Portrett av Yan Vorogovskiy
Spillerprofil · komplett datakort

Yan Vorogovskiy

ForsvarTilgjengelig
Født7. august 1996 · 30 årNasjonalitetKasakhstanHøyde182 cmVekt75 kg
33Kamper
2 764Minutter
1Mål
2Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
03,2
2,62,5
Brudd / 90
02,4
1,042
Blokkeringer / 90
01
–0,5
Vunne dueller
0100
34,8 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Dinamo 6.2Plzen6.7Dinamo 6.3Plzen8.3TSC Bac6.9Guimara6.0Chelsea6.6Apoel N5.9Lausann6.5Lausann
  1. TSC Backa Topola8.3 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. Guimaraes6.9 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  3. Chelsea6.0 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  4. Apoel Nicosia6.6 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  5. Lausanne5.9 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  6. Lausanne6.5 vurdering
    14. aug. 2025 · 83 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,330,120,000,250,00MINUTTER902016-17902017-182702018-197542021-221 0272023-243602024-251732025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,33 målpoeng / 90
    270 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,12 målpoeng / 90
    754 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 027 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,25 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    173 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-181 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-193 kamper · 270 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
  • 2021-2210 kamper · 754 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2023-2412 kamper · 1 027 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,25/90
  • 2025-262 kamper · 173 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Astana logoConference LeagueKlubb · FC Astana · 2025-266.20
Kamper
2
Minutter
173
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,6

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,04

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
34,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder · nr. 6

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
173
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
121
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
23
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,5

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
46
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    500 min · 48,7 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    347 min · 33,8 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    180 min · 17,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,36
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,26
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,72
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
34,6 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
42,9 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
500
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
4
Dueller
26
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
347
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
23
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
    441 min · 58,5 %
  • UEFA Champions LeagueKairat Almaty
    168 min · 22,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    145 min · 19,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
1,63
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
1,02
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
0,2
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
45,5 %
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKairat Almaty
–
UEFA Champions LeagueKairat Almaty
–
UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
441
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
33
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
168
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
145
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueKairat Almaty
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueKairat Almaty
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Kairat Almaty · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →RWDM → FC Astanatir 4. juli 2023€ 400K
  2. →Kairat Almaty → RWDMlør 29. januar 2022€ 250K
  3. →Beerschot VA → Kairat Almatyfre 2. juli 2021Fri overgang
  4. →Kairat Almaty → Beerschot VAman 1. juli 2019€ 100K
  5. →Kaisar → Kairat Almatyfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26836.5
7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26905.9
19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25906.6
12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25906.0
28. november · FC Astana–GuimaraesConference League · 2024-25906.9
3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25908.31
14. desember · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.3
30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24786.7
9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24––
5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.2
21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24636.3
25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24835.6
25. november · Kairat Almaty–FC Basel 1893Conference League · 2021-22906.6
4. november · Kairat Almaty–QarabagConference League · 2021-22737.21
21. oktober · Kairat Almaty–QarabagConference League · 2021-22906.9
30. september · Kairat Almaty–FC Basel 1893Conference League · 2021-22246.9
16. september · Kairat Almaty–Omonia NicosiaConference League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Yan Vorogovskiy: statistikk, kamper og karriere | Coro