Portrett av Abzal Beisebekov
Spillerprofil · komplett datakort

Abzal Beisebekov

Også registrert som Abzal Beysebekov

MidtbaneTilgjengelig
Født30. november 1992 · 33 årNasjonalitetKasakhstanHøyde187 cmVekt81 kg
81Kamper
5 512Minutter
3Mål
4Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,5
Pasningspresisjon
0100
75 %47 %
Taklinger / 90
02,8
2,311,5

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Ballkan7.3San Mar6.3Sloveni6.5Dinamo 6.3Plzen6.3Hellas7.5The New6.0Pafos6.7Lausann6.2Lausann
  1. Plzen6.3 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  2. Hellas6.3 vurdering
    21. mars 2024 · 45 min
  3. The New Saints7.5 vurdering
    24. okt. 2024 · 90 min
  4. Pafos6.0 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  5. Lausanne6.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 20 min
  6. Lausanne6.2 vurdering
    14. aug. 2025 · 19 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,140,000,000,000,690,000,140,220,000,00MINUTTER8492016-177122017-186612018652018-195572019-2046220201302020-213902021-2264720238202023-241802024-25392025-26
  1. 2020-210,69 målpoeng / 90
    130 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,14 målpoeng / 90
    647 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,22 målpoeng / 90
    820 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    39 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1711 kamper · 849 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1812 kamper · 712 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,25/90
  • 20188 kamper · 661 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2018-193 kamper · 65 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-209 kamper · 557 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20206 kamper · 462 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 130 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,69/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 202310 kamper · 647 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2023-2412 kamper · 820 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 39 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

21 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
FC Astana logoConference LeagueKlubb · FC Astana · 2025-266.45
Kamper
2
Minutter
39
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75
Flagg: KazakhstanEM-kvalifiseringLandslag · Kazakhstan · 20236.70
Kamper
10
Minutter
647
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    39 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
75 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
2,31

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender · nr. 15

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
39
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
4
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
47 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
1,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    505 min · 61,6 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    215 min · 26,2 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    100 min · 12,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,18
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,53
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,42
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
37 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
25 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
505
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
110
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
27
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
215
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
1
Pasninger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
4
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
100
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 10 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationKazakhstan
    647 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
0,14

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
0,42

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
1,39

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationKazakhstan
53,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
647
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
321
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
52
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    90 min · 69,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    40 min · 30,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
40
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipKazakhstan
    360 min · 77,9 %
  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    102 min · 22,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
–
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
1
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,88

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipKazakhstan
72 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
0,75
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
2,65

Vunne dueller

Euro ChampionshipKazakhstan
33,3 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,13

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
12
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
102
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
61
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
7
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    386 min · 69,3 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    171 min · 30,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,7
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
75 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,4
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
386
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
6
Blokkeringer
0
Brudd
4

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
171
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    65 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,38
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
70 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,38
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
40 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
65
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    661 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,14

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,41

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
80 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
51,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
661
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
6
Dueller
33
Vunne dueller
17

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    600 min · 84,3 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    112 min · 15,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,3
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
1,65
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,8

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
77 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
56 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
31,4 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
42,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
600
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
147
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
7
Dueller
51
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
112
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Brudd
0
Dueller
7
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    674 min · 79,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    175 min · 20,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,53
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
73 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
54,2 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
674
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Brudd
7
Dueller
59
Vunne dueller
32

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
175
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

56 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26196.2
Klubb7. august · FC Astana–LausanneConference League · 2025-26206.7
Klubb19. desember · FC Astana–Apoel NicosiaConference League · 2024-25––
Klubb12. desember · FC Astana–ChelseaConference League · 2024-25––
Klubb7. november · FC Astana–PafosConference League · 2024-25906.0
Klubb24. oktober · FC Astana–The New SaintsConference League · 2024-25907.5
Klubb3. oktober · FC Astana–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25––
Landslag9. september · Kazakhstan–SloveniaNations League · 2024-25––
Landslag6. september · Kazakhstan–NorgeNations League · 2024-25––
Landslag21. mars · Kazakhstan–HellasEM-kvalifisering · 2023456.3
Klubb14. desember · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24906.3
Klubb30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24126.5
Landslag20. november · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023826.3
Landslag17. november · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24886.9
Klubb26. oktober · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24907.71
Landslag17. oktober · Kazakhstan–FinlandEM-kvalifisering · 2023556.7
Landslag14. oktober · Kazakhstan–DanmarkEM-kvalifisering · 2023626.5
Klubb21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24456.2
Landslag10. september · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023717.01
Landslag7. september · Kazakhstan–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
Klubb25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24606.3
Landslag19. juni · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag16. juni · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023576.9
Landslag26. mars · Kazakhstan–DanmarkEM-kvalifisering · 2023836.9
Landslag23. mars · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023116.7
Landslag12. oktober · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag9. oktober · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2020126.7
Landslag28. mars · Kazakhstan–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb12. desember · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20906.0
Klubb28. november · FC Astana–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20906.8
Klubb7. november · FC Astana–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20746.7
Klubb24. oktober · FC Astana–AZ AlkmaarEuropa League · 2019-20436.3
Landslag13. oktober · Kazakhstan–BelgiaEuropamesterskapet · 2020905.8
Klubb3. oktober · FC Astana–FK PartizanEuropa League · 2019-20796.9
Landslag9. september · Kazakhstan–RusslandEuropamesterskapet · 2020907.1
Landslag8. juni · Kazakhstan–BelgiaEuropamesterskapet · 2020905.8
Landslag24. mars · Kazakhstan–RusslandEuropamesterskapet · 2020905.7
Klubb13. desember · FC Astana–RennesEuropa League · 2018-19456.1
Klubb23. november · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18686.8
Klubb2. november · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18907.21
Klubb19. oktober · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18856.91
Landslag5. oktober · Kazakhstan–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2018907.01
Klubb28. september · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-18906.5
Klubb14. september · FC Astana–VillarrealEuropa League · 2017-18877.1
Landslag4. september · Kazakhstan–PolenVM-kvalifisering Europa · 2018876.4
Landslag1. september · Kazakhstan–MontenegroVM-kvalifisering Europa · 2018906.8
Klubb22. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-18366.2
Klubb16. august · FC Astana–CelticChampions League · 2017-18246.2
Landslag10. juni · Kazakhstan–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2018346.6
Klubb8. desember · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17905.7
Klubb24. november · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17906.7
Klubb3. november · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17907.0
Klubb20. oktober · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.3
Klubb29. september · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17907.2
Klubb15. september · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Abzal Beisebekov: statistikk, kamper og karriere | Coro