Portrett av Aleksandr Marochkin
Spillerprofil · komplett datakort

Aleksandr Marochkin

Også registrert som A. Marochkin

ForsvarTilgjengelig
Født14. juli 1990 · 36 årNasjonalitetKasakhstanHøyde189 cmVekt87 kg
28Kamper
2 273Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Brudd / 90
01,2
10,66
Blokkeringer / 90
01,6
–1,33
Vunne dueller
0100
100 %29,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Dinamo 6.9Plzen6.6Ballkan7.3Ballkan6.7Dinamo 6.9Plzen6.9TSC Bac6.6Pafos6.5Chelsea5.7Lausann
  1. Dinamo Zagreb6.7 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  2. Plzen6.9 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  3. TSC Backa Topola6.9 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  4. Pafos6.6 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  5. Chelsea6.5 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  6. Lausanne5.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,080,000,00MINUTTER902020-213902021-223522022-231 0802023-242712024-25902025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    352 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,08 målpoeng / 90
    1 080 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    271 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 352 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2412 kamper · 1 080 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 2024-255 kamper · 271 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Astana logoConference LeagueKlubb · FC Astana · 2025-265.70
Kamper
2
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
100 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender · nr. 22

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
43
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    271 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,66

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,33

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
29,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
271
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
75
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
17
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
    630 min · 58,3 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    270 min · 25 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    180 min · 16,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
1
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,33
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
1,86
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
0,86
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
55,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
100 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana · FK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
398
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
12
Brudd
26
Dueller
68
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
23
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    352 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
352
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKaisar
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKaisar
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueKaisar
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueKaisar
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKaisar
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKaisar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kaisar · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →FC Astana → FK Tobol Kostanayons 31. desember 2025Fri overgang
  2. →FC Astana → FK Tobol Kostanaytir 30. desember 2025Fri overgang
  3. →FK Tobol Kostanay → FC Astanatir 11. juli 2023€ 100K
  4. →Kaisar → FK Tobol Kostanayfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  5. →FK Tobol Kostanay → Kaisarlør 15. februar 2020Lån
  6. →Kaisar → FK Tobol Kostanayons 1. januar 2020Fri overgang
  7. →Okzhetpes → Kaisarman 1. januar 2018Fri overgang
  8. →Kaisar → Okzhetpessøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  9. →Okzhetpes → Kaisarfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

13 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26––
7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26905.7
19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25––
12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25906.5
28. november · FC Astana–GuimaraesConference League · 2024-251–
7. november · FC Astana–PafosConference League · 2024-25906.6
3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25906.9
14. desember · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.9
30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.7
9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24907.3
26. oktober · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24906.6
5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.9
25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.