Portrett av Žarko Tomašević
Spillerprofil · komplett datakort

Žarko Tomašević

ForsvarTilgjengelig
Født22. februar 1990 · 36 årNasjonalitetMontenegroHøyde190 cmVekt78 kg
33Kamper
2 461Minutter
2Mål
0Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01
0,49–
Brudd / 90
01,2
0,98–
Blokkeringer / 90
01,2
0,98–
Vunne dueller
0100
87,5 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Manches6.8FK Part6.0Dinamo 5.6Dinamo 6.3Plzen6.3Ballkan6.9Dinamo 6.6Plzen7.2Rapid V6.5Rapid V
  1. Plzen6.3 vurdering
    5. okt. 2023 · 90 min
  2. Ballkani6.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 8 min
  3. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  4. Plzen6.6 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  5. Rapid Vienna7.2 vurdering
    24. juli 2025 · 90 min
  6. Rapid Vienna6.5 vurdering
    31. juli 2025 · 94 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,200,110,000,00MINUTTER1802017-181302019-203122021-224452022-238202023-243902024-251842025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    130 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    312 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,20 målpoeng / 90
    445 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,11 målpoeng / 90
    820 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    184 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 130 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 312 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-235 kamper · 445 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2023-2412 kamper · 820 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2024-254 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 184 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Dečić logoConference LeagueKlubb · Dečić · 2025-266.85
Kamper
2
Minutter
184
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
79
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    184 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
0,49

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
0,98

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
0,98

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDečić
87,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDečić
79 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
184
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
88
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    370 min · 45,1 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    270 min · 32,9 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    180 min · 22 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,19
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,33
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,22
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,33
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
38,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
370
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
164
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
5
Brudd
9
Dueller
36
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    265 min · 59,6 %
  • UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
    180 min · 40,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
265
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    312 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
312
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    130 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,69

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
67 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
130
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Blokkeringer
1
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOostende
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOostende
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOostende
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Oostende · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FC Astana → Dečićlør 13. juli 2024Fri overgang
  2. →FK Tobol Kostanay → FC Astanasøn 15. januar 2023Fri overgang
  3. →FC Astana → FK Tobol Kostanaytor 27. januar 2022Fri overgang
  4. →Oostende → FC Astanator 1. august 2019Fri overgang
  5. →Kortrijk → Oostendefre 1. juli 2016Fri overgang
  6. →FK Partizan → Kortrijkman 1. juli 2013Ikke oppgitt
  7. →Nacional → U. Madeiraons 1. februar 2012Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

10 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26946.5
24. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26907.2
14. desember · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.6
30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.9
9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-2486.3
5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.3
21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24905.6
25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24906.0
3. oktober · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20156.8
19. september · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Žarko Tomašević: statistikk, kamper og karriere | Coro