Portrett av Alexis Antunes Gomez
Spillerprofil · komplett datakort

Alexis Antunes Gomez

Også registrert som A. Antunes

AngrepTilgjengelig
Født31. juli 2000 · 26 årNasjonalitetSveitsHøyde181 cmVekt73 kg
23Kamper
1 062Minutter
2Mål
0Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,33
Skudd / 90
04,4
3,651,96
Skudd på mål
0100
0 %16,7 %
Vellykkede driblinger
0100
–25 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Ludogor6.7Plzen6.9Plzen6.9Chelsea6.3Chelsea6.2Plzen7.5Plzen6.7Shakhta6.2Shakhta6.2Fenerba
  1. Chelsea6.3 vurdering
    29. aug. 2024 · 62 min
  2. Plzen6.2 vurdering
    22. juli 2025 · 73 min
  3. Plzen7.5 vurdering
    30. juli 2025 · 75 min
  4. Shakhtar Donetsk6.7 vurdering
    21. aug. 2025 · 45 min
  5. Shakhtar Donetsk6.2 vurdering
    28. aug. 2025 · 83 min
  6. Fenerbahçe6.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 74 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,330,00MINUTTER912024-252762025-26742026
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,33 målpoeng / 90
    276 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    74 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-211 kamper · 0 min · 1 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 621 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-254 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-264 kamper · 276 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 20261 kamper · 74 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Sveits

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Göztepe logoSüper LigKlubb · Göztepe · 20266.20
Kamper
1
Minutter
74
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigGöztepe
    74 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigGöztepe
0

Skudd / 90

Süper LigGöztepe
3,65

Skudd på mål

Süper LigGöztepe
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigGöztepe
3,65

Vellykkede driblinger

Süper LigGöztepe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Göztepe · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
74
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-263 turneringer · 4 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueServette FC
    148 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    128 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueServette FC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
0,61
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
2,43
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
1,41
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueServette FC
25 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
0,61
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,7
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueServette FC
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
19
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Attacker · nr. 10

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
128
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    91 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueServette FC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,99
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
100 %
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,99
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
91
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueServette FC
    293 min · 47,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    182 min · 29,3 %
  • UEFA Champions LeagueServette FC
    146 min · 23,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Champions LeagueServette FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
1,54
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
2,97
UEFA Champions LeagueServette FC
3,7

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueServette FC
60 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
50 %
UEFA Champions LeagueServette FC
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
0,61
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
0,49
UEFA Champions LeagueServette FC
0,62

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueServette FC
28,6 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
25 %
UEFA Champions LeagueServette FC
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
293
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
52
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
182
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
52
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
1
Dueller
34
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
146
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Dueller
30
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueServette FC
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Servette FC → Göztepesøn 4. januar 2026Permanent overgang
  2. →Servette FC → Göztepelør 3. januar 2026Permanent overgang
  3. →Servette FC → Göztepetor 1. januar 2026Permanent overgang
  4. →FC Chiasso → Servette FCtir 4. august 2020Ikke oppgitt
  5. →Servette FC → FC Chiassoman 2. september 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Göztepe–FenerbahçeSüper Lig · 2026746.2
Klubb28. august · Servette FC–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26836.2
Klubb21. august · Servette FC–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26456.7
Klubb30. juli · Servette FC–PlzenChampions League · 2025-26757.51
Klubb22. juli · Servette FC–PlzenChampions League · 2025-26736.2
Klubb29. august · Servette FC–ChelseaConference League · 2024-25626.3
Klubb22. august · Servette FC–ChelseaConference League · 2024-25296.9
Klubb14. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24396.9
Klubb7. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24256.7
Klubb22. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24896.9
Klubb15. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24296.6
Klubb14. desember · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24626.3
Klubb30. november · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24226.9
Klubb26. oktober · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24647.3
Klubb5. oktober · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24647.2
Klubb21. september · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24816.9
Klubb2. august · Servette FC–GenkChampions League · 2023-24747.2
Klubb25. juli · Servette FC–GenkChampions League · 2023-24726.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexis Antunes Gomez: statistikk, kamper og karriere | Coro