Portrett av Benjamin Verbič
Spillerprofil · komplett datakort

Benjamin Verbič

AngrepTilgjengelig
Født27. november 1993 · 32 årNasjonalitetSloveniaHøyde179 cmVekt70 kg
38Kamper
2 127Minutter
5Mål
0Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023
Målpoeng / 90
01
00,31
Skudd / 90
01
–0,31
Skudd på mål
0100
–100 %
Vellykkede driblinger
0100
60 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2San Mar6.3Finland6.7Norther6.2Danmark7.3Kazakhs6.5Portuga6.6Danmark6.5Serbia6.3Portuga6.9Kosovo
  1. Kazakhstan7.3 vurdering
    20. nov. 2023 · 18 min
  2. Portugal6.5 vurdering
    26. mars 2024 · 27 min
  3. Danmark6.6 vurdering
    16. juni 2024 · 23 min
  4. Serbia6.5 vurdering
    20. juni 2024 · 14 min
  5. Portugal6.3 vurdering
    1. juli 2024 · 34 min
  6. Kosovo6.9 vurdering
    15. nov. 2025 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,240,210,310,00MINUTTER7482018840202029520231062024
  1. 20180,24 målpoeng / 90
    748 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 20200,21 målpoeng / 90
    840 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20230,31 målpoeng / 90
    295 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    106 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201810 kamper · 748 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 202012 kamper · 840 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2022-232 kamper · 138 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20239 kamper · 295 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 20245 kamper · 106 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

3 turneringer
Flagg: SloveniaEuro ChampionshipLandslag · Slovenia · 20246.47
Kamper
3
Minutter
71
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: SloveniaPrivatlandskamperLandslag · Slovenia · 20246.50
Kamper
1
Minutter
27
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
66.66666666666667
Flagg: SloveniaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Slovenia · 20246.90
Kamper
1
Minutter
8
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20243 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    71 min · 67 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovenia
    27 min · 25,5 %Lite datagrunnlag
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    8 min · 7,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovenia
0
PrivatlandskamperSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0

Skudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipSlovenia
–
PrivatlandskamperSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,27
PrivatlandskamperSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSlovenia
50 %
PrivatlandskamperSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
3
Fra start
0
Minutter
71
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Dueller
4
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    295 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,31

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationSlovenia
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
1,83

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationSlovenia
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
3
Minutter
295
Innbytter
6
Byttet ut
3
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
46
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    138 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,3

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueSlovenia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
1,3

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
138
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovenia
    636 min · 75,7 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    204 min · 24,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSlovenia
–
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipSlovenia
2,69
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,44

Skudd på mål

Euro ChampionshipSlovenia
31,6 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSlovenia
1,13
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSlovenia
44,8 %
World Cup - Qualification EuropeSlovenia
20 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
636
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
2
Skudd
19
Skudd på mål
6
Pasninger
151
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
29
Vunne dueller
15

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
204
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
55
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
35
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    748 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
1,08

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
44,4 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,48

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
52,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
748
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
2
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
144
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Brudd
5
Dueller
71
Vunne dueller
35

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Panathinaikos → Levadiakosons 22. januar 2025Fri overgang
  2. →Dynamo Kyiv → Panathinaikosfre 29. juli 2022Fri overgang
  3. →Legia Warszawa → Dynamo Kyivfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Dynamo Kyiv → Legia Warszawaman 14. mars 2022Lån
  5. →FC København → Dynamo Kyivons 31. januar 2018€ 4M
  6. →Celje → FC Københavnons 1. juli 2015€ 1.2M
  7. →Celje → Šampion Celjelør 25. august 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. november · Slovenia–SverigeVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. november · Slovenia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 202486.9
1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 2024346.3
25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024146.5
16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024236.6
26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024276.5
20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023187.31
17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023736.2
17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023126.7
14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023106.3
10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023246.2
19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 20231–
16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023126.3
26. mars · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023826.7
23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023706.9
24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23717.0
9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23675.9
14. november · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020316.3
11. november · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020596.9
11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020536.3
8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020616.3
19. november · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020866.3
16. november · Slovenia–LatviaEuropamesterskapet · 2020897.5
13. oktober · Slovenia–ØsterrikeEuropamesterskapet · 2020696.4
10. oktober · Slovenia–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020656.2
9. september · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020907.72
6. september · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020626.2
24. mars · Slovenia–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020846.9
21. mars · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020896.6
8. oktober · Slovenia–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2018907.3
5. oktober · Slovenia–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2018906.5
4. september · Slovenia–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2018907.61
1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2018306.2
10. juni · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2018906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 28 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.