    109 min · 49,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–
UEFA Champions LeagueFlora Tallinn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
110
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
109
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFlora Tallinn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Flora Tallinn · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Flora Tallinn → AS Trencinman 2. februar 2026Permanent overgang
  2. →Flora Tallinn → AS Trencinsøn 1. februar 2026Permanent overgang
  3. →Shamrock Rovers → Flora Tallinnons 1. januar 2025Tilbake fra lån
  4. →Shamrock Rovers → Flora Tallinnman 30. desember 2024Tilbake fra lån
  5. →Flora Tallinn → Shamrock Roversman 16. januar 2023Lån
  6. →Nõmme United → Flora Tallinnfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

14 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. desember · Shamrock Rovers–ChelseaConference League · 2024-25687.71
12. desember · Shamrock Rovers–Borac Banja LukaConference League · 2024-25777.51
28. november · Shamrock Rovers–Rapid ViennaConference League · 2024-25906.3
7. november · Shamrock Rovers–The New SaintsConference League · 2024-25857.0
24. oktober · Shamrock Rovers–LarneConference League · 2024-25736.6
3. oktober · Shamrock Rovers–Apoel NicosiaConference League · 2024-25547.0
3. august · Shamrock Rovers–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24906.7
27. juli · Shamrock Rovers–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24906.3
9. desember · Flora Tallinn–GentConference League · 2021-22566.5
25. november · Flora Tallinn–FK PartizanConference League · 2021-22907.21
4. november · Flora Tallinn–AnorthosisConference League · 2021-22907.7
21. oktober · Flora Tallinn–AnorthosisConference League · 2021-22707.0
30. september · Flora Tallinn–FK PartizanConference League · 2021-22895.9
16. september · Flora Tallinn–GentConference League · 2021-22907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Markus Poom: statistikk, kamper og karriere | Coro