Portrett av Dolev Haziza
Spillerprofil · komplett datakort

Dolev Haziza

AngrepTilgjengelig
Født5. juli 1995 · 31 årNasjonalitetIsraelHøyde178 cmVektIkke oppgitt
54Kamper
3 110Minutter
3Mål
6Målgivende
0,26Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Sheriff6.6Slovan 6.9Slovan 7.2BSC You5.7BSC You6.3Frankri6.2Italy6.3Frankri6.3Belgia7.3Raków C
  1. BSC Young Boys5.7 vurdering
    29. aug. 2023 · 90 min
  2. Frankrike6.3 vurdering
    10. okt. 2024 · 76 min
  3. Italy6.2 vurdering
    14. okt. 2024 · 64 min
  4. Frankrike6.3 vurdering
    14. nov. 2024 · 10 min
  5. Belgia6.3 vurdering
    17. nov. 2024 · 16 min
  6. Raków Częstochowa7.3 vurdering
    14. aug. 2025 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,540,000,200,560,000,370,000,00MINUTTER1852019-2016620202392020-219192021-226482022-2322120234882023-241662024-25782025-26
  1. 2021-220,20 målpoeng / 90
    919 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,56 målpoeng / 90
    648 min · 1 mål · 3 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    221 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,37 målpoeng / 90
    488 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    166 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    78 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 185 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20207 kamper · 166 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,54/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-214 kamper · 239 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 919 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2022-239 kamper · 648 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,56/90
  • 20234 kamper · 221 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 488 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,37/90
  • 2024-254 kamper · 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 78 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

16 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Maccabi Haifa logoConference LeagueKlubb · Maccabi Haifa · 2025-267.30
Kamper
1
Minutter
78
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73
Flagg: IsraelNations LeagueLandslag · Israel · 2024-256.26
Kamper
4
Minutter
166
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
75.86206896551724
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    78 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
1,15

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder · nr. 8

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
78
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueIsrael
    166 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueIsrael
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueIsrael
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueIsrael
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueIsrael
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueIsrael
–
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Israel · F

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
166
Kaptein
Nei
Vurdering
6,26

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
58

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,9 %
Taklinger
6
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-243 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    488 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,37
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,37
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
50 %
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
1,66
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
42,9 %
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
488
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
2
Dueller
48
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationIsrael
    221 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationIsrael
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationIsrael
0,41

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationIsrael
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationIsrael
2,44

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationIsrael
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Israel · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
221
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
105
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
28
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 9 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    648 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,56

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,28

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
0,83

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
31,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
648
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
189
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
4
Dueller
61
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
6
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
    805 min · 87,6 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
    114 min · 12,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0,56
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
20 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
0,34
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Haifa
56,3 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Haifa
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
8
Minutter
805
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
2
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
154
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
2
Dueller
59
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
114
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
    239 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueMaccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
239
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeIsrael
    88 min · 53 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipIsrael
    78 min · 47 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
1,02
Euro ChampionshipIsrael
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
1,02
Euro ChampionshipIsrael
2,31

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeIsrael
–
Euro ChampionshipIsrael
0 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeIsrael
4,09
Euro ChampionshipIsrael
2,31

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeIsrael
75 %
Euro ChampionshipIsrael
0 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Israel · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
88
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
11
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Israel · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
78
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
    185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda · Maccabi Haifa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bnei Yehuda · Midfielder
  • Klubb · Maccabi Haifa · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
185
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBnei Yehuda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bnei Yehuda · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Bnei Yehuda → Maccabi Haifaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  2. →Hapoel Ramat Gan → Bnei Yehudasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  3. →Bnei Yehuda → Hapoel Ramat Gantir 5. september 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

37 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · Maccabi Haifa–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26787.3
Klubb7. august · Maccabi Haifa–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26––
Landslag17. november · Israel–BelgiaNations League · 2024-25166.3
Landslag14. november · Israel–FrankrikeNations League · 2024-25106.3
Landslag14. oktober · Israel–ItalyNations League · 2024-25646.2
Landslag10. oktober · Israel–FrankrikeNations League · 2024-25766.3
Klubb29. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24905.7
Klubb23. august · Maccabi Haifa–BSC Young BoysChampions League · 2023-24797.2
Klubb15. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24646.9
Klubb9. august · Maccabi Haifa–Slovan BratislavaChampions League · 2023-24636.6
Klubb2. august · Maccabi Haifa–Sheriff TiraspolChampions League · 2023-24747.2
Klubb18. juli · Maccabi Haifa–Hamrun SpartansChampions League · 2023-24308.02
Landslag19. juni · Israel–AndorraEM-kvalifisering · 2023577.0
Landslag16. juni · Israel–BelarusEM-kvalifisering · 2023457.2
Landslag28. mars · Israel–SveitsEM-kvalifisering · 2023536.3
Landslag25. mars · Israel–KosovoEM-kvalifisering · 2023677.3
Klubb5. oktober · Maccabi Haifa–JuventusChampions League · 2022-23306.6
Klubb14. september · Maccabi Haifa–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23906.21
Klubb6. september · Maccabi Haifa–BenficaChampions League · 2022-23906.9
Klubb23. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23906.2
Klubb17. august · Maccabi Haifa–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2022-23767.32
Klubb9. desember · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22907.3
Klubb25. november · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22706.7
Landslag15. november · Israel–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020156.7
Landslag12. november · Israel–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb4. november · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22907.3
Klubb21. oktober · Maccabi Haifa–Slavia PrahaConference League · 2021-22286.9
Klubb30. september · Maccabi Haifa–Union BerlinConference League · 2021-22286.3
Klubb14. september · Maccabi Haifa–FeyenoordConference League · 2021-22306.3
Landslag7. september · Israel–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020456.5
Landslag4. september · Israel–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 202097.31
Landslag1. september · Israel–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag31. mars · Israel–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020206.7
Landslag28. mars · Israel–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag25. mars · Israel–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 202096.3
Landslag19. november · Israel–FYR MacedoniaEuropamesterskapet · 2020316.4
Landslag16. november · Israel–PolenEuropamesterskapet · 2020476.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.