Portrett av Afrid Max Ebong Ngome
Spillerprofil · komplett datakort

Max Ebong Ngome

Fullt navn: Afrid Max Ebong Ngome

MidtbaneTilgjengelig
Født26. august 1999 · 27 årNasjonalitetBelarusHøyde180 cmVekt72 kg
37Kamper
3 006Minutter
1Mål
1Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,4
2,78–
Pasningspresisjon
0100
82,5 %85 %
Taklinger / 90
02,1
1,67–
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Ballkan6.6Ballkan7.0TSC Bac6.7Guimara6.9Chelsea6.2Apoel N6.2Lausann5.9Lausann6.7Monaco6.5FC Nord
  1. Chelsea6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  2. Apoel Nicosia6.2 vurdering
    19. des. 2024 · 65 min
  3. Lausanne6.2 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  4. Lausanne5.9 vurdering
    14. aug. 2025 · 86 min
  5. Monaco6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 85 min
  6. FC Nordsjaelland6.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 77 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,000,000,000,000,100,000,000,00MINUTTER2652018-194702019-201762020-213002021-221802022-239432023-243342024-251762025-261622026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,10 målpoeng / 90
    943 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    334 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    176 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    162 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 265 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2019-206 kamper · 470 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-223 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2412 kamper · 943 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2024-254 kamper · 334 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 162 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
CSKA Sofia logoConference LeagueKlubb · CSKA Sofia · 2026-276.60
Kamper
2
Minutter
162
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
82.45614035087719
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueCSKA Sofia
    162 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueCSKA Sofia
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueCSKA Sofia
2,78

Pasningspresisjon

Conference LeagueCSKA Sofia
82,5 %

Taklinger / 90

Conference LeagueCSKA Sofia
1,67

Vunne dueller

Conference LeagueCSKA Sofia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · CSKA Sofia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
162
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    176 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
85 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
6,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Attacker · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
176
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
57
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Blokkeringer
1
Dueller
16
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    334 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,89

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
334
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
129
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
3
Røde kort
1
2023-243 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    448 min · 47,5 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    358 min · 38 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    137 min · 14,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,2
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,61
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,5
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
38,1 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
69,2 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
448
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
358
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
24
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
3
Dueller
13
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
137
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    90 min · 51,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    86 min · 48,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    470 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
470
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    265 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
265
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →FC Astana → CSKA Sofiaons 31. desember 2025Permanent overgang
  2. →FC Astana → CSKA Sofiatir 30. desember 2025Permanent overgang
  3. →Shakhter Soligorsk → FC Astanafre 24. januar 2020€ 250K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

13 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · CSKA Sofia–FC NordsjaellandConference League · 2026-27776.5
15. oktober · CSKA Sofia–MonacoConference League · 2026-27856.7
14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26865.9
7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26906.2
19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25656.2
12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25906.9
28. november · FC Astana–GuimaraesConference League · 2024-25896.7
3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25907.0
9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24906.6
26. oktober · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24907.21
5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24236.9
21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.0
25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.