Portrett av Kamo Hovhannisyan
Spillerprofil · komplett datakort

Kamo Hovhannisyan

ForsvarTilgjengelig
Født5. oktober 1992 · 34 årNasjonalitetArmeniaHøyde177 cmVekt75 kg
32Kamper
2 748Minutter
3Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03
02,5
Vunne dueller
0100
–47,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9FC Base6.7Dinamo 7.2Dinamo 6.2Plzen7.9Ballkan7.3Ballkan6.9Dinamo 6.6Plzen7.3Puskas 6.2Puskas
  1. Ballkani7.9 vurdering
    26. okt. 2023 · 90 min
  2. Ballkani7.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  3. Dinamo Zagreb6.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  4. Plzen6.6 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  5. Puskas Academy7.3 vurdering
    8. aug. 2024 · 90 min
  6. Puskas Academy6.2 vurdering
    15. aug. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,090,150,000,00MINUTTER1802016-17902020-211 0462021-221 1732023-241802024-25792026-27
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,09 målpoeng / 90
    1 046 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,15 målpoeng / 90
    1 173 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    79 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2212 kamper · 1 046 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2414 kamper · 1 173 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 79 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Ararat-Armenia logoChampions LeagueKlubb · Ararat-Armenia · 2026-27–
Kamper
1
Minutter
79
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueArarat-Armenia
    79 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Champions LeagueArarat-Armenia
0

Brudd / 90

Champions LeagueArarat-Armenia
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueArarat-Armenia
–

Vunne dueller

Champions LeagueArarat-Armenia
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueArarat-Armenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
79
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
2,5

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
47,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueArarat-Armenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ararat-Armenia · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
89
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Dueller
19
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    695 min · 59,2 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    298 min · 25,4 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    180 min · 15,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,59
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,6
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,65
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,3
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,26
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
62,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
71,4 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
695
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
62
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
298
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
20
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
    485 min · 46,4 %
  • UEFA Champions LeagueKairat Almaty
    351 min · 33,6 %
  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    210 min · 20,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
2,04
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
0,93
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
0,19
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
44,4 %
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
485
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
109
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
36
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
351
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePyunik Yerevan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Pyunik Yerevan · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →FC Astana → Ararat-Armenialør 20. januar 2024Ikke oppgitt
  2. →Kairat Almaty → FC Astanafre 18. februar 2022Fri overgang
  3. →Zhetysu → Kairat Almatyons 1. januar 2020Fri overgang
  4. →Torpedo Zhodino → Zhetysuman 1. januar 2018Ikke oppgitt
  5. →Pyunik Yerevan → Torpedo Zhodinosøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

14 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. juli · Ararat-Armenia–RigaChampions League · 2026-2779–
15. august · Ararat-Armenia–Puskas AcademyConference League · 2024-25906.2
8. august · Ararat-Armenia–Puskas AcademyConference League · 2024-25907.3
14. desember · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.6
30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.9
9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24907.3
26. oktober · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24907.91
5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.2
21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24907.21
25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24906.7
25. november · Kairat Almaty–FC Basel 1893Conference League · 2021-22356.91
4. november · Kairat Almaty–QarabagConference League · 2021-22906.5
30. september · Kairat Almaty–FC Basel 1893Conference League · 2021-22906.5
16. september · Kairat Almaty–Omonia NicosiaConference League · 2021-22907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kamo Hovhannisyan: statistikk, kamper og karriere | Coro